fbpx

Гороскоп на 22 травня для усіх знаків Зодіаку

Овен

Сьогодні зірки пропонують Овнам стати більш цілеспрямованими, організованими, проявити повагу до старших. Це необхідно, якщо ви переслідуєте серйозні цілі, здійснюєте довгострокові плани, несете тягар сімейної, професійної, громадянської, фінансової, іншої відповідальності. Стане в нагоді коректність в спілкуванні з начальством і представниками бюрократичних, податкових, контролюючих інстанцій.

Телець

Тельцям не варто відкладати заплановані на сьогодні справи, якщо обстановка виглядає несприятливою. Розвиток подій покаже, що ви непогано захищені від неприємностей, а в деяких випадках, як не дивно, вони несподівано виявляться вам на руку і розчистять шлях. Ви можете не сумніватися у своїх офіційних правах, підтримці з боку колег, начальства, закону. День підходить для цільових відряджень.

Близнюки

Сьогодні Близнюкам не зашкодить витримка. Незважаючи на бажання висловитися, в цю добу вам не варто давати багато волі своєму красномовству. Аж до ночі важливі практичність, обережність, субординація, контроль за фінансовою, податковою, інформаційною безпекою. Не варто приступати до літературної роботи: у вашому мисленні і мові можуть переважати терміни та канцеляризми, а не гіперболи та метафори.

Рак

Сьогодні Ракам доведеться рахуватися з особливостями обстановки і чужої поведінки. Важливо не відповідати негативом на негатив, якщо ваш партнер, клієнт, роботодавець перебуває в поганому настрої. Варто стежити за дотриманням договору та виконанням професійних вимог. В іншому випадку, може постраждати ваша репутація або виникне відчуження у важливих відносинах, особливо ділових.

Лев

На цей день Левам не варто планувати відпочинок і розваги. Не рекомендуються заняття, які задіють ваше творче начало. Запорукою успіху аж до ночі залишаться дисципліна, вірність службовому обов’язку, готовність виконувати накази і слідувати інструкціям. Не рекомендується і легковажне ставлення до профілактики захворювань, особливо хронічних. Можлива обстановка суворого контролю, перевірка.

Діва

Сьогодні Дівам доведеться проявити відповідальність по відношенню до тих, кого вони люблять. Також варто зберегти вірність давньому захопленню, старовинному хобі, вистражданим професійним принципам, батьківському обов’язку. Діяти краще за знайомим сценарієм. Можливе тимчасове охолодження почуттів, знижена контактність. Це не найкращий момент для знайомства, цільової співбесіди, роботи з інформацією.

Терези

В цей день увагу Терезів можуть цілком поглинути сімейні обставини, житлові умови або виробничі і професійні проблеми. Якщо вам нічим зайнятися або у вас немає чіткого плану, емоційна атмосфера дня виявиться гнітючою. Корисно навести порядок, розібрати старі речі, зайнятися ремонтом, прибиранням, профілактикою, системою контролю і охорони довіреного вам проекту або території.

Скорпіон

Сьогодні типові представники знаку Скорпіон легко досягають успіху в емоційно важких обставинах. Там, де більшість людей буде мати негативні відчуття, ви отримаєте додаткову психологічну опору, а заодно зможете непогано проявити себе на практичному рівні, наприклад, професійному. Можливо вимушене відвідування місць скорботи і хаосу, будь-яких неприємних заходів.

Стрілець

Стрільцям зірки радять не поспішати з відповіддю на питання чи пропозицію, а також з новими знайомствами, початком діалогу. Натомість, варто зайнятися практичною базою, включаючи фінанси, податки, кредити. Порядок, наведений у цій сфері, заздалегідь дасть вам відповіді на деякі актуальні питання. Корисно позбутися боргового тягаря або від старих речей, якщо вони не відповідають новим реаліям.

Козеріг

Козерогм сьогодні вигідно зберігати вірність своїм планам і принципам. Суворе загартування колишних часів дозволить багатьом Козерогам непогано влаштуватися в складних обставинах. Багато Козерогів будуть винагороджені за виявлене ними раніше терпіння. Захист вам сьогодні забезпечать витримка і спокій. Не кращий день для ініціативи, активного діалогу, не варто провокувати конфлікти і викликати вогонь на себе.

Читайте також: 22 травня – День Ангела Миколи. Кращі привітання у віршах і прозі для Колі

Водолій

Сьогодні Водоліям не завадить стриманість. Саме це стане вирішальним, поряд з обережністю, почуттям обов’язку, майстерністю та професіоналізмом. В цю добу не варто брати на себе ініціативу, піддавати зайвим навантаженням та необґрунтованому ризику здоров’я. Ваша відсутність або мовчання скаже більше, ніж присутність або гучна мова. Не виключено, що ситуація підштовхне вас до скепсису і цинізму.

Риби

Цей день допоможе Рибам залишатися реалістами і тверезо оцінювати майбутнє. Не варто відкладати справи, які ви вважаєте малоприємними, складними і відповідальними: саме в них ви сьогодні досягнете прекрасного результату. За підтримкою краще звертатися до старших і більш досвідчених людей. Якщо вам бракує досвіду чи мужності, вам може допомогти колега по цеху, друг по нещастю або давній однодумець.

You cannot copy content of this page