Гороскоп на 23 квітня: все може вийти з-під контролю. День відрізняється непередбачуваністю і спонтанністю

Овен

Загальна ситуація змушує Овнів енергійніше зайнятися житловими активами, побутом і сімейними клопотами. У поточних справах важлива увага до деталей, але вельми вибіркова: на першому місці — заробіток, побутовий затишок, поправка здоров’я чи інша практична користь. Роль дрібниць особливо велика, якщо мова про службову рутину, ліки і дієти, покупки, послуги, поступки, потреби вихованців, ремонт будинку.

Телець

У Тельців є час розвинути тенденції вчорашнього вечора. Сьогодні добре приступати до здійснення домовленостей (особливо, сімейних і приватних), розмовляти з дітьми, потрібними людьми, ріднею, об’єктом симпатій. Додасться стимулів для фрілансу, домашньої та літературної творчості. Попереду можливий період роз’їздів, пора шукати маршрути і попутників, оновлювати транспорт і дорожні засоби зв’язку.

Близнюки

Близнюкам не вдасться ухилитися від сімейних турбот або домашніх справ: міні-прибирання, дрібного ремонту, кухонного чергування, метушні з вихованцями. На щастя, день допомагає виконувати подібні обов’язки із задоволенням. Ви знайдете в них приємні моменти або натрапите на оригінальні знахідки, корисні у вашому нинішньому становищі. Вдала доба для бесід з домочадцями і будь-яких переговорів з дому.

Рак

Раки отримують імпульс до дії. Щоб швидше набрати темп, їм не завадить підняти свою конкурентоспроможність, мобільність і фізичний тонус. Настав час з новою енергією взятися за розвиток зв’язків і заробітків, за освоєння нової техніки або маршруту. Відмінний стимул — бажання продемонструвати свої почуття або таланти, попрацювати на майбутнє, довести свою потрібність сім’ї або групі друзів.

Лев

Левам краще займатися діловою рутиною: господарством, покупками. Новий статус може вимагати від них не тільки представницьких функцій, але і таємних дій, прихованої самовідданості, виправлення своїх і чужих минулих помилок. Багатьом Левам належить залучити до справ родинні зв’язки, зайнятися закулісною частиною бізнесу, ремонтом або лікуванням, подвоїти увагу до сервісу і безпеки.

Діва

Дівам підкажуть тактику їх особисті потреби і симпатії. Цей день вдалий для косметичних процедур і дрібних витрат. Добре займатися дієтою і м’якою терапією: вдасться орієнтуватися на свій організм, а не на прийнятий загальний стандарт. З’являється новий природний привід для підтримання приємних відносин. Найбільш значущі, хвилюючі і романтичні контакти бажано підтримувати з ранку.

Терези

Терезам доведеться стати практичнішими і думати не тільки про приємне, але і про корисне. Наприклад, про поправку здоров’я або вигоду від спілкування. Також, їм не завадить трохи відсторонитися від перебігу подій і переоцінити обстановку: вона стає більш напруженою. Може знадобитися нова тактика у родині і в професійних справах, змінитися поведінка роботодавця, партнера, клієнта або конкурента.

Скорпіон

У Скорпіонів аж до ночі зберігається можливість повернути ситуацію в свою користь через спілкування і обмін симпатіями. І хоча мова про деталі, зірки радять не упускати момент: обговорювані сьогодні нюанси важливі для майбутнього, можуть відкрити двері до любовного, матеріального чи іншого успіху в близькій перспективі. Не варто боятися легкої неясності: присмак загадки або інтриги виявиться вам на руку.

Стрілець

Стрільцям доведеться взяти на озброєння допитливість і акуратність: без цих якостей буде важко домогтися бажаного ефекту і утримати отриманий результат. Це особливо важливо, якщо мова про гроші, кулінарні і медичні маніпуляції, небезпечні і ризиковані процедури. Саме нюанси, а не загальну стратегію належить частіше обговорювати з близькими, колегами, помічниками, клієнтами і персоналом.

Козоріг

Козороги отримують задоволення від спілкування з романтичною ноткою, а також від діалогу з далекими друзями, іноземцями, попутниками, зарубіжними колегами по фрілансу. У близькому діловому і сімейному спілкуванні їм не завадить пильність: можливо пожвавлення в рядах ворогів або в стані конкурентів. Добре вивчати в цей день медичні, економічні, кулінарні та інші практичні тонкощі.

Водолій

Водоліям не варто приступати до нових справ: в них легко заплутатися або потрапити в залежне становище. Якщо в цю добу з’являється енергія, краще направити її на усунення недоліків, розгрібання хаосу і лікування хвороб. Багатьом Водоліям доведеться включитися в такий режим вимушено: зайнятися малоприємними клопотами їх змусять службові, особисті або домашні обставини.

Риби

Рибам не варто пропускати відповідний день для знайомства і діалогу. Багатьом Рибам не доведеться довго шукати співрозмовника, так як він вийде на них сам. Настав вдалий період не тільки для приємного обміну симпатіями, але і для початку ділових переговорів, пошуку помічника, партнера, попутника, клієнтури. Загальний хід подій сприяє енергетичному підйому і може дати стимул для занять спортом.