Гороскоп на 23 липня: Терезам все вдасться, а попереду дуже світла смуга. День дуже спокійний

ОВЕН (21.03 – 20.04)

Овни будуть так уважно працювати над виконанням важливих справ, що можуть не помітити, як вже майже вичерпали всі свої ресурси. Тому дуже важливо сьогодні робити перерви та не ігнорувати свій стан.

ТЕЛЕЦЬ (21.04 – 21.05)

Тельці упіймали вдачу та не збираються з нею прощатись, адже нарешті вони можуть не лише наблизитись до своїх цілей, а й нарешті побудувати нові плани. Звісно ж, для цього доведеться докласти зусиль, але результат перевершить очікування.

БЛИЗНЮКИ (22.05 – 22.06)

Близнюкам астрологи радять сьогодні переглянути своє бажання контролювати все навколо, адже далеко не всі погоджуються безумовно до вас дослухатись. Спробуйте змінити тактику та проявіть свою доброзичливість.

РАК (23.06 – 23.07)

Раки сьогодні зможуть перевершити свої очікування, адже їхня продуктивність буде вражати всіх. Щоправда, після такого активного дня не зайвим буде подумати і про якісний відпочинок, яким ви часто нехтуєте.

ЛЕВ (24.07 – 23.08)

Левам сьогодні також не зайвим буде трішки опуститись на землю та побачити те, що так хочуть показати вам близькі та друзі. Чути інших – дуже важливе уміння, про яке ви частенько забуваєте. Проявляйте любов.

ДІВА (24.08 – 23.09)

Діви сьогодні будуть змінювати думку так швидко, що й самі не встигатимуть її пояснити. Зате цей день буде дуже вдалим для появи нових крутих ідей та ініціатив. Спробуйте менше сердитись, якщо хтось з вами не погоджується.

ТЕРЕЗИ (24.09 – 23.10)

Терези готові до нових звершень та нових ідей, бракує тільки невеличкого поштовху. Тому зберіться з силами та добре розплануйте свій шлях до цілей. Все вдасться, а попереду дуже світла смуга.

СКОРПІОН (24.10 – 22.11)

Скорпіони сьогодні відкриють для себе море нових вражень та приємні пригоди. Тому спробуйте упіймати хвилю крутого настрою та не зважати на те, що щось може йти не за планом. Так починається сонячна смуга у вашому житті.

СТРІЛЕЦЬ (23.11 – 21.12)

У Стрільців п′ятниця буде дуже сонячною та позитивною навіть за умови, що погода буде далеко не такою ж. Тому не дозволяйте нікому псувати ваш настрій і не шукайте собі додаткових пригод. Сьогодні вдалий день для саморозвитку та розв’язання складних завдань.

КОЗЕРІГ (22.12 – 20.01)

Козерогам сьогодні не зайвим буде розповісти своїм близьким про те, що у них на душі. Ви звикли тримати чимало всього в собі, але це накопичується та перетворюється у величезну снігову кулю, яка згодом накриє холодом всіх.

ВОДОЛІЙ (21.01 – 19.02)

Для Водоліїв цей день буде значно легшим, аніж їм здається. Тому достатньо розпланувати свій час, щоб встигнути і попрацювати, і перевести подих. Присвятіть вечір тому, що приносить вам задоволення.

РИБИ (20.02 – 20.03)

Риб очікує дуже спокійний день без якихось особливих подій та змін. Тому зберігайте спокій, не дратуйтесь через дрібниці. Спробуйте провести вільний час так, щоб відновити сили та енергію.

Фото pixabay.com