fbpx

Гороскоп на 24-25 травня: за допомогою своєї щирості хтось залучить у своє життя достаток і процвітання, а комусь поїздки краще не планувати

За допомогою своєї щирості ви залучите у своє життя енергії достатку і процвітання

Овен

Овни  спіймають за хвіст свою удачу. Планети зараз на вашому боці, тож можете сміливо братися за справи будь-якої складності. Успіх супроводжуватиме як професійні починання, так і особисте життя. Можете  сподіватися на подарунки долі. Вам пощастить втілити в життя давню мрію. Але не поспішайте ділитися з кимось цією радістю. Не всі з вашого оточення щиро бажають вам добра.

Телець

Тельцям буде не до відпочинку. Астрологи обіцяють метушливий та активний день. Від прийняття важливих рішень зараз краще утриматися. На жаль,  у субота та неділю від Тельців мало що залежатиме. Обставини складуться таким чином, що ви будете змушені підкоритися чужій волі. Астрологи радять все ж не забувати про власне “Я” та залишити за собою право вибору.

Близнюки

Близнюкам протягом дня не вистачатиме дисциплінованості. Тому більшість справ, які ви запланували на цей день, так і лишаться в планах. Можливо, так навіть краще, адже у вас буде час все добре обміркувати.Перед вашою чарівністю здатна впасти найбільш неприступна фортеця. Дні ідеальні для того, щоб успішно завершити складні справи, наприклад, зізнатися у своїх давніх почуттях.

Рак

Ракам у субота та неділю зірки радять не довіряти своїм вухам. Ретельно перевіряйте нову інформацію, вірте тільки фактам і день складеться вдало. У іншому разі – можливі непорозуміння та дрібні негаразди. Сприятливий період для подорожей у вас почнеться в травні та триватиме до кінця серпня. А ось зараз поїздки краще не планувати.

За допомогою своєї щирості ви залучите у своє життя енергії достатку і процвітання. Не обманюйте та не хитріть, і життя вам принесе багато везіння.

You cannot copy content of this page