Гороскоп на 23 грудня: Левам, особисте життя приготувало сюрпризи, а Терези-вирушайте в поїздку і бережіть фінанси

Овен

Бажання відвідати далекі країни, вирушити у подорож чи взяти участь у доленосних подіях відволікатиме від повсякденних справ. А інтерес до суспільного життя, наукових відкриттів розширить світогляд. Будьте уважні до документів, можуть вкрастися прикрі помилки. Не забувайте про свої обов’язки, виконуйте те, що обіцяли.

Телець

Не плануйте нічого важливого на першу половину дня. А на другій добре посилити свою активність, проводити зустрічі, наради, укладати договори. Можливі грошові надходження, підвищення статусу чи просування по службі. Уникайте суперечок, критики і не беріть гроші у борг, краще, навпаки, погасити кредит.

Близнюки

Подумайте про те, що ваші найкращі якості можуть стати прикладом для наслідування. Але якщо весь час демонструвати свою винятковість, це може спричинити роздратування та заздрість оточуючих. Варто вести себе скромніше, піти сьогодні в тінь, дати іншим відчути свою значущість. Працівники сфер мистецтв відчуватимуть творче піднесення, яке супроводжуватиме самовираження та розкриття таланту.

Рак

Щоб досягти успіху, доведеться ретельно продумувати свої дії, звертати увагу на кожну дрібницю. Відсутність всебічного контролю позбавить вас чудових можливостей і призведе не лише до втрати прибутку, а й до шкоди репутації. Сьогодні можна покластися на партнерів і прислухатися до їхніх порад, а підлеглі будуть надзвичайно старанні.

Лев

Приділіть увагу свіжим ідеям, відкрийте простір для творчості. Намагайтеся діяти енергійно, успіх прийде у різні сфери життя. Порадує матеріальна ситуація: можлива премія чи додатковий дохід. Почуття взаєморозуміння покращить підхід до ділових партнерів та колег. Особисте життя приготувало сюрпризи

Діва

Дуже важливо те, що оточує вас сьогодні. Володіючи внутрішнім почуттям стилю, ви прагнете гарних, витончених гармонійних людей і речей. Дуже добре займатися творчістю, пощастить представникам сфери мистецтв. Ви зможете вплинути на оточуючих, захопити їх своїми почуттями.

Терези

Можливі зустрічі зі старими партнерами, які можуть запропонувати участь у нових проектах. Гарною підмогою у ділових питаннях буде ваша комунікабельність, почуття гумору та професійні знання. Корисно купувати щось для своєї діяльності, інвестувати, мандрувати. Вас може захопити почуття суперництва, виявляйте благородство. Вирушайте в поїздку і бережіть фінанси

Скорпіон

Активність та вміння маневрувати стануть особливо корисними для покращення справ. Ви будете невтомні у прагненні досягти мети. Винагородою буде отримання нових навичок та додаткових джерел доходу. Єдине, що може стати на заваді, – це впертість, готуйтеся приймати компромісні рішення.

Стрілець

Характерні будуть перепади настрою, ви будете не в змозі чинити опір бажанням. У такій обстановці важко прийняти правильні рішення, тому краще зайнятися повсякденними обов’язками, справами, які не вимагають серйозних розрахунків. Але іноді з’являться ідеї, що стоять: фіксуйте їх на майбутнє. Не плануйте тривалу подорож.

Козеріг

Здатність неупереджено оцінити чужі переваги та таланти дуже допоможе для покращення стосунків з оточуючими. Вийде знайти нових друзів та партнерів. Не останню роль у цьому зіграє гарне почуття гумору та рівний, позитивний настрій. Вдало розпочинати навчання.

Водолій

Навколишні гідно оцінять ваші заслуги та індивідуальність. Відчуття, що всі труднощі легко подолати, допомагатиме у справах та прийнятті рішень. Можна відкинути деякі формальності у спілкуванні з людьми, що надасть відносинам більш дружнього та довірливого відтінку.

Риби

У гонитві за своїми цілями можна ненароком зачепити чужі почуття чи інтереси. Партнери можуть неправильно зрозуміти хід ваших думок та дії, що змусить виправдовуватися та вибачатися. Головне – це дотриматися балансу між своєю користю та загальною вигодою.