Гороскоп на 23 лютого: що приготував цей день для кожного з нас

Овен

Овнам не завадить сьогодні побути насамоті. Якщо дозволяють обставини і ваш характер, зірки радять провести весь цей день усамітнено, наодинці зі своїми роздумами, переживаннями, спогадами, музикою, особистим щоденником або улюбленим фільмом. Це відповідний момент для звільнення від психологічного баласту і для очищення організму за допомогою рідини: лазні, рясного пиття води.

Телець

Тельцям сьогодні корисно переглянути плани на майбутнє і список дружніх контактів. Один, але перевірений друг стане дорожче шлейфу легковажних зв’язків: з ним ви зможете поговорити про минуле і прийдешнє, поділитися секретами і обмінятися делікатним досвідом. Можливо, він стане для вас духовним або практичним вчителем. Розмови та новини цієї доби вплинуть на ваші подальші рішення.

Близнюки

У Близнюків сьогодні може бути відповідальна особиста заява, доленосна зустріч або довірлива розмова зі значущим обличчям: батьком, роботодавцем, учителем, учнем, клієнтом. Поряд з окремими думками і правильними кроками, великий ризик вибудувати повітряний замок. Перш ніж затверджувати плани і брати зобов’язання, важливо усвідомити уроки минулого, щоб не програмувати себе на «день бабака».

Рак

Ракам день обіцяє важливу новину, підтвердження ідеї, договору або маршруту. Багато Раків будуть цінувати думку конкретної особи, наприклад, значущої фігури з минулого. Важливе слово партнера, вчителя, покровителя, отримання відгуку, настанови або «відпущення гріхів». Можна зробити крок у бік подорожі, еміграції, навчання за кордоном, кар’єри вчителя, перекладача, репетитора, дослідника, блогера.

Лев

Ця доба має значення для внутрішнього життя Левів. Час поринути у спогади, розібратися у своїх страхах, розбити кокон небезпечних ілюзій. Важливо розплітати вузол дбайливо, щоб не знести корисні психологічні установки та духовний захист. Одночасно, уваги можуть вимагати зовнішні справи. Роблячи той чи інший крок, краще заздалегідь подумати про страховку: помилка може стати фатальною.

Діва

Дівам необхідно дати слово співрозмовнику, прислухатися до думки партнера чи опонента. Доведеться висловити власну позицію — але краще подати її як відповідь, а не директивний наказ. Пора почути щось важливе, зробити визнання. У тісних спілках назрів доленосний діалог, доречне підтвердження обіцянки або клятви. Зіграє роль тон і підтекст промов. Потрібну розмову можна спровокувати.

Терези

Терезам не варто нехтувати думками, пов’язаними з рутиною, побутом і здоров’ям, а також нюансами, що стосуються різних залежностей і таємних слабкостей. Щоб не плутатись у здогадках, зірки радять враховувати лише професійні поради, підказки досвідчених людей і відомості з офіційних джерел. Не завадить бесіда з лікарем. Важливий контакт з домашнім вихованцем: сьогодні він хоче з вами “поговорити”.

Скорпіон

Скорпіонам не варто відкладати довірливу розмову: вона багато чого прояснить в особистому житті або діловій ситуації. Особливо важливо не ігнорувати потік одкровень, якщо він виходить від дитини або близької людини. Швидше за все, ви почуєте підтвердження ваших здогадок або повтор офіційної інформації, але будуть і цінні тонкі деталі. Від «розмови щиро» буде нескладно перейти до спільних дій.

Стрілець

Стрільців сьогодні чекає запрошення на приватну нараду, сімейний «круглий стіл» або закритий захід. Може стати важливою думка батьків або людей, які мають відношення до житла. Стрільці, схильні до усамітнення, здатні провести весь день в роздумах чи листуванні, наодинці з щоденником, архівом або власною уявою. Знання, здобуті з бесід, досліджень або осяянь, багато вирішать.

Козоріг

Козорогів сьогодні чекає доленосна підказка, при цьому її форма не важлива. Ви легко розшифруєте суть послання, а потім воно стане для вас сигналом до дії. Можливо, це буде знак згори, звістка від старого знайомого, слух серед сусідів, чужа думка або ваш загадковий сон. Може прийти лист, документ або вантаж, якого ви чекали. Не виключено, що вам зізнається в чомусь ваша близька людина.

Читайте також: Фінансовий гороскоп на тиждень з 24 лютого по 1 березня: кому усміхнеться удача і чекає несподіваний прибуток

Водолій

Водоліям сьогодні корисно прислухатися до інформації, пов’язаної з харчуванням і фінансами. Можлива важлива покупка, продаж, знахідка. Поряд з матеріальною складовою, в цю добу значущі приховані психологічні тонкощі і морально-етичні нюанси. Не варто ігнорувати такі деталі, як довіра і надійність. Може стати важливою ваша або чужа особиста думка у зв’язку з якоюсь річчю, вкладенням або угодою.

Риби

Рибам зірки підказують, що сьогодні їхні слова і погляди мають вагу. Думки про минуле стануть каталізатором для процесів майбутнього. Може відбутися розмова, прийти цінна інформація, бути прийняте рішення. З’явиться надія реанімувати безнадійну справу, чи успішно влитися в готовий зовнішній проект. Досягнувши ясності, варто відразу зробити крок в потрібну сторону: він стане непоганою зачіпкою на перспективу.