Гороскоп на 23 травня: день не найпродуктивніший, але приємний

Овен

Овнам варто пам’ятати, що інформаційний фон цієї доби легко породжує сумніви і таємні спокуси. Можливі несподівані зустрічі зі старими знайомими, ви можете зіткнутися з колишнім сусідом, однокласником або об’єктом симпатій. Загальна атмосфера дня не сприяє ясності, час може пройти в сумнівах, у спробі розгадати загадку або розшифрувати натяк. Можлива плутанина в поїздці, на прогулянці.

Телець

Тельцям не завадить привести в порядок свої поточні справи, а також їх супутні документи і зв’язки. Від наведеної в цих сферах ясності залежить фон подій протягом найближчих тижнів. Зірки підказують, що завдання може виявитися важким з-за дрібниць — наприклад, чиєїсь брехні або ухильності. Можливі втрати з-за недбалості, забудькуватості. Потрібна акуратність в контактах і платежах.

Близнюки

Близнюкам варто уважніше стежити за своїм настроєм, самопочуттям, колом спілкування та інтересів, мовою і манерами. Негативний штучний образ, шкідлива звичка, пропущений симптом можуть збити ваші орієнтири і направити вас хибним шляхом. Важливі рішення краще відкласти, а в поточних справах триматися принципу «сім разів відміряй, один відріж». Не варто говорити вголос про свої смаки і вподобання.

Рак

Ракам зірки радять стежити за новинами з різних джерел. Щось цікаве в цю добу можна отримати навіть з чуток і пліток, а також з повідомлень на незнайомій мові. Особливий інтерес викличуть новини здалеку, з недоступних місць або від загадкових людей: неясність підігріє фантазію. Можливі дрібні крадіжки. Потрібна уважність у переговорах, листуванні, в дорозі, при доставці вантажу.

Лев

Левам не варто сліпо довіряти словам друзів. Водночас, зірки не радять заздалегідь підозрювати їх в обмані: аж до ночі високий ризик непорозумінь та перешкод у зв’язку зі складною обстановкою. Зберегти довіру допоможе альтернативний маршрут або запасний засіб зв’язку: чим більше простору для маневру, тим менше приводів для підозр. Плани на майбутнє краще обговорювати, але не затверджувати.

Діва

Дівам небезпечно давати волю красномовству, покладатися на свою спритність. В цю добу вам легко втратити орієнтири, створити про себе помилкове враження, піддатися спокусі піти хибною логікою, що веде в пастку. Вводячи в оману інших, ви підставите і себе. Не варто вести переговори, знайомитися, робити вибір, відправлятися у відрядження. Не найкращий час для дебюту, різкого повороту.

Терези

Терезам варто враховувати крайню слабкість того, що відбувається. Ланцюжок дрібних помилок спотворить картину і зведе нанівець очікуваний результат. Можна зіткнутися з удаваним співчуттям, помилковою проблемою, невірною підказкою. Не варто покладатися і на свої таланти: сьогодні легко неправильно витлумачити поданий знак, спогад, голос інтуїції. Може підвести неуважність, мрійливість, незнання мови.

Скорпіон

В цей день Скорпіонам доведеться коригувати свої висновки та перевіряти чужі слова, проявляти гнучкість, підлаштовуватися, маневрувати. Запорука безпеки — постійний моніторинг ситуації. Обстановка не сприяє чіткому і ясному інформаційному обміну. Не варто розраховувати на чужу чесність, повне взаєморозуміння. Може бути хибно витлумачений поданий вами сигнал, не зрозумілий натяк або жарт.

Стрілець

Стрільцям варто врахувати, що сьогодні будь-який діалог дає поле для маніпуляцій. Співрозмовник може користуватися своєю чарівністю проти вас. Можливі образливі натяки і жарти, підступні відсилання до невдач минулого, помилкові поради. Якщо ви залежні від чужої думки, вам потрібен захист від «невинної» гри слів. Якщо не можна відмовитися від переговорів, знайомств і тісного спілкування, важливо захистити свої вразливі точки.

Козоріг

Для Козорогів день не найпродуктивніший. Можливі сплески марної суєти, «плаваючі» симптоми хвороб, помилкові сигнали, обриви зв’язку, запізнення, погана навігація, відсутність потрібних дрібниць і інші перешкоди. Нагадають про себе плоди недбалості чи ілюзій. Може розчарувати послуга, вибір інструментів та ліків, підсумок тренування, поїздки, ремонту. Потрібна акуратність під час догляду за тваринами.

Водолій

Водоліїв радує загальний емоційний та інформаційний фон. Можна не боятися перепадів настрою, явних поразок і криз. Однак всюди буде свій підступ. На дещо можна закрити очі, але корисно розбиратися в тонкощах чужих мотивів — наприклад, почуттів дітей, у таємних думках пасії або колег по грі. День гарний для хобі, пов’язаного з малюванням, літературою, фотографуванням.

Риби

Риби не в кращій ментальній і емоційній формі, не впевнені в собі, уразливі в будь-якому середовищі. Можлива загальна нестабільність, недовірливість, залежність від звичок, домашньої або дорожньої обстановки, проблема зі смаком, зі сприйняттям інформації та викладом думок. День підходить для літературної творчості, але краще не писати ділових листів, не брати участь у нараді.