fbpx
Гороскоп

Гороскоп на 22 березня: день, коли активними та діяльними стають навіть найпасивніші та ліниві люди

Овен (21.03 – 20.04)

Незважаючи на те, що енергія битиме ключем, витрачати її необхідно розумно – лише на дійсно важливі дії, не розпорошуючись на вирішення питань, які можуть зачекати.

Телець (21.04 – 21.05)

Допомагаючи своєму оточенню, не забувайте і про себе: якщо ви, виклавшись на повну, витратите занадто багато сил, вже завтра навіть мінімальні дії можуть виявитися вам не до снаги.

Близнюки (22.05 – 21.06)

Головною якістю, яка знадобиться вам сьогодні, стане вміння казати «ні»: воно не дозволить іншим людям сісти вам на голову, змушуючи за допомогою умовлянь виконувати свої обов’язки.

Рак (22.06 – 22.07)

Несподівана поява старого – доброго – знайомого з минулого додасть не лише радості, а й користі: ця людина допоможе вирішити важливе питання, яке стоїть на порядку денному.

Лев (23.07 – 21.08)

Не варто відмовлятися від повсякденних обов’язків лише тому, що вони здаються вам монотонними, а тому нудними: не зробивши їх, ви не зможете розпочати цікавіший «номер програми».

Діва (22.08 – 23.09)

Не варто відмовлятися від ділової пропозиції, яку ви можете отримати цього дня: можливо, вона здасться вам скромною у плані заробітку, але зараз точно не буде зайвою.

Терези (24.09 – 23.10)

Не проґавте можливості поспілкуватися з родичами, яким давно не телефонували: можливо, розмови з ними зазвичай здаються вам нудними, але нині не варто нехтувати спілкуванням.

Скорпіон (24.10 – 22.11)

Обставини для примирення зі старим другом або приятелем складуться найсприятливішим чином: небажано втрачати таку чудову можливість налагодити стосунки.

Стрілець (23.11 – 21.12)

Неправильним буде як заривати свої чисельні таланти в землю, так і витрачати їх даремно: найкращим виходом у такому разі стане золота середина, за якої вдасться яскраво презентувати свої здібності.

Козеріг (22.12 – 20.01)

Сьогодні можна – і потрібно – проводити ділові переговори: їхній результат перевершить будь-які, навіть найсміливіші, очікування, до того ж як моральної, так і матеріальної властивості.

Водолій (21.01 – 18.02)

День, коли не варто нікого обманювати навіть у дрібницях: брехня, хай і сказана «в порятунок», буде дуже швидко викрита, а людина, яка її висловила, потрапить у незручне становище.

Риби (19.02 – 20.03)

Відстоюючи свою думку, пам’ятайте, що підвищений тон і неприємні висловлювання навряд чи допомагають довести свою правоту — спокій і тактовність набагато переконливіші.

You cannot copy content of this page