Гороскоп на 22 квітня: зберігайте душевну рівновагу і духовну гармонію саме сьогодні

Овен

Сьогодні Овнам не варто піддаватися гніву і поганим звичкам, навіть під тиском. День дає привід для запальності, ревнощів, злопам’ятності. Подвійно деструктивні прояви таких почуттів для Овнів, народжених у середині квітня. Невдалий момент для починань: зруйнувати простіше, ніж створити. Зате якщо ви страждаєте від спалахів своїх негативних емоцій, саме час спробувати назавжди від них позбутися.

Телець

Сьогодні зірки рекомендують Тельцям зберігати душевну рівновагу і всіляко зміцнювати свій внутрішній духовний стрижень. Не варто дозволяти навколишній обстановці або окремим деструктивним особистостям «розгойдувати» себе емоційно, бо зараз незвичайні сили і стійкість потрібні вам для подолання власних проблем. Важливо знайти час для сну, щоб на ранок бути у формі.

Близнюки

В цей день Близнюків підводить захопленість. Особливо, якщо вони зайняті новою справою з прицілом на майбутнє або залучені в масштабний колективний проект. Сьогодні зростають ризики і над загальною фатальною ситуацією ви особисто не владні. При нагнітанні напруги вам краще відступити: попри піонерський азарт, що вас підтримує, ви можете постраждати за компанію з усіма або бути звинувачені в чужих бідах.

Рак

Сьогодні Ракам не варто сперечатися з начальством, сімейними авторитетами та іншими впливовими силами. Навіть якщо ви праві, великий ризик бути в слабкій меншості. Нові друзі можуть не прийти до вас на допомогу вчасно. Це не найкращий день для співбесіди, наради, виступу, пояснення, для пошуку покровителів, погодження планів, захисту диплома, відстоювання прав. Краще не ворушити старі образи.

Лев

Сьогодні єдиною зброєю Левів залишиться віра, причому ситуація може виявитися критичною і піддати її суворому випробуванню. Не виключений спалах старих ідеологічних чи правових розбіжностей. Високий ризик проблем за кордоном, на чужій території, при роботі з іноземцями. Може зажадати жертви шлях до бажаної вершини — наприклад, до нової професії, посади або цивільного статусу.

Діва

Сьогодні Діви можуть «потрапити в халепу», ставши свідком або учасником хвилюючої історії. Події будуть розвиватися швидко і загрожують придбати критичний масштаб в лічені хвилини. Можливо, в цьому буде частка вашої провини (наприклад, каталізатором послужать ваші промови або нестриманість). Доля може виправити ваші помилки і одночасно дати вам урок. Це невдалий момент для будь-яких починань.

Терези

Терезам сьогодні варто врахувати чужу запальність. Вибух негативних емоцій можливий як у противника, так і у партнера, близької людини, вчителя або підопічного. Справжньою причиною невдоволення і примх будуть не викорененні старі проблеми. Безневинний жарт здатний знову пробудити давні образи або зачепити незадоволені «імперські амбіції». Важливо не відповідати тим же. Варто виключити будь-які переговори.

Скорпіон

Сьогодні Скорпіони ризикують виявитися в недуже доброзичливому середовищі. Бурхливі події можуть зламати звичний графік робіт. У відомій спільноті загостряться старі образи, можливі випадки інтриг і «підсиджування». Зірки радять бути обачнішими і в новому колективі: ви можете за звичкою або за покликом серця зайняти невигідну для себе позицію, отримати потенційного недоброзичливця під маскою друга.

Стрілець

Сьогодні у Стрільців зберігається шанс на перемогу або виграш, але дорогою ціною. Щось завадить повному задоволенню. У найкращому становищі виявляться Стрільці, які не робили великих ставок та просто розважалися. Якщо ви занадто вклалися в гру, проект або авантюру, вас більше засмутить будь-яка невдача, а перемога може здатися вам незаслужено скромною, в порівнянні з витраченими ресурсами.

Козоріг

День принесе випробування самолюбству Козорогів, торкнеться їх авторитету або амбіцій. Навіть найбільш стримані Козороги поведуть себе експансивно (особливо, якщо народжені в середині січня). Вам буде подвійно важко бути байдужим до того, що відбувається у вас в будинку, у родині, на батьківщині, в області ваших переконань або там, де ви претендуєте на владу. Важливо остерігатися ревнощів і тиранічних замашок.

Водолій

В атмосфері цієї доби не всім Водоліям буде комфортно. Ви можете до останнього залишатися на «полі бою» і гнути свою лінію, якщо впевнені в собі і не боїтеся потужних перепадів емоцій, а також, не хвилюєтеся за свої ресурси. Але краще піти з арени подій, якщо вам не по душі надмірне бурління пристрастей, у ваші принципи не входить силова боротьба за владу, ви не любите натовп і нечесні ігри.

Риби

Кипіння пристрастей, до якого схиляє цей день, типовим Рибам не доведеться за смаком. Зірки радять їм залишатися в ролі спостерігачів, уникати вислуховування агресивних промов і споглядання неприємних сцен. Сьогодні ви навряд чи зустрінете однодумців. Небажані купівлі, продажі і обмінні операції, а також благодійність, внески в колективний бюджет і вкладення в довгострокові проекти.