fbpx

Гороскоп на 24 березня: залиште в минулому образи в се те, що заважає вам рухатися вперед

Овен

У Овнів день позитиву. Вже з ранку їх радує відображення в дзеркалі, захоплення в очах дітей і коханих. Додасть натхнення приємний подарунок, зигзаг удачі або спритний вибір. Варто зловити цей імпульс і осідлати потік креативної енергії: будь-які справи сьогодні легкі і приємні, буде прогрес в реалізації бажань і виконанні планів. Відмінний момент для романтики, ігор, поїздок, змагань і розваг.

Телець

Тельцям належить порвати на шматки черговий шаблон, змінити план, щось оновити в будинку або звичках. Вони легко піддадуться веселому, грайливому і креативному настрою. На творчий шабаш можуть спровокувати друзі, діти, домочадці. Не виключений і креатив за службовим обов’язком (реклама, івент- і шоу-бізнес). Частину Тельців спонукає на експромт їх нестандартна ситуація або любовне захоплення.

Близнюки

Обставини складаються для Близнюків вдало. Те, що в даний період життя вони упускають самі, буде несподівано відшкодовано їм з боку — у вигляді розваги, розради або шансу на майбутнє. Можливий новий віраж у коханні або творчості, з правом вибору або паралельної гри. Очікується чарівний ефект у всіх активних заняттях: чим більше ви витрачаєте енергії, тим швидше вона заповниться.

Рак

Ракам день допомагає підбадьоритися і провести час весело. Легковажна атмосфера дозволить їм ні на чому не зациклюватися — при цьому походячи залагодити пару проблем, зробити відкриття або покупку, укласти угоду, поєднати любовні ігри, бізнес і розвагу. Успіх буде залежати від креативності, рухливості, дружелюбності і настрою на експромт. Раки-інтроверти і меланхоліки можуть пропустити свій шанс.

Лев

Левам належить зробити свій хід у професійній, любовній чи іншій грі. Потрібна готовність до сюрпризу. Навіть в строгих межах не обійтися без імпровізації. Стабільною точкою опори ви можете зробити власну чарівність, але варто пам’ятати і про інші сильні аргументи: дружбу, подібність поглядів. Важливо розбірливіше вибирати підтримку, відсікати уявних друзів і помилкові канали інформації.

Діва

Дівам краще не ламати голову над загадкою, яка таємно відкачує їх сили, і перервати ті ігри, в яких вони заплуталися. Добре відволіктися на щось яскраве і незвичайне: піти з головою в творчість або чергове оновлення, в спілкування з друзями або дітьми. Така “еміграція” допоможе їм вийти з порочного кола і заповнити запас енергії, а заодно обернути деякі обставини на користь справі.

Терези

Терези можуть розраховувати на удачу, популярність і підтримку. Вони будуть легко викликати симпатію (ймовірно, з тінню заздрості). День хороший для творчих і рекламних акцій, світських і представницьких заходів, ігор і змагань, показів і прем’єр, побачень і флірту. Неприємних сюрпризів, з можливим розвитком в майбутньому, варто остерігатися в області загальних ресурсів і в особистих стосунках.

Скорпіон

Успіх Скорпіонів — плід майстерності, з яким вони грають видану роль. І любителі, і професіонали можуть опинитися в ролі екзаменованих. Щоб пройти тест або відбір, їм доведеться вкластися в норматив і «показати товар обличчям». Реклама і спритність будуть лише підмогою. Вирішальним для виграшу пунктом може стати напрацьований досвід, спеціальний навик, оригінальне портфоліо, виконаний проєкт.

Стрілець

Стрільцям цей день додасть удачі, чарівності і азарту, допоможе оновити шлях і заново намітити горизонти. Розумні обмеження їх не збентежать: адже це лише нижній поріг, який вони планують підняти. Тим більше, їх не збентежать сюрпризи: немає кращого приводу випробувати свої сили і наростити майстерність. Відповідний момент для любові, гри, співпраці (включаючи закордонної), вступу у великий проєкт.

Козоріг

День спокушає Козорогів творчим пошуком або грою, наслідком яких можуть стати авантюри. При удачі, є шанс оновити побут, радикально вирішити важливе питання, вивести на новий рівень спілкування з дітьми. Але так само легко втратити частину ресурсів, нашкодити дітям або проєкту, перевернути любовний човен. Потрібен хороший план, вірний друг і надійний сервіс. Не варто виходити за рамки правил і лімітів.

Водолій

Водоліям цей день пропонує гру, де є співпраця і суперництво. Перший хід може зробити партнер або противник. Це відповідальний момент у значущих відносинах. Можливий неприємний сюрприз або атака на ваш авторитет, але і точки перетину є — наприклад, особиста симпатія. Якщо ви посоромилися прийняти виклик, виявилися занадто розбірливі або примхливі, вам доведеться звинувачувати в цьому себе.

Риби

У Риб сьогодні багато клопоту і замало свободи вибору. Мотивом суєти може стати заробіток, поправка здоров’я або пошук допомоги. Будь-якій грі будуть спочатку задані правила. У рутинних завданнях часом доведеться вдаватися до вимушеної творчості. День здатний змінити уявлення про дружбу, службові обов’язки, ставлення до дітей або підопічних. Не виключено, що до вечора фронт робіт зросте.

You cannot copy content of this page