fbpx

Гороскоп на 24 квітня для всіх: кого очікують серйозні зміни, а кому потрібно утриматися від нових знайомств, Дів накриє хвиля щастя

кого очікують серйозні зміни, а кому потрібно утриматися від нових знайомств, Дів накриє хвиля щастя

ОВЕН (21.03 – 20.04)

Сьогодні можливе виникнення нових зв’язків, деякі з яких залишаться корисними, деякі – стануть дружніми. Покажіть себе з найкращого боку. Сьогодні ваше плече дуже стане в нагоді.

ТЕЛЕЦЬ (21.04 – 21.05)

Сьогодні вам буде важко всидіти на місці. Постарайтеся не дуже розкидатися, хапаючись за будь-яку дрібницю. Упорядкуйте свої зусилля і киньте їх на боротьбу з чимось визначеним. Вас очікують серйозні  позитивні зміни

БЛИЗНЮКИ (22.05 – 22.06)

В цей день вам доведеться шукати вихід для енергії, яка накопичилась у вас. Постарайтеся використовувати її на благо людства. На всіх, звичайно, не вистачить, але оточуючим полегшити життя можна неабияк.

РАК (23.06 – 23.07)

Ніколи не слід нехтувати хорошими порадами. Їх слід дбайливо зберігати і користуватися тільки в разі крайньої необхідності, відповідно до ситуації. Втім, сьогодні ви отримаєте слушну пораду, якою потрібно негайно скористатися.

ЛЕВ (24.07 – 23.08)

Здається сьогодні вам доведеться зробити вибір. Не робіть поспішних висновків. Нерозумно продовжувати сперечатися, якщо аргументи супротивника незаперечні. Сьогодні вам, ймовірно, доведеться визнати свою помилку, і чим швидше ви це зробите, тим швидше вона забудеться.

ДІВА (24.08 – 23.09)

Більш за все вам не доведеться відповідати на різні зауваження. Просто вас ніхто не стане критикувати. Будь-яку вашу дію буде сприйнято як належне. Не потрібно звалювати на свої плечі зовсім всю роботу. Дозвольте приєднатися до неї ще кому-небудь. Вас накриє хвиля щастя. Ловіть момент

ТЕРЕЗИ (24.09 – 23.10)

Сьогодні вам належить чимало попрацювати і фізично і умом. До вечора ви не зможете згадати нічого з почутого, якщо не будете робити заміток, надто вже багато про що доведеться розмовляти.

СКОРПІОН (24.10 – 22.11)

В цей день, ви будете великим оригіналом, що, як не дивно не буде викликати в оточуючих неприйняття. Ваша винахідливість навіть заслужить похвали. Інше питання – що з цієї похвалою робити?

СТРІЛЕЦЬ (23.11 – 21.12)

Не їжте сьогодні на сніданок важкої їжі, це допоможе вам зберегти гарний настрій до кінця дня. На роботі постарайтеся залишитися в стороні від надмірно гарячих дискусій.

КОЗЕРІГ (22.12 – 20.01)

Чи готові ви до цього чи ні, але сьогодні почнеться новий виток вашої кар’єри. Вам варто бути максимально впевненим у своїх силах або, принаймні, зробити вигляд, що це так. Вам потрібно утриматися від нових знайомств

ВОДОЛІЙ (21.01 – 19.02)

Сьогодні вам пробачать все що завгодно. Ви зможете підкорити практично будь-яку людину своїй волі. Однак це не означає, що цим слід зловживати.

РИБИ (20.02 – 20.03)

Не дивуйтеся, якщо сьогодні раптом почнуть збуватися нездійсненні мрії. Головне постарайтеся не злякати їх необережними словами або діями.

Фото pixabay.com

You cannot copy content of this page