fbpx

Гороскоп на 22 травня: правильно організований процес стане щаблем до заробітку або кар’єри

Овен

Сьогодні Овни коливаються між війною і миром. Події можуть не торкнутися їх особисто, але торкнутися їх сім’ї, шлюбу, житла і території. Вирішальним може стати бажання захистити близьких, батьківщину, нерухомість. Вибравши ворожнечу, доведеться примкнути до одного табору або балансувати між двома. Кращі сторони дня: інформованість, шанс домовитися, вдатися до підтримки закону, друзів або громадськості.

Телець

Тельцям належить мобілізувати свої зв’язки і дипломатичні здібності. Сьогодні без цього не вирішити жодне питання, пов’язане з роботою, здоров’ям або пошуком допомоги. Можуть стати в нагоді професійні та правові пізнання, навички в роботі з програмами і документами. Правильно організований процес стане щаблем до заробітку або кар’єри, особливо, в сфері логістики, програмування і послуг.

Близнюки

У складних обставинах цього дня у Близнюків є відмінний побічний шанс проявити себе. Це важливо, якщо основна мета в тумані невизначеності (наприклад, під питанням кар’єрне зростання). День відкриває дорогу до легального фрілансу, допомагає застосуванню знань і талантів у сфері естетики, спілкування та інтелектуальної творчості. Можна проявити себе в ролі косметолога, блогера, модного оглядача.

Рак

У Раків цей день включає інстинкт захисту, який може перетворитися на мотив до нападу і експансії. На першому місці — справи сімейні та житлові, події на близькій або далекій батьківщині, спільні володіння або спільний бізнес. Важливе ідеологічне забарвлення моменту. Багатьох Раків підведе нестриманість, їм буде важко раціонально мислити, вести переговори, співпрацювати і йти на взаємні поступки.

Лев

Левам пора взяти під контроль свої відносини з оточенням. Головна мета дня — підтримувати в них згоду і в усьому шукати компроміс. Завдання буде простим там, де укладено офіційний договір, діє закон або є гласність. У їх відсутність, доведеться часом налітати на підводні рифи і відпрацьовувати потрібну маневреність. Приховані небезпеки особливо ймовірні у родині і в спілкуванні з земляками.

Діва

Сьогодні в пріоритеті у Дів — рівновага ділових і фінансових інтересів. Про особисті відносини турбуватися не слід: якщо ви підтримаєте правильний баланс в діловій сфері, вони прийдуть в гармонію автоматично. День допомагає впорядкувати бюджет, стабілізувати взаємовигідну співпрацю, зробити планові покупки, попрацювати з пакетом документів, вирішити комплекс правових та адміністративних завдань.

Терези

Сьогодні Терези слідують плану, договору і закону, і в цьому їх сила. Свій вплив вони ділять з іншими людьми — але, завдяки тонкощам моменту, мають право на перший хід (заява, пропозиція). Незважаючи на стійкість позицій, їм слід враховувати ризики: конкуренцію, стару ворожнечу. День хороший для юристів, програмістів, консультантів, координаторів, переговірників, дає шанс партнерам і подружжю.

Скорпіон

У цей день Скорпіонам небезпечно проявляти одноосібну ініціативу, особливо, в таємниці від інших: це може бути розцінено як зрада. Але і у виборі контактів слід проявити максимальну розбірливість: зв’язавшись не з тими людьми або силами, легко поставити себе під удар. Зірки радять вибирати перевірених партнерів і укладати офіційні договори з сервісами (у тому числі, зарубіжними).

Стрілець

Стрільцям не варто пропускати вдалий момент для переговорів, чого б вони не стосувалися. День допоможе обійти сумнівні теми і обговорити питання, не виходячи за межу правового поля. Чіткий порядок денний дозволить не забігати вперед і не будувати зайвих ілюзій. Будуть приємними зустрічі та конструктивними діалоги. Можна розраховувати на групу підтримки, на захист від помсти, провокацій і зловживань.

Козоріг

День додасть Козорогам цілеспрямованості, нагадає про борг і дисципліну. Добре залагоджувати суперечки, оформляти документи, проводити професійні та юридичні консультації, займатися планами, звітами, аналітикою, проходити тести і співбесіди, вирішувати адміністративно-бюрократичні та фінансові завдання. Організованість, професіоналізм, зв’язки та пакет документів допоможуть відбити будь-яку атаку.

Водолій

Сьогодні Водоліям гарантований успіх. Вони слідують своїм планом, вірні своїм принципам і можуть режисувати події в потрібному їм ключі. День гарний для занять, пов’язаних з юриспруденцією, естетикою, спілкуванням, для залагодження формальностей, цільових подорожей, організованого відпочинку, для застосування талантів і досвіду в сфері програмування, аналітики та іншої системної інтелектуальної діяльності.

Риби

День допомагає Рибам поглянути на цікаву для них ситуацію об’єктивно. Для аналітики та оцінок зірки радять запрошувати незалежних експертів. Також, відсторонений погляд можна отримати, запросивши думку сім’ї, друзів або громадськості. Це вдалий день для консультації у юриста, програміста, ріелтора. Вирішення спору краще надати переговірникам. Важливо вивчати закони і документи по темі.

You cannot copy content of this page