fbpx
Гороскоп

Гороскоп на 23 жовтня: цей день може підштовхнути до важливого висновку, пов’язаного з майбутнім

Овен

Сьогодні краще зволікати, ніж поспішити. Не плутайте обережність з боягузтвом, а сміливість з нерозсудливістю. Багатьом Овнам належить випробування на міцність почуття. Для досягнення заповітної мети будуть потрібні терпіння, вміння керувати собою. У фінансовому плані вам може стати в нагоді економність, запасливість, звичка створювати або використовувати резерви.

Телець

Гарний час для поліпшення стосунків. Ви проявите увагу до жінок і членів сім’ї. Сприятливий час для ділової активності, що відноситься до мистецтва і розваг. Хороший період для поліпшення грошових можливостей.

Близнюки

Близнюків цей день може підштовхнути до важливого висновку, пов’язаного з майбутнім. Багато думок будуть вам добре знайомі, але на цей раз ви зрозумієте, що всі відповіді на питання вже отримані і довше тягнути не слід. Можливо, ви зіткнетеся з необхідністю розриву або переведення деяких зв’язків на інший рівень, в інший формат.

Рак

Сьогодні багато Раків в ситуації “вибору з двох зол”, позбавлені можливості перехопити ініціативу і змушені лише відбивати атаки. Вам попадеться непростий противник або буде не в дусі ваш партнер, близька людина. Незважаючи на нетерпимість в деяких принципових питаннях, зірки залишають шанс домовитися — але варто врахувати, що будь-яка угода в цей день навряд чи буде остаточною.

Лев

Левам варто врахувати дорожні ризики і ймовірність труднощів зі зв’язком, а також ризик психологічних проблем, що виникають при спілкуванні. Пригоди цього дня можуть стати тестом на професіоналізм або володіння корисними навичками, або на загальний ступінь соціалізації та контактності: володіння мовами, вміння попереджати і розрулювати конфлікти.

Діва

У Дів є відмінні умови для старту. Але вектор інтересів, швидше за все, буде спрямований в минуле, а не в майбутнє. Увагу привернуть колишні зв’язки, захоплення, ролі, місця навчання і відпочинку, колишні кумири, а також нереалізовані таланти. Можливий інтерес до нагород, звань, дипломів, свідоцтв перемог. Не виключені запізніла повага і визнання.

Терези

Терезам має сенс не зупинятися на досягнутому і витягти з ситуації якомога більше користі. Незважаючи на те, що день не розташовує до підвищеної діловитості і може ускладнити концентрацію уваги, залишається можливість домогтися непоганих додаткових результатів за рахунок інших переваг. Наприклад, сформованої гармонії переконань або очевидного взаємозбагачення на культурному рівні.

Скорпіон

Скорпіонам пора згадати забуті місця і старих друзів. Це допоможе відмовитися від чергового блоку застарілих стереотипів, оновити або відновити колишню команду однодумців. Можливо, знайдеться ще одне джерело натхнення, джерело цікавих ідей. Корисно взяти участь у колективному заході неформального характеру.

Стрілець

Настрій у Стрільців сьогодні не надто стійкий. Протягом дня ви можете часто змінювати свої наміри. Це не найвдаліший момент для постановки твердої мети. Не намагайтеся заводити розмову, якщо заздалегідь впевнені в незгоді співрозмовника. Можливо, ви будете подумки сперечатися самі з собою або з уявними опонентами, намагаючись домогтися консенсусу.

Козеріг

День сприяє розширенню кругозору в конкретних напрямках. Якщо ви погано орієнтуєтеся в останніх новинках моди, науки, техніки, косметології, саме час поповнити знання в цих областях. Друга половина дня додасть до цих переваг можливість відточити манери і довести їх до досконалості.

Водолій

Напружений день. Промахи і неприємності можливі навіть в звичних заняттях. Ентузіазм не врятує вас, якщо ви погано володієте потрібними навичками. Головною умовою успіху буде вміння керувати емоціями. Не беріться за роботу, до якої ви не готові фізично або морально. Працюючи з людьми, враховуйте особливості їх характерів і робіть знижку на складність ситуації.

Риби

Рибам зірки радять не звертати з обраного шляху, але мати на увазі ймовірність корекції плану в майбутньому. Зараз не варто сліпо підкорятися чужорідним програмам, вбудованим в свідомість: оглядка на думку більшості або популярної особи загальмує ваш особистий прогрес. Не варто поспішати з запуском нового проекту, супутнього йому сайту і рекламного блоку.

You cannot copy content of this page