fbpx

Гороскоп на 23 березня: в кого будуть реальні ідеї як примножити фінанси, а в кого буде день пригод

ОВЕН (21.03 – 20.04)

Приділяйте більше уваги власним справам, навіть незважаючи на те, що колеги можуть постійно просити вас про допомогу. У другій половині дня ви можете повечеряти з кимось, хто вам подобається.

ТЕЛЕЦЬ (21.04 – 21.05

Попереду у вас день пригод. Ви також зможете продемонструвати свою винахідливість і свої таланти.  Не забудьте знайти час для свого партнера. Він також потребує уваги та любові з вашого боку.

БЛИЗНЮКИ (22.05 – 22.06)

Ви витратите день, плануючи реальні  та дієві ідеї, як примножити свої фінанси. Можливо, нова ідея або робота. Ви неодмінно запитаєте своїх друзів та знайомих про можливості. І те, що ви плануєте, ви негайно почнете реалізовувати.

РАК (23.06 – 23.07)

Гарний день, щоб вийти з друзями на каву в другій половині дня. Тож виконайте всі справи до обіду. Ввечері приділіть увагу рідним.

ЛЕВ (24.07 – 23.08)

З самого ранку ви будете дуже енергійні і готові діяти. Там, де ніхто не впорається, ви досягнете успіху. Увечері можна очікувати цікавого побачення. І швидше за все, ви схочете продовжувати ці стосунки.

ДІВА (24.08 – 23.09)

Проведіть день, працюючи і виконуючи справи. Особливо прострочені. Ви також придумаєте ідею, як швидко поліпшити свою фігуру. Тільки будьте обережні з диво-дієтами, ви можете нашкодити собі більше, ніж допомогти.

ТЕРЕЗИ (24.09 – 23.10)

Ви почнете сильно турбуватися про свій зовнішній вигляд і здоров’я. Витратите багато грошей на косметику та маски. Ви навіть можете придбати абонемент у спортзал.

СКОРПІОН (24.10 – 22.11)

Ваша порада може виявитись для когось дуже цінною. Це дасть вам нового друга і союзника в майбутньому.

СТРІЛЕЦЬ (23.11 – 21.12)

Ваші плани різко поміняються із самого ранку, тому ви будете нервувати. Друга половина дня, обіцяє бути цікавою, і у вас залишиться гарний настрій на цілий вечір.

КОЗЕРІГ (22.12 – 20.01)

Слухайте свою інтуїцію сьогодні і поводьтеся так, як показує доля. Не все піде вашим шляхом, але ви помітите ознаки того, що якщо ви не ігноруєте їх, вони вам допоможуть. Вечір обіцяє бути приємним з друзями та родичами.

ВОДОЛІЙ (21.01 – 19.02)

Ви будете людиною, яка буде мотивувати одних, а інших дратувати. На роботі ви будете щиро хвалити або докоряти своїх колег. І хоча ви будете мати рацію, ваші слова залишать певну образу.

РИБИ (20.02 – 20.03)

Сьогодні ви можете побачити справжнє обличчя певних людей. Ви легко можете сказати, хто ворог, а хто друг. Увечері, коли ви будете відпочивати, дозвольте собі бути більш спонтанним по відношенню до свого партнера.

Фото pixabay.com

You cannot copy content of this page