fbpx

Гороскоп на 22 квітня: Не втрачайте відмінний момент для переговорів, знайомств, обміну компліментами і пропозиціями

Овен

Перша половина дня піде у Овнів на роботу над подальшими спортивними, ігровими, любовними або творчими досягненнями. Зірки радять не розраховувати на багато (особливо, якщо справа нова і енерговитратна). Вечір змусить зайнятися нагальним, згадати про здоров’я, побут, заробіток або покупку корисних дрібниць. Почастішають дзвінки від колег і клієнтів, нагадування від сервісів і пропозиції послуг.

Телець

Тельці почнуть сьогоднішній ранок з погоні за додатковими задоволеннями, зайвим простором або новим підтвердженням своїх успіхів. Є ризик зіткнутися з негативним побічним ефектом «солодкого життя» — надлишком речей, людей, калорій або яскравих вражень. Найкращі шанси сьогодні дає вечір: саме він допоможе вам гармонізувати відносини, адекватно застосувати свої таланти і отримати бажане.

Близнюки

Вранці і вдень Близнюкам сьогодні не зосередитися на чомусь реально корисному: їх увагу поглине зовнішня яскрава мішура, що не надто відповідає їх поточним потребам. Справи і контакти варто перенести на вечір: це найкращий час для того, щоб зайнятися господарством і дієтою, допомогти родині, привести в порядок думки і зробити розумні покупки. Можна взяти роботу додому або вести з дому переговори.

Рак

Поки не настав вечір, Ракам краще жити в режимі розваги або експерименту. Добре пускати в хід зайві кошти, подарунки, виграші, але небажано робити рядові покупки і витрачати основний капітал. Можна випробувати новий шлях монетизації талантів. Цільові переговори, поїздки і витрати принесуть віддачу в кінці дня: це найкращий момент для відрядження, угоди, побачення, відвідування лікаря або аптеки.

Лев

Вранці Левам не варто довіряти сплеску натхнення: воно тримається лише на енергії дня вчорашнього, на зміну душевному підйому нештатної ситуації йде природний спад. Буде потрібне заповнення сил або приведення справ в порядок, згідно оголошеної нової програми. Вечір допоможе вникнути в практичні деталі, підібрати дієту і купити корисні дрібниці, підходить для міні-нарад і дрібних угод.

Діва

Поки не настав вечір, Діви можуть дати волю своїм таємним мріям і амбіціям в пасивному режимі. Небезпечні будь-які надмірності: вони можуть відбитися на тілесному або психічному здоров’ї, погано вплинути на хід нових відносин. Вечір можна присвятити своїм особистим потребам. На першому місці — налагодження любовних і дружніх зв’язків, турбота про красу, комфорт і здоров’я. Можливі приємні новини здалеку.

Терези

Вранці Терезів ваблять вільні розваги або зовнішні атрибути успіху. Вечір змусить їх повернутися в штатний режим, замість гри і вільної творчості запропонує рутину. Друг (або життя) підкаже їм розумні шляхи задоволення незвичайних бажань і вагомий аргумент на користь здорового способу життя. З’явиться шанс знайти гроші або ліки, вийти з порочного кола авантюр і сумнівних задоволень.

Скорпіон

Скорпіонам належить аж до вечора стримувати амбіції. Чим вони ширші, тим ясніша їх передчасність. Багатьом Скорпіонам доведеться контролювати напади заздрості до суперників (особливо, «вискочкам»). На щастя, на довгу паузу потрібно ставити лише великі плани. Зрушення в дрібних справах очікуються уже сьогодні ввечері: ви зможете з кимось поговорити, заново навести мости і обмінятися симпатіями.

Стрілець

Вранці надії Стрільців здійсняться лише частково, але в цьому є плюси: все ще є до чого прагнути і можна поки не розпускати дружну команду. На відміну від завищених ранкових очікувань, вечірні плани мають шанс здійснитися цілком. Для отримання результату потрібна лише увага до деталей, не завадить приємний друг-помічник. Вдалі лікувально-косметичні процедури і дрібні практичні експерименти.

Козоріг

Вранці Козорогам краще утриматися від поривів, або поставити їм кордони. Навіть благі наміри в цей час можуть обернутися непідйомною розтратою коштів, матеріалів або душевного ресурсу. Особливо ймовірна надмірна самовіддача у коханні, творчості і в «дитячих» питаннях. Ідеальний момент для поточних починань — вечір, це час приємних бесід, щасливих знахідок і взаємних особистих симпатій.

Водолій

Вранці Водоліям потрібно грати роль і виправдовувати очікування. Їх головним страхом може стати втрата авторитету або спад популярності. Підтримувати подібний режим енерговитратно, до вечора можливе ослаблення мотивації і погіршення самопочуття. Виручить присутність близьких, лікарська допомога або медична інформація в мережі. Не завадить в кінці дня мати під рукою потрібні ліки, продукти або контакти.

Риби

Рибам не варто намічати собі великий фронт робіт. Те ж відноситься до інших сфер життя (творчості, розваг, любові, лікувальних процедур): надмірна старанність обернеться небажаним побічним ефектом, а приємні моменти будуть чимось зіпсовані. Важливі новини та контакти очікуються ввечері.

You cannot copy content of this page