Гороскоп на 22 листопада: Овнам краще поберегти гроші, а Водоліям – присвятити час родині

Овен

Овнам варто почати день з контролю за фінансовою стабільністю і безпекою. Протягом дня зросте невизначеність, стане мутним інформаційний потік. Ймовірні помилки, обмани, запізнення, неуважність.

Телець

Для Тельців день потенційно вдалий, але можуть дратувати різноманітні відстрочки і неприємні відкриття. Перепони не виключені навіть там, де, як вам здавалося, ви все прорахували і обдумали. Бажано діяти спільно з іншими людьми, або мати значну підтримку. У любові і шлюбі вразливою ланкою може виявитися фінансове питання.

Близнюки

Проявіть ініціативу в домашніх справах. Постарайтеся уникати емоційних суперечок в сім’ї і з коханими. Зайві розмови можуть перешкодити вам в роботі. У бізнесі проявляйте розсудливість щодо фінансових витрат. Сьогодні побережіть нерви.

Рак

Раки можуть сміливо покластися на випадок, або на чуття. День хороший для дій в ім’я ідеї, мрії, благородної мети, непоганий для авантюр. Деякі Раки підуть на “хрестовий підхід” заради своїх переконань. Не варто пропускати цю добу, якщо потрібно продовжити адаптацію до складних умов.

Лев

Левам сьогодні не варто афішувати свої витрати, навіть невеликі. День вимагає практичності, турботи про “хліб насущний” або про безпеку. Небажано захоплюватися покупкою нарядів, косметики, предметів розкоші. Це відповідний момент для дрібних корисних придбань, без яких неможливо утримувати будинок.

Діва

Дівам краще провести цей день в знайомій обстановці. Найбільш комфортними можуть виявитися звичні вам сценарії вихідного дня. Не варто розраховувати на розуміння від нових друзів або колег, практичну і моральну підтримку вам швидше нададуть близькі люди.

Терези

Терезам сьогодні шкідливо радіти наодинці. Варто розділити з партнером і удачу, і труднощі, бути м’якшими і дипломатичнішими. День допоможе об’єднатися на ґрунті взаємної симпатії, що важливо перш за все для подружжя і тих, хто знаходиться «в одній зв’язці». Доречні дрібні подарунки, поступки і знаки уваги.

Скорпіон

Більшу частину дня доведеться рахуватися з обстановкою і підлаштовуватися під чужі потреби. Вийміть з цього користь: наприклад, поспостерігайте за іншими людьми в ситуаціях, аналогічних вашій. Це допоможе вам розібратися в мотивах поведінки оточуючих і скорегувати лінію дій.

Стрілець

Стрільцям зірки радять активніше використовувати цей день для спілкування. Вранці атмосфера загрожує виявитися формальною і трішки натягнутою, зате ввечері можна сподіватися на більш вільний обмін думками. У першу чергу, сьогодні варто знайти час для бесід з конкретними людьми.

Козеріг

День хороший для Козерогів-експериментаторів, що володіють креативним складом характеру і вогненним темпераментом. Якщо вам у всьому потрібні чіткі вказівки, порядок і передбачуваність, вам буде незатишно в атмосфері свободи і вседозволеності. Відновити душевну і ментальну гармонію допоможе радість любові або творчості, задоволення від несподіваного відкриття.

Водолій

Постарайтеся стримати свої емоції в сім’ї і любові, так як вони можуть перешкодити налаштувати на оптимістичний лад професійні справи. Можливий сьогодні інтерес до філософії, релігії, вищої освіти, допитливість щодо зарубіжних культур, мов.

Риби

Для Риб це вдалий день, що дозволяє знайти нетривіальний вихід зі складного становища. Недавні події і переживання можуть підштовхнути до чергового експерименту. Коригуючи стратегічні плани, краще не покладатися у всьому на друзів і фахівців, а спробувати згенерувати власне рішення.