fbpx
Гороскоп

Гороскоп на 24 серпня: проведіть день в спокої і спілкуванні з рідними, це надихне на новий робочий тиждень

Овен

Практичні питання обговорюйте в першій половині дня. На цей же час доби варто перенести дрібні господарські клопоти (невеликі покупки, рядові платежі). Вечір допоможе Овнам переключитися на більш приємні сторони життя. Навколо них почнеться бурхливий обмін інформацією. Можливо, ви опинитеся в галасливій компанії або підете на прогулянку. У цей період доби зростає цікавість, пробуджується інтерес до новин. Не вірте сліпо всьому, що чуєте. Деякі відомості потребуватимуть перевірки.

Телець

Сьогодні зірки не радять Тельцям застосовувати тактику тарана. Натиск, агресія, впертість — не найкращі методи, особливо, якщо ви маєте справу з тонкощами людських відносин, змушені діяти в рамках соціальних умовностей, етики, естетики або правового поля. Ключові слова дня — баланс, гармонія, міра, толерантність, дружелюбність. Можливо, вам вдасться реалізувати один зі своїх незвичайних смаків.

Близнюки

Близнюкам не варто легковажно ставитися до питання особистих і спільних ресурсів. Сьогодні корисно провести інвентаризацію майна, структуризацію фінансових накопичень і боргових зобов’язань, уточнити баланс активів і пасивів. Не завадить внести ясність в програму харчування — не виключено, що вам пора перейти на постійну дієту за станом здоров’я. Будуть вдалими планові покупки. Бажана помірність у витратах, але водночас, не варто економити на якості життєво важливих товарів і послуг.

Рак

Ракам варто планувати на сьогодні поїздку або діловий контакт, з метою отримання корисних послуг або відновлення плідної співпраці. Не підведе і випадковий шанс, наприклад, спонтанна прогулянка: в її ході зустрінеться потрібна людина, може допомогти друг, колега або родич. Добре приступати до серії тренувань, згадувати хобі або навик, пов’язані зі спортом, водінням, ручною працею.

Лев

Сьогодні на Левів впливають їх таємні симпатії і сентиментальні прихильності. Свої найніжніші почуття і тонкі відчуття багато Левів зволіють приховати, і поступлять правильно: при спробі описати переживання такого роду їм може відмовити красномовство. Якщо в цей день планується особиста зустріч, бажано провести її в особливій атмосфері, якій посприяє усамітнення, музика або ретро-антураж.

Діва

Початок дня не обіцяє Дівам проблем. Багато представників знаку отримають подарунок від долі у вигляді прибутку, знахідки, залагодження протиріч, зростання особистого авторитету, або іншої, не менш приємної події. Увечері може стати необхідністю бесіда з батьками або начальством, контакт з державною структурою. Від обговорення принципово важливих тем не варто ухилятися, так як цього все одно не уникнути. Якщо ситуація не терпить зволікання, доведеться провести за роботою або листуванням частину ночі.

Терези

Сьогодні зірки закликають Терезів до підвищеної обережності, так як підсумки будь-якої справи легко зіпсувати в останній момент. Вам варто аж до ночі контролювати власні імпульси і уникати «викликати вогонь на себе», особливо, якщо дата вашого народження припадає на середину жовтня. Не завадять заходи проти травм, конфліктів, осічок в бізнесі і в домашніх справах. Небезпечні будь-які ініціативи.

Скорпіон

Скорпіони можуть втратити колишній бойовий запал і високу зацікавленість в результаті. Зірки радять не боротися з собою і дати собі перепочинок, а заодно насолодитися плодами своїх зусиль, матеріальними або духовними. Вранці можна закріпити любовну, ділову, творчу або ідейну перемогу. Вечір змусить частіше звертати увагу на тонкощі. Недовірливі Скорпіони можуть потрапити під вплив оточення і чужої випадкової думки, засумніватися в цінності завоювань, істинності ідей, щирості почуттів.

Стрілець

Стрільцям день дозволяє проявити ініціативу, але краще робити це на обмеженому просторі. Якщо потрібен конкретний результат, варто бути активнішими, так як доля надасть всього лише шанси, а не гарантії. Добре діяти спільно з друзями або партнерами, при цьому важлива рівновага інтересів на фінансовому рівні. Романтична сторона життя може виявитися на другому плані, так як сьогодні легше продемонструвати ділові якості і командний дух, ніж поговорити про особисте і розкрити почуття.

Козоріг

Козорогів день схиляє до відокремленим роздумів, сумнівів, вивчення прихованої сторони подій. Несподіваний результат дадуть повторні дослідження. До ідей цієї доби краще поставитися критично: швидше за все, ви щось пропускаєте, забуваєте, недооцінюєте. Комунікабельним Козорогам варто бути обачнішими в будь-яких контактах, уникати відвертого спілкування на значущі теми. Небажано налагоджувати відносини, відправлятися в дорогу, давати хід новим справам, оформляти документи, відсилати важливі листи.

Водолій

Водолії сьогодні схильні до сильних переживань і схильні до впливів, що не обов’язково погано. Наприклад, вдалий емоційний резонанс з потрібними людьми допоможе поліпшенню матеріального становища. Життя пропонує не замикатися у власному світі і знову стати більш товариськими. Можливо, вам пора подумати про наступну фазу навчання, про невелику подорож або нові знайомства. При цьому вам доведеться підійти більш відповідально до вибору оточення і критичніше поставитися до інформаційних джерел.

Риби

Справжню віддачу від своїх дій ви отримаєте ближче до кінця дня. Саме на вечір плануйте заходи, на які покладаєте великі надії: наприклад, початок довгострокового співробітництва. Вранці і вдень Рибам буде властива неуважність. Через це постраждає якість роботи або вона взагалі не буде виконана. Плани, збудовані в денний час, мають мало шансів на реалізацію. Присвятіть цей період доби нескладним заняттям, що дозволяє поєднувати рутину і творчість, і частіше робіть перерви.

You cannot copy content of this page