Гороскоп на 23 серпня: день буде приємним, тож отримуйте задоволення від життя

Овен

Овнам не варто починати ранок з спроби помиритися або перемогти. Буде важливіше зрозуміти чужу позицію і поставити бар’єр сварці, якщо така мала місце. Друга половина дня дасть корисні підказки і сформує умови для несподіваного мирного виходу з кризи. Погасити сварку в близькому колі допоможе чуттєва або сімейна прихильність. У разі матеріальних проблем, виручить друг або родич.

Телець

Для Тельців день почнеться з гострої незадоволеності ситуацією. У загальну картину додасть “фарб” нездужання, глухий кут у справах або хаос в побуті. Зірки радять перечекати першу половину дня, поберегти здоров’я і нерви. Ближче до вечора хтось виступить з пропозицією мирної бесіди. З’явиться можливість поговорити по-дружньому або по-сімейному з близьким оточенням, повернути гармонію в любовний діалог.

Близнюки

Початок дня обернеться для Близнюків тупиком або втратою ентузіазму. Не всі надії виправдаються. Перемога буде важкою і неповною. Може розчарувати подарунок або покупка. У другій половині дня вам не доведеться винаходити план дій з нуля, новизна чекає лише в нюансах. Щоб отримати компенсацію, поправити здоров’я, купити необхідне або навести порядок, досить діяти за знайомою схемою.

Рак

У першій половині дня Раки в слабкій позиції. Можлива самотність, перешкода, зневіра, відчай. Краще заховати емоції. Друга половина доби обіцяє вам більш відповідні умови. У найскладнішій обстановці вдасться знайти конструктивний вихід шляхом розрахунків, аналізу або інтуїції. Прийде потрібна думка або звістка. Це найкращий момент для розмови, консультації, нового узгодження деталей плану.

Лев

У першій половині дня Левам не варто розвивати активність: бар’єр, споруджений обставинами, взяти не вдасться. Другу половину дня краще присвятити побутовим дрібницям (лікувальним процедурам, нескладному прибиранню, догляду за вихованцями), а також спокійному аналізу обстановки, уточненню планів або списку покупок. Це вдалий час для сімейної розмови, запису до лікаря, розмовою телефоном з колегами по роботі.

Діва

Дівам варто відкласти всі заходи на другу половину дня. Це найкращий час для спілкування, покупок, прогулянок і поїздок на близьку відстань, роботи з текстами і документами, особистого листування, тісного контакту з друзями, сусідами, родичами. Прийдуть корисні новини, напишуть потрібні люди. Не варто упускати вдалий момент, якщо ви хочете висловити свою думку або отримати особисту консультацію.

Терези

Вранці Терези натраплять на об’єктивні межі, вийти за які їм зараз не під силу. Можливе відчуття песимізму, самотності, професійного глухого кута, охолодження до близьких, «бездомності». Слід визнати об’єктивний стан справ на цей час і взяти перерву. У другій половині дня відволіктися від стратегічних проблем допоможе рутина. Добре купувати дрібниці за списком, наприклад, ліки.

Скорпіон

Скорпіонам зірки радять відкласти всі справи і контакти в першій половині дня. В цей час активність не лише веде вас в нікуди, але і створює передумови для неприємностей, які вам доведеться розсьорбувати тижнями і місяцями. Друга половина доби сприятлива для мирного конструктивного спілкування та обміну корисними відомостями. Можливі приємні вісті з-за кордону або від симпатичних вам людей.

Стрілець

Стрільцям не варто заглядати в майбутнє. Якщо вас спіткало розчарування або ви зазнали збитків, приступати до безстороннього розбору польотів і нормалізації справ слід у другій половині доби. Це вдалий час для усамітнення, глибокого прискіпливого аналізу ситуації, пошуку закритих відомостей. Можна провести таємну нараду з потрібною людиною або домовитися про особисту зустріч з нею.

Козоріг

Вранці Козороги можуть пережити напад негативних емоцій. Можливий занепад сил, нездужання, глибока меланхолія, самотність, відчай. Це час мінімізації потреб. Будь-яку активність краще згорнути, щоб уникнути травм і невдач. У другій половині доби ви знову “на коні”, принаймні, інтелектуально. Це час пожвавлення особистих зв’язків, сприятливе спілкування зі старим партнером або другом.

Водолій

Вранці багато шляхів для Водоліїв закриті, можливе розчарування. Причиною можуть бути фатальні обставини або власні проблеми: обмеження по здоров’ю, неприємні обов’язки, відсутність прав. У другій половині дня зірки радять вам зосередитися на тому, що заважає і гризе, і діяти обережно. Почати краще з вивчення деталей, наради, консультації, уточнення плану або діагнозу.

Риби

Початок дня для риб нейтральний, але можливі проблеми, якщо ви самі напросилися на пригоду. У будь-якому випадку, варто зробити паузу і дочекатися другої половини дня: якщо ви потрапили в неприємну ситуацію, вона підкаже вдалий вихід. Це час корисних новин і продуктивних переговорів, вдалий момент для дзвінка або листа, зв’язку з далеким кореспондентом, відправки в дорогу, повернення до навчання або дослідження.