Гороскоп на 23 лютого: Тельці-перед вами несподівано відкриваються нові перспективи, Дівс-цей день поставить перед вами складні завдання

Овен

Сприятливий день для вирішення важливих професійних завдань та питань, пов’язаних з фінансами. Ваша ділова інтуїція дуже висока, ви не допускаєте помилок, навіть якщо маєте мінімум інформації. Добре відбуваються ділові зустрічі, можна домовлятися про довгострокову співпрацю з новими партнерами.

Телець

Перед вами несподівано відкриваються нові перспективи, і це надихає. Настав час забути про невдачі і поринути у нові вершини. Перші перемоги не забаряться, вони не тільки додадуть вам впевненості, а й допоможуть знайти нових союзників та однодумців.

Близнюки

Ви легко приймаєте рішення, у вас багато цікавих ідей. Те, що відбувається навколо, ви приймаєте дуже близько до серця, і часом це заважає зберігати об’єктивність. Важливо вміти вчасно відійти, не дати залучити себе до того, що вам нецікаво.

Рак

Все йде гаразд, і серйозних причин для занепокоєння у вас немає. Здійснити задумане виявляється навіть простіше, ніж ви очікували, тому що друзі швидко приходять на допомогу, пропонують нові способи вирішення проблем та взагалі проявляють себе якнайкраще. Сприятливий день для нових знайомств.

Лев

Цей день пов’язаний із пошуком відповідей на складні питання. Спорів буде багато, і, на жаль, далеко не в кожному з них народиться істина – деякі не призведуть до нічого, крім погіршення стосунків. Особливо важко буде порозумітися з людьми, які звикли покладатися на чужий досвід – їх ніяк не вдається переконати в тому, що метод проб і помилок ефективніший.

Діва

Цей день поставить перед вами складні завдання, але ви виявите кмітливість і впораєтеся з їх вирішенням. Намагайтеся не квапити своїх союзників – далеко не всі встигають за швидкістю вашої думки. Можуть знадобитися тривалі переговори, але вам все ж таки вдасться переконати опонентів у своїй правоті.

Терези

Непогано було б навести лад у фінансових справах: стан їх дещо гірший, ніж ви розраховували. В іншому ж день залишає приємне враження, оскільки підходить і для нових починань, і для продовження звичної роботи, що вже стала. Ви поводитесь дуже тактовно і делікатно, що сприяє прогресу і в особистих, і в ділових відносинах. Імовірність конфліктів мінімальна, всі складні ситуації вам вдасться врегулювати мирним шляхом.

Скорпіон

Будь-які зміни будуть сприятливими. Ви можете змінити роботу чи вид діяльності, переїхати. Спробуйте змінити стиль, зачіску. Якщо ваші стосунки з коханою людиною вимагають змін, саме час їх зробити. Залишіть минуле, обірвіть непотрібні зв’язки, і удача вам усміхнеться.

Стрілець

Можна досягти великих успіхів у роботі, вирішити професійні завдання, над якими і ви, і ваші колеги довго ламали голови. Це сприятливий день для великих придбань, інвестицій у бізнес, зустрічі з важливими людьми. Стрільцям, що знаходяться на початку трудового шляху, цей день дозволить отримати цінний досвід.

Козеріг

Професійні перспективи цього дня є дуже сприятливими. Можна багато чого досягти, якщо діяти послідовно, не піддаватися емоціям. Ваші вчинки обдумані, а рішення зважені, ви не допускаєте помилок. Вдалими виявляються ділові поїздки. Можливі значні фінансові надходження.

Водолій

Вдалий день. Ваша інтуїція дуже сильна, і ви швидко розумієте, в якій ситуації і як слід поводитися, щоб досягти потрібного результату. Представники знаку набувають корисних знань та навичок, а також знаходять союзників, за підтримки яких зможуть вирішити не лише професійні, а й особисті проблеми.

Риби

Не піддатися на провокації важко, але у вас це все ж таки вийде. Проявіть твердість, не йдіть на поводу у оточуючих, не дозволяйте кожному зустрічному ледарю і неробі сісти вам на шию. Цього дня вам багато своїх проблем доведеться вирішувати самостійно, але це не привід займатися ще й чужими справами.