Гороскоп на 24 березня: залиште в минулому образи в се те, що заважає вам рухатися вперед

Овен

У Овнів день позитиву. Вже з ранку їх радує відображення в дзеркалі, захоплення в очах дітей і коханих. Додасть натхнення приємний подарунок, зигзаг удачі або спритний вибір. Варто зловити цей імпульс і осідлати потік креативної енергії: будь-які справи сьогодні легкі і приємні, буде прогрес в реалізації бажань і виконанні планів. Відмінний момент для романтики, ігор, поїздок, змагань і розваг.

Телець

Тельцям належить порвати на шматки черговий шаблон, змінити план, щось оновити в будинку або звичках. Вони легко піддадуться веселому, грайливому і креативному настрою. На творчий шабаш можуть спровокувати друзі, діти, домочадці. Не виключений і креатив за службовим обов’язком (реклама, івент- і шоу-бізнес). Частину Тельців спонукає на експромт їх нестандартна ситуація або любовне захоплення.

Близнюки

Обставини складаються для Близнюків вдало. Те, що в даний період життя вони упускають самі, буде несподівано відшкодовано їм з боку — у вигляді розваги, розради або шансу на майбутнє. Можливий новий віраж у коханні або творчості, з правом вибору або паралельної гри. Очікується чарівний ефект у всіх активних заняттях: чим більше ви витрачаєте енергії, тим швидше вона заповниться.

Рак

Ракам день допомагає підбадьоритися і провести час весело. Легковажна атмосфера дозволить їм ні на чому не зациклюватися — при цьому походячи залагодити пару проблем, зробити відкриття або покупку, укласти угоду, поєднати любовні ігри, бізнес і розвагу. Успіх буде залежати від креативності, рухливості, дружелюбності і настрою на експромт. Раки-інтроверти і меланхоліки можуть пропустити свій шанс.

Лев

Левам належить зробити свій хід у професійній, любовній чи іншій грі. Потрібна готовність до сюрпризу. Навіть в строгих межах не обійтися без імпровізації. Стабільною точкою опори ви можете зробити власну чарівність, але варто пам’ятати і про інші сильні аргументи: дружбу, подібність поглядів. Важливо розбірливіше вибирати підтримку, відсікати уявних друзів і помилкові канали інформації.

Діва

Дівам краще не ламати голову над загадкою, яка таємно відкачує їх сили, і перервати ті ігри, в яких вони заплуталися. Добре відволіктися на щось яскраве і незвичайне: піти з головою в творчість або чергове оновлення, в спілкування з друзями або дітьми. Така “еміграція” допоможе їм вийти з порочного кола і заповнити запас енергії, а заодно обернути деякі обставини на користь справі.

Терези

Терези можуть розраховувати на удачу, популярність і підтримку. Вони будуть легко викликати симпатію (ймовірно, з тінню заздрості). День хороший для творчих і рекламних акцій, світських і представницьких заходів, ігор і змагань, показів і прем’єр, побачень і флірту. Неприємних сюрпризів, з можливим розвитком в майбутньому, варто остерігатися в області загальних ресурсів і в особистих стосунках.

Скорпіон

Успіх Скорпіонів — плід майстерності, з яким вони грають видану роль. І любителі, і професіонали можуть опинитися в ролі екзаменованих. Щоб пройти тест або відбір, їм доведеться вкластися в норматив і «показати товар обличчям». Реклама і спритність будуть лише підмогою. Вирішальним для виграшу пунктом може стати напрацьований досвід, спеціальний навик, оригінальне портфоліо, виконаний проєкт.

Стрілець

Стрільцям цей день додасть удачі, чарівності і азарту, допоможе оновити шлях і заново намітити горизонти. Розумні обмеження їх не збентежать: адже це лише нижній поріг, який вони планують підняти. Тим більше, їх не збентежать сюрпризи: немає кращого приводу випробувати свої сили і наростити майстерність. Відповідний момент для любові, гри, співпраці (включаючи закордонної), вступу у великий проєкт.

Козоріг

День спокушає Козорогів творчим пошуком або грою, наслідком яких можуть стати авантюри. При удачі, є шанс оновити побут, радикально вирішити важливе питання, вивести на новий рівень спілкування з дітьми. Але так само легко втратити частину ресурсів, нашкодити дітям або проєкту, перевернути любовний човен. Потрібен хороший план, вірний друг і надійний сервіс. Не варто виходити за рамки правил і лімітів.

Водолій

Водоліям цей день пропонує гру, де є співпраця і суперництво. Перший хід може зробити партнер або противник. Це відповідальний момент у значущих відносинах. Можливий неприємний сюрприз або атака на ваш авторитет, але і точки перетину є — наприклад, особиста симпатія. Якщо ви посоромилися прийняти виклик, виявилися занадто розбірливі або примхливі, вам доведеться звинувачувати в цьому себе.

Риби

У Риб сьогодні багато клопоту і замало свободи вибору. Мотивом суєти може стати заробіток, поправка здоров’я або пошук допомоги. Будь-якій грі будуть спочатку задані правила. У рутинних завданнях часом доведеться вдаватися до вимушеної творчості. День здатний змінити уявлення про дружбу, службові обов’язки, ставлення до дітей або підопічних. Не виключено, що до вечора фронт робіт зросте.