Гороскоп на 22 липня: сьогодні день успіху та вирішення проблем

Овен

Не з усіма справами вдасться впоратися не так швидко, як хотілося б. Запасіться терпінням, воно вам напевно стане в нагоді, особливо вранці. Можливі непорозуміння на роботі, розбіжності з колегами і керівництвом. Намагаючись відстояти свою точку зору, ви часом висловлюєтеся дуже різко, можете образити людей, які вам небайдужі.

Друга половина дня проходить набагато спокійніше першої і краще підходить для спілкування. Вам вдається до багатьох проблем поставитися філософськи, і саме це допомагає знайти їх рішення. Чекайте кар’єрного успіху, він багато в чому буде залежати від правильно обраної мети. Зосередьте свою увагу на тих завданнях, які принесуть вам максимальний прибуток.

Телець

Відповідний день для того, щоб придумати щось корисне. Якщо ви давно збиралися зробити геніальний винахід, не втрачайте часу дарма: зараз у вас є всі шанси. Нестандартний погляд на речі часто допомагає у вирішенні проблем, які поставили в глухий кут інших. Ви відмінно ладите з оточуючими, і можете сподобатися кому завгодно. Але будьте обережні: іноді прояви симпатії бувають дуже нав’язливими або просто недоречними. Далеко не з усіма, хто жадає вашої уваги, варто знайомитися ближче.

Близнюки

Відмінний плідний день. Ви кого завгодно здатні переконати в своїй правоті, і частково саме в цьому і криється секрет вашого успіху. Союзники, яких ви знаходите, беруть на себе вирішення багатьох проблем. Вірогідні цікаві ділові пропозиції. На них можна без довгих роздумів відповісти згодою. Гармонійно складаються особисті стосунки, ви часто розумієте близьких з півслова. Деякі Близнюки зможуть помиритися з тими, з ким посварилися. Друга половина дня – найкращий час для відвертої розмови з людиною, яку ви особливо цінуєте.

Рак

Намагайтеся не говорити зайвого в першій половині дня. Необдумані слова можуть мати неприємні наслідки. Це не найкращий час для того, щоб обговорювати плани на майбутнє або ділитися ідеями. Зате можна спокійно, ні на що не відволікаючись, розібратися зі справами, які давно вимагали уваги. Друга половина дня буде приємною і гармонійною. Вона підходить для відпочинку. Якщо випаде можливість відправитися в невелику поїздку, не відмовляйтеся. Ви не тільки добре проведете час, але і познайомитеся з дуже незвичайними людьми.

Лев

Відповідний день для того, щоб проявити лідерські риси. Не намагайтеся вирішити всі проблеми самотужки. Сьогодні ви без зусиль зберете команду однодумців, заразите їх своїми ідеями, надихнете на подвиги. Багато хто готовий виконати ваші доручення, відгукнутися на прохання. Вірогідні приємні події в сім’ї. Деякі Леви з радістю дізнаються, що благополучно вирішилася неоднозначна ситуація, що турбувала і самих представників знаку, і їх близьких. Вечір – відмінний час для прийому гостей. Кличте друзів, буде весело.

Діва

Відмінний день для ділового спілкування. Добре проходять переговори з потенційними партнерами, зустрічі з можливими роботодавцями. Вам вдається показати себе з кращого боку, продемонструвати, на що ви здатні. Буде шанс укласти вигідні угоди, вкласти гроші в якийсь перспективний проект. Робота, навчання, важливі справи займають всі ваші думки. Іноді через це не вдається приділити увагу близьким, але ж вони дуже цього потребують. Постарайтеся знайти час для спілкування з тими, хто вам дорий. Зараз це важливіше, ніж здається.

Терези

Сьогодні ви швидко справляєтеся зі справами, які в інший час могли б забрати багато часу. Досвід допомагає миттєво приймати правильні рішення, а інтуїція підказує, на кого можна покластися, а від кого краще триматися подалі. Обстановка на роботі може бути досить напруженою, але вам вдасться ухилитися від конфліктів, зберегти добрі стосунки з усіма. У другій половині дня можна повернутися до якогось давнього хобі. Воно знову подарує масу позитивних емоцій. Не виключені знайомства, пов’язані з вашими захопленнями.

Скорпіон

Все складається непогано, але занадто великих надій все ж плекати не варто. Якщо ви оціните свої сили правильно, то досягнете успіху. А ось ілюзії і завищені очікування можуть обернутися неприємностями. Не завжди просто порозумітися з оточуючими. Сьогодні вони, наче змовившись, нагадують вам про старі помилки; це дратує. Можна взятися за якусь важливу і складну справу. Захочеться віддати їй всі сили, і ви не пошкодуєте, якщо саме так і зробите. Друга половина дня обіцяє грошові надходження.

Стрілець

Зберігайте спокій і намагайтеся нікуди не поспішати. День категорично не підходить для того, щоб вирішувати кілька питань відразу або кидатися від однієї справи до іншої. Вам потрібен чіткий план дій, та й просто список завдань, які потребують вирішення, зайвим не буде. Акуратність потрібна у всьому, але особливо важливою вона стає, коли ви займаєтеся складанням фінансових документів, офіційних запитів. Не виключено знайомство, яке покладе початок романтичних відносин. Тут теж не треба поспішати: дозвольте подіям розвиватися своєю чергою.

Козеріг

Початок дня вимагає обережності. В цей час краще не приймати серйозних рішень, не займатися важливими справами, нічого кардинально не міняти в житті. Буде корисно порадитися зі старими знайомими. Можливо, вони звернуть вашу увагу на якісь деталі, які ви випустили з уваги. Друга половина дня проходить куди простіше. Завдяки везінню, вдалому збігу обставин ви швидко домагаєтеся успіху у всьому, за що беретеся. У деяких Козерогів буде шанс виправити помилки, допущені раніше.

Водолій

Не все дається легко. Але ні проблеми, ні перешкоди, ні невдачі не змусять вас поступитися або відмовитися від задуманого. Ви ні на хвилину не дозволяєте собі засумніватися в тому, що ось-ось досягнете успіху. Дійсно, він не за горами! Так що будьте наполегливі і нікому не дозволяйте збити вас з пантелику. Навряд чи вдасться обійтися без розбіжностей. Часом навіть з близькими важко порозумітися. Вони частіше критикують вас, ніж хвалять. Це псує настрій, але, на щастя, ненадовго. Адже день приносить багато приводів для радості.

Риби

Початок дня може бути досить нервовим. В цей час багатьом Рибам доводиться мати справу з неприємними людьми, вести гарячі суперечки, розбиратися в заплутаних ситуаціях. Ви непогано справляєтеся з усіма випробуваннями, але це забирає багато сил. Так що на вечір краще не планувати нічого особливо стомлюючого. Ви заслужили відпочинок. Сьогодні ви особливо сприйнятливі до прекрасного. Тому варто знайти час для походу в музей, в театр або на концерт. Прогулянка по мальовничих місцях теж добре позначиться на настрої.