Гороскоп на 22 січня: сприймайте невдачі, як початок чогось нового

Овен

Овнам доведеться поговорити з друзями про фінансові справи, обговорити покупки, заробітки, електронні сервіси або останні економічні новини. Не виключено, що з цього почнеться ранок. Також, день може уповільнити реакції, сформувати зацикленість на певній темі, підвищити апетит, загострити тактильну чутливість, створити дрібні очікувані затримки в платіжних операціях онлайн.

Телець

Для Тельців цей день почнеться з приємної хвилини, але забути про недавні бурхливі події обставини їм не дозволять. Не виключені наради, обговорення пост-фактум, дзвінки від начальства, друзів або колег. Доведеться стежити і за новинами. Підсумком хвилювань може стати недосипання, нездужання або загальне емоційне перезбудження. Можлива гостра реакція на деякі запахи, продукти і напої.

Близнюки

Близнюкам краще займатися поточними справами і нічого не починати з нуля. Цей день заважає легкості сприйняття, у всьому можуть бачитися проблеми — і швидше за все, не без причин. Можлива залишкова тривога у зв’язку з недавніми подіями, яку будуть підживлювати новини (у тому числі, що надходять здалеку). Корисно обговорювати приховані складності навчання, побуту, платежів або далеких подорожей.

Рак

Ракам не страшні тривожні вісті: в них є точка опори, яка дозволяє їм менше боятися сюрпризів в майбутньому. Це може бути надійний партнер, спільнота друзів, вчасно відкритий (або вдало модернізований) бізнес. Розмови цього дня можуть крутитися навколо грошей, ресурсів, податків, нових економічних реалій. Якщо хочеться поговорити про піднесене, доведеться вибрати інший день.

Лев

Левам важливо бути реалістами і прагнути не до ідеального результату, а до оптимального в поточних умовах. Потрібна готовність до обговорення складних тем, у тому числі, професійних і матеріальних. Необхідно володіти собою, так як аж до ночі може зберігатися ризикована ситуація і атмосфера нервозності. Цей набір якостей особливо цінний для керівників і для тих, хто будує кар’єру.

Діва

Діви можуть розраховувати на інформативний і в цілому вдалий день. Можливо, не всі новини будуть однаково приємними, зате багато які з них стануть корисні. Якщо ви не домоглися успіху в головному, втішать дрібниці. Поїздка або інша акція може пройти не за планом, але принесе свіжі враження. Якщо в чомусь одному довелося підкоритися нав’язаним правилам, то в іншому вдасться зберегти вірність ідеалу.

Терези

Терезам доводиться підходити до всього практично. Не стане винятком навіть така “тонка матерія”, як любов: в ній важливі земна чуттєвість, комфорт і частка ділової вигоди. Може представити інтерес спільний бізнес або інший спільний актив. День допоможе отримати віддачу від колишніх інвестицій, дозволить залагодити окремі питання, пов’язані з житлом, спадщиною або податком на нерухомість.

Скорпіон

Скорпіонам не варто ухилятися від переговорів, але краще не чекати від них ідеального результату. День підходить для первинного обговорення виниклих розбіжностей і висвітлення старих невирішених проблем під новим несподіваним кутом. Рано підписувати договір або ставити крапку в суперечці: багато аргументів і висновків згодом доведеться переглянути. Важливо цінувати пункти, за якими вже є згода.

Стрілець

Стрільцям краще не планувати на цей день чисто інтелектуальні дискусії, так як сьогодні складно залишитися в царстві абстракцій. І персональний діалог, і колективна розмова поверне в більш приземлені злободенні сфери. У центр уваги може потрапити оновлення штату, модернізація виробництва, безпека робіт, оплата праці, логістика, тестування обладнання, інше нагальне питання.

Козоріг

Цей день допоможе Козорогам підтримувати базову впевненість в собі. Нові тенденції не будуть їх лякати, а минуле не буде здаватися занадто похмурим. У тривожних або шокуючих новинах знайдеться хороша сторона. Якщо ви відчуваєте, що досягли внутрішньої гармонії, не варто порушувати її зайвими розмовами або пошуком додаткових фактів. Краще утриматися від витрат. Можна дати волю чуттєвості.

Водолій

Зірки не радять Водоліям виступати з промовами і пропозиціями, починати нові справи, ініціювати знайомства. Не рекомендується інтенсивна інтелектуальна робота. Небажано затівати листування, заводити акаунти, публікувати особисті матеріали в мережі. День знизить вашу кмітливість, може накопичитися втома. Не надто вдало складеться розмова з близькими друзями і домочадцями.

Риби

Цей день стане для Риб сприятливим або позитивно-нейтральним, якщо вони не стануть зловживати випадковим спілкуванням і інтернет-серфінгом. Зірки радять звузити інформаційний потік: не шукати відгуки та поради в мережі, не брати участь в опитуваннях і дискусіях. Добре підживити в цю добу свою земну чуттєву складову: смачно поїсти, віддатися любові, послухати музику в обстановці комфорту.