Гороскоп на 22 травня: тримайте свої справи у таємниці і чекайте щастя

Овен

На початку дня Овнам варто тримати фокус на матеріальних справах. Збережеться тенденція до везіння, не виключена велика удача. Можна отримати компенсацію за труднощі минулого. Про майбутнє краще подумати ввечері. Це найкращий час для спілкування, пошуку інформації, корекції планів, але лише за умови спокою, ясності і чесності. Можлива сварка, інтрига, технічний збій. Небажані вечірні поїздки.

Телець

Тельці сьогодні можуть похвалитися удачливістю, але смуга везіння загрожує закінчитися до вечора. Краще не ставити під удар важливі справи і зайнятися ними з ранку. Залишок дня добре присвятити аналізу фінансових і ділових перспектив, уточненню списку покупок і стилю харчування, перегляду корисних зв’язків. Небезпечні довірливість і поспіх: з ними зросте ризик матеріального збитку, витоку даних, псування речей.

Близнюки

Близнюкам краще тримати свої справи у таємниці, не поспішати заявляти про себе і озвучувати свої наміри. Вдень стриманість допоможе вам зберегти в недоторканності стратегічно важливі цінності, а ввечері — спокійно обдумати свої запити і розставити пріоритети. Ситуація стане небезпечною. Бажано виключити будь-які ініціативи і всіляко уникати особистих конфліктів. Можливе безсоння.

Рак

До настання вечора Раки можуть сподіватися на удачу. Можливий бонус до вчорашніх подій або довгоочікуваний успіх в останню хвилину. Увечері корисно оцінити інформаційний фон, приділити увагу колу спілкування, що склалося, і типу зв’язку. Саме час відсіяти сумнівні канали отримання інформації і «застовпити» надійні. Небезпечно відправлятися в шлях, вплутуватися в інтригу або у вирішення чужих проблем.

Лев

У першій половині дня Левам краще сконцентруватися на максимальному ефекті у справах, наприклад, у кар’єрі. Якщо ви ще тільки на шляху до своєї вершини, важливо мати справу з тими, хто вже успішний. Вечір підходить для уточнення договору, відбору друзів на майбутнє. Краще уникати хаотичних контактів, інтриг, сумнівних авантюр: у такій атмосфері у вашу команду можуть просочитися підозрілі елементи.

Діва

На початку дня Діви можуть покластися на долю: вона не дасть збитися зі шляху. Ймовірна підтримка від далеких друзів, іноземців, впливових людей, удача в сфері права, науки, викладання. А от увечері варто взяти ситуацію під особистий контроль, інакше вам майстерно нав’яжуть чужий стиль думок і дій, сценарій інтриги або ворожнечі. Можливий виклик з боку керівництва, партнера або конкурента.

Терези

Сьогодні Терезам варто перенести на першу половину дня всі турботи про матеріальну сторону справи. Якщо опинився у статусі «підвішений» критичний сюжет з фінансовим підґрунтям, очікується його благополучне завершення. Вечір краще присвятити спілкуванню або інтелектуальній роботі. Пора привести в систему наявні знання, структурувати аргументи і факти, заново вивчити програму навчання, маршрут руху.

Скорпіон

Скорпіонам не варто втрачати час, якщо вони хочуть переконатися в чужій прихильності або отримати бонус: перша половина дня буде для цього кращим періодом. Увечері варто стежити за своїми словами і не приймати на віру чужі. Тверді гарантії зараз проблематичні, але всі обіцянки, заяви, угоди важливо чимось підкріпити, хоча б чесним словом. Небажані договори на довгий термін.

Стрілець

У першій половині дня Стрільцям доведеться проявити хазяйновитість і, якщо треба, цілеспрямовану щедрість. Не варто розмінюватися на дрібниці, якщо результати обіцяють перевершити всі очікування або до успішного завершення заходу залишився один крок. Увечері вас можуть викликати на діалог, при цьому атмосфера бесіди буде досить напруженою. Чужі пропозиції і заяви варто критичніше оцінювати: імовірний підступ.

Козоріг

Сьогодні Козорогам краще заздалегідь розділити свої плани на дві частини. Вранці вам слід запастися оптимізмом, користуватися авторитетом або вдалою можливістю. Увечері корисно прикинути справи на завтра, вивчити потрібні контакти і маршрути. Будуючи плани, краще уникати жорстких сценаріїв і поспіху. Не варто вирушати у вечірню або нічну поїздку, терміново починати цикл ремонтних або лікувальних процедур.

Водолій

Для Водоліїв цей день може початися з інертності. Можливе бажання залишитися вдома. До тілесної ліні додасться інтелектуальна. Активність думки і товариськість повернуться до вас увечері. Це вдалий час для розумової роботи, літературної творчості, особистого листування. Але в будь-якому занятті і спілкуванні будуть нервуванні приховані перешкоди. Важливо виключити небезпечні ігри і попереджати нечесні угоди.

Риби

Вранці Рибам щастить. Якщо ваші ресурси на нулі, досить приєднатися до групи або впливового гравця, щоб вирівняти свої позиції. Увечері авантюри краще згорнути. Також, вам варто виключити у своїй поведінці нервозність і суєту, уникати ініціатив, з’ясування відносин, термінових поїздок, домашніх і ділових починань, травматичних ситуацій. Можливе занепокоєння, конфлікт з близькою людиною.