Гороскоп на 22 лютого: чим стане особливим цей день для кожного зі знаків Зодіаку

Овен

Увага Овнів перемикається на будинок і приватне життя. Навіть якщо їх плани пов’язані із зовнішнім світом, їм доведеться віддати данину побуту і житловим справам, відвідати батьків або інших членів сім’ї. Можливі смішні або незручні ситуації. Хороша сторона дня — можливість не довести справу до сварки, звернути все жартома і знайти оригінальне рішення проблеми (особливо, господарської або фінансової).

Телець

У Тельців з’явиться побічне поле для докладання нерозтраченої енергії і привід для прояву винахідливості. Багато Тельців знайдуть цікаву справу (або напарника за задумом) неподалік: у родині, серед старих друзів. Саме час зайнятися господарськими турботами, ремонтом раритетного авто, допомогти рідні або сусідам. Деякі Тельці будуть не проти поставити пастку конкурентам по бізнесу.

Близнюки

Близнюкам не вдасться цілком присвятити себе головній справі життя або своїм улюбленим заняттям. Не вийде строго слідувати свіжовивченим правилам, новому світогляду або гордо оголошеним принципам: правда життя внесе поправки в мрії і красиві теорії. Багатьом Близнюкам доведеться рахуватися з поточними потребами свого побуту, сім’ї або бізнесу, шукати нетривіальні рішення для нагальних завдань.

Рак

Ракам (особливо, народженим в червні) не зашкодить почуття гумору, так як вони можуть потрапити в забавну неоднозначну ситуацію. Також, може стати в нагоді дипломатичність і винахідливість. Приємною особливістю цієї доби стане базова внутрішня гармонія, яка дозволить зберігати душевну рівновагу. Ще одна хороша сторона дня — можливість отримати підтримку від друзів.

Лев

Левам доведеться рахуватися із загальним емоційним фоном моменту, а також зі своєю власною чутливістю і поточним душевним станом. Цей день підходить для мовчання, усамітнення, відходу в переживання і спогади. Деякі Леви добровільно стануть відлюдниками або домосідами. Підвищена вразливість зробить їх внутрішньо вразливими і завадить скористатися законним оригінальним шансом.

Діва

Дів чекають невеликі сюрпризи в колі сім’ї або старих друзів, але необхідності турбуватися немає: або тривога буде помилковою, або знайдеться нетривіальний вихід. Обставини цієї доби допомагають відмовитися від тягот повсякденного режиму і позбавляють від необхідності підпорядкування правилам. Ви можете піти слідом за старою мрією, побачитися з близькими, покластися на свій або колективний настрій.

Терези

Свобода Терезів обмежена. Небагатьом Терезам вдасться повністю присвятити себе головному інтересу — наприклад, любові, творчості, новому хобі або дітям. Правила поведінки і напрямок уваги може продиктувати сімейна справа, житлова ситуація або старий бізнес, який годує. Може вимагатися допомога незвичайної властивості. Можливо, доведеться проявити винахідливість або піти на невеликий ризик.

Скорпіон

У цей день Скорпіони володіють базовою внутрішньою стійкістю і не без підстав довіряють своєму чуттю. Воно може підвести їх у вирішенні миттєвих проблем, але вкаже безпомилковий хід в ситуації, розрахованої на продовження. Багато Скорпіонів інтуїтивно знайдуть шлях підстроювання до норовливого домочадця, партнера або клієнта, оригінальним чином порозуміються з іноземцем, земляком або далекою ріднею.

Стрілець

Стрільцям може бути нелегко: атмосфера дня насичена емоціями, а не ідеями, і вимагає душевного резонансу частіше, ніж інтелектуальної жвавості. Не все піддається аналізу, про дещо доведеться здогадуватися. Не для всіх почуттів вдасться знайти підходящі слова, не всі думки, жарти і пропозиції будуть доречні. Причину невдач варто пошукати в недостатній делікатності і невмінні зберігати секрети.

Козоріг

Козорогам сьогодні варто бути більш чуйними до чужих настроїв і звичок, піклуватися про емоційний зворотний зв’язок. Нагородою стане можливість порозумітися з людьми, в яких вони зацікавлені. Це можуть бути члени сім’ї, колеги, партнери, друзі, розумні помічники і цікаві клієнти, а також ті, до кого суворі Козороги віжчувають «родинні» почуття: довіра, ностальгічна прихильність.

Водолій

Зросте залежність Водоліїв від обставин — у тому числі, від робочих умов, сімейних турбот і здоров’я. Під впливом моменту багатьом Водоліям належить пожертвувати своїми планами і звичками. Не виключена підвищена чутливість. Краще відкласти ті заходи, де ви маєте намір грати центральну ключову роль, так як лідером або «примою» вам в цю добу побути навряд чи вдасться.

Риби

Риби опиняться в рідній стихії, зможуть дати волю своїм емоціям або знайти застосування особистим талантам. Є шанс оригінальним шляхом реалізувати свої давні фантазії, проявити себе в сфері мистецтва, музики, кулінарії. Атмосфера цієї доби підживлює романтичні мрії, чуттєві бажання і батьківську прихильність до дітей, багато Риб відчують настрій улюблених істот на відстані.