Гороскоп на 24 квітня: зірки обіцяють сюрпризи та приємні події

Овен

Вранці Овни можуть зіткнутися з несподіваною і нетиповою ситуацією в бізнесі, сфері фінансів або в господарстві. День може початися з неприємності, наприклад, з матеріального збитку. Можливі ділові розбіжності, збитки, псування речей, поломки інструментів, збої в роботі електроніки. Не виключені сварки з друзями. На щастя, все завершиться благополучно, можливо, навіть з прибутком або іншою вигодою.

Телець

Сьогодні Тельцям важливо контролювати свої імпульси, уникати нервозності і деструктивних поривів. Чим більше енергії піде на руйнівні дії, тим менше її залишиться на творіння. Якою б складною не була обстановка, є шанс щось виправити, виправдатися або отримати компенсацію. За вас заступиться впливова сила, доля подарує вам щасливий випадок або організує моральну підтримку.

Близнюки

Сьогодні Близнюкам зірки радять відкласти власні починання і не вплутуватися у вирішення чужих проблем. Не варто вирушати в дорогу, особливо, далеку і незнайому. Краще не покладатися на дружню допомогу, не займатися фінансовими справами. Потрібна обережність у поводженні з інструментами, робочим і кухонним інвентарем: не виключені побутові травми та інші господарсько-технічні неприємності.

Рак

Сьогодні Раки отримають нагороду за свою вірність партнеру, групі або ідеї. Винагорода може мати нематеріальний характер у моменті, але натякне на непогані дивіденди в майбутньому: одного разу, як у казці, вам хтось відплатить добром за вашу дружбу. Крім обнадійливої перспективи, день принесе вам і вашим друзям удачу в поточних справах. Це відповідний момент для колективних зборів і застілля.

Лев

Для Левів день може початися з розбрату, який поставить під загрозу дружбу, шлюб або партнерство. Привід дасть конкуренція, боротьба за свободу, кар’єру чи сферу впливу. Дров у багаття підкине впертість і агресивна нестандартна тактика противника. Складнощі відносин можна компенсувати успіхом в матеріальній і професійній області: кар’єрним і грошовим зростанням, авторитетом у підлеглих.

Діва

Дівам день подарує надію. Якщо ви вірили в свою щасливу зірку і раніше, ваша правота підтвердиться. Ви отримаєте надійний орієнтир. Поряд з моральними та духовними позиціями, стануть ясніші перспективи в професії. Ви можете зрозуміти, «на кого піти вчитися» або в яку країну емігрувати. Загальну позитивну картину зіпсують технічні проблеми, наприклад, збій у навігації або ремонт в дорозі.

Терези

Сьогодні Терезам краще віддати перевагу зміцненню матеріальних позицій. Для багатьох Терезів їх особисті інтереси тісно пов’язані з чужими (наприклад, з їх потребами партнера або друга), тому турбота про свій добробут буде автоматично означати турботу про спільні ресурси. День може позбавити легкості, знизити товариськість і мобільність. Добре займатися запасами і резервами, нерухомістю.

Скорпіон

Сьогодні Скорпіони можуть сподіватися на чужу прихильність і на збереження своєї частки влади у відносинах. Незважаючи на конкуренцію, розбрат або охолодження в деяких питаннях, збережуться міцні зв’язки з партнером, клієнтом або іншою важливою для вас фігурою. Варто всіляко зміцнювати ці нитки, так як в найближчі роки вони можуть стати єдиним рятівним містком між вами і потрібною людиною.

Стрілець

Сьогодні Стрільців радують будь-які ознаки власного добробуту. Що не дивно, так як він означає безліч інших привілеїв — наприклад, можливість вільно користуватися престижними послугами, утримувати хороший будинок, піклуватися про сім’ю і близьких, мати породистих тварин або купувати дорогі речі. Це відповідний момент для придбання корисних новинок, аж до їх купівлі оптом.

Козоріг

В цю добу фортуна добра до Козорогів, у чому їх особиста заслуга. Багато Козорогів заробили свої права і привілеї працею і важким досвідом, за який, можливо, все ще розплачуються. Зірки радять вам винагородити себе за позбавлення і чимось потішити самолюбство, сьогодні це можна пробачити. Також, ви можете щедро побавити дітей і коханих. Не варто займатися бізнесом і фінансовими справами.

Водолій

Водоліям сьогодні краще стримувати свої пориви: саме з такої подачі може спалахнути конфлікт. Добре сфокусуватися на основи свого нового буття: сім’ю, будинок, особисті володіння. Не варто захоплюватися технічними оновленнями, ремонтом будинку чи авто: можливі травми і невдачі. Доречніші мирні заходи: сімейне торжество, застілля, прийом гостей. Потрібна акуратність в поводженні з електрикою.

Риби

Рибам день обіцяє гарний настрій. Якщо відсутня зовнішня моральна підтримка, активізується внутрішнє джерело натхнення. Багатьох Риб підтримає їх віра в краще майбутнє або надія примножити те, що вони мають зараз. Негативні сторони останніх нововведень тимчасово залишаться «за кадром», але часом будуть нагадувати вам про себе, наприклад, у формі технічних збоїв або сварок у вашому оточенні.