Гороскоп на 22 квітня: у Близнюків справи підуть на лад, а Рибам слід очікувати грошові надходження

Овен

Буде нелегко. Це один із тих днів, коли навіть найменші перемоги не даються без боротьби. Овни, які запланували на цей день поїздки, мають бути готовими до того, що в дорозі доведеться провести більше часу, ніж очікувалося.

Телець

День пройде непогано, якщо ви проявите обережність і відмовитеся від участі у сумнівних заходах. Спокус буде багато, але й на брак здорового глузду ви не можете поскаржитися. Небажано вирішувати фінансові питання, витрачати гроші на купівлю непотрібних речей.

Близнюки

Справи йдуть на лад, вплив позитивних тенденцій посилюється. З’являється можливість виправити раніше помилки, налагодити те, що останнім часом розладналося. Вас веде інтуїція, ви не допускаєте промахів, виявляєте розумну обережність у нових починаннях. Прагніть уперед і не сумнівайтеся, що у вас все вийде.

Рак

Це не найкращий день для початку нових справ. Успіх можливий, але коштуватиме він дуже дорого. До того ж, прагнучи будь-що реалізувати свої плани, ви не помічаєте можливостей, скориставшись якими, могли б домогтися куди більш вражаючих результатів.

Лев

Вдалий день для того, щоб замислитися про майбутнє – сьогодні у вашу голову можуть прийти справді блискучі ідеї. До того ж, у вас виявляються несподівані таланти, яким незабаром знайдеться гідне застосування. У другій половині дня доведеться проявити наполегливість, щоб заслужити прихильність якоїсь впливової особи.

Діва

День піднесе приємні сюрпризи, у Дів з’являться нові приводи для радості та основи для оптимізму. Хоча старі проблеми поки що залишаються невирішеними, стає ясно, як до них підступитися, з’являються нові плани та цілі.

Терези

Плідний та цікавий день. Терезам вдається випередити конкурентів, використовуючи якісь нестандартні рішення. Можна розпочинати нові проекти, чим оригінальнішими вони будуть, тим краще. Багато Терезів у цей день набудуть корисних знань та навичок.

Скорпіон

День підходить для укладання великих угод, у тому числі – пов’язаних із нерухомістю. Вдало відбуваються переговори із зарубіжними партнерами. Фінансова картина є сприятливою, ви мудро розпоряджаєтеся грошима.

Стрілець

Сприятливий день для будь-якої творчої діяльності, зайняття спортом, відпочинку на свіжому повітрі. Ви бадьорі і веселі, поруч із вами нікому не вдасться занудьгувати. Навіть якщо не буде жодного гідного приводу, ви влаштуєте справжнє свято для близьких, піднімете настрій тим, хто засумував, повернете віру в кохання тому, що зневірився знайти свою «половинку».

Козеріг

Якщо вам потрібно продумати якесь важливе питання, обов’язково займіться цим сьогодні. Можна не сумніватися, що ви врахуєте всі фактори, що заслуговують на увагу, і прийдете до правильних висновків. Сьогодні ви можете дозволити собі давати поради, втручатися в чужі справи – все це лише на користь.

Водолій

День минає непогано, більше того, вам під силу зробити його по-справжньому яскравим і таким, що запам’ятовується. Вдалині від будинку можливі і цікаві зустрічі, і вдалі покупки.

Риби

День непоганий, але варто мати на увазі, що перша його половина набагато вдала за другу, тому важливі справи відкладати не слід. Ранок варто присвятити спілкування з людьми. Можливі грошові надходження, отримання нагороди за виконану роботу. Однак і витрати будуть значними.