fbpx

Гороскоп на 25 червня: проведіть день без негативу і спогадів про минулі невдачі

Овен

Овнам важливо цього дня конкретизува свої завдання, обов’язки і плани на найближчий час. Не виключено, що доведеться зупинитися на одній цілі, бо балансувати між кількома буде досить складно. День змушує бути реалістом і підходить для практичних оновлень. Можлива емоційна напруженість, це не найкращий момент для того, щоб відчути свободу, повеселитися або розслабитися.

Телець

В цей день цілком ймовірно, що вдасться реалізувати частину оригінальних бажань Тельців. Навіть з негативних обставин можна отримати користь. Благополучно завершаться непорозуміння, пригоди. Ситуації цього дня дозволяють поєднувати романтику з практичністю. Не варто упускати момент, якщо залишається шанс відновити старовинні особисті симпатії, підживити давні почуття, додатково нагадати про себе друзям або рідні за кордоном.

Близнюки

Близнюкам не варто залишати без уваги матеріальні справи: включивши практичність, можна отримати вигоду, а проявивши безпечність, легко її прогавити. Головний ресурс — резерви минулого. Можливий профіт від колишніх інвестицій, операцій з уживаними речами. Варто стежити за оновленнями у зв’язку з податком, кредитом, страховкою, сімейним бюджетом, соціальною виплатою, професійним доходом.

Рак

Ракам краще орієнтуватися на обстановку і чужий настрій, а не на свої відчуття. Акцент на особистих потребах і смаках може бути розцінений оточенням як егоїзм. За ширмою згоди можуть ховатися старі знайомі — образливість і злопам’ятність. Гармонізувати ситуацію допоможе дружелюбність, спільність інтересів і поглядів на майбутнє. Краще не починати і не завершувати в цей день серію переговорів.

Лев

Левам доведеться згорнути свою ініціативу і підлаштуватися під задані умови. Ситуації цього дня можуть зачіпати “хворі місця”, пробуджувати таємні комплекси, нагадувати про професійні проблеми, лікарські помилки та інші неприємні епізоди минулого. Не варто планувати розваги або важливі заходи: вас може підвести самопочуття, настрій або комплекс фатальних обставин.

Діва

Цього дня дозволяють Дівам зайнятися улюбленою справою або підійти до вирішення нудних обов’язкових завдань з творчих позицій. Успіх їм забезпечить не дотримання офіційних правил і протоколів, а власне розуміння справи і досвід. Багато Дів досягнуть успіху в своєму старовинному хобі, яким володіють на професійному рівні. Джерелом таємних сильних переживань може стати любовне минуле.

Терези

Терезам цей день не обіцяє душевного і побутового комфорту. Ймовірні хвилини роздратування і зневіри, проблеми із самопочуттям. Доведеться рахуватися з потребами домочадців і колег, професійною або домашньою ситуацією. Може вимагати уваги старий будинок або сімейна спадщина. Багатьом Терезам доведеться зробити над собою зусилля, щоб завершити приватну справу або підвести риску під складним для себе періодом.

Скорпіон

Скорпіонам таємничим чином щастить в негативних ситуаціях, а також в обставинах з кумедним або сумнівним відтінком. Багатьох Скорпіонів буде безпомилково вести інтуїція і виручати проникливість. Часом вони самі будуть ставати опорою для тих, хто опинився в неприємному становищі. Їх підтримка можливо буде потрібна колегам, попутникам, сусідам, родичам і навіть малознайомим людям.

Стрілець

Зірки радять Стрільцям зосередитися на справах практичних і проявити хазяйновитість. Це особливо важливо, якщо йде до кінця фінансово-майнова процедура, пов’язана з житлом, спадщиною, поверненням боргу, сплатою податку, розділом ресурсів або сімейних володінь. Можливий інтерес до старих товарів, раритетів або фамільних цінностей. Не варто купувати в цей день нові речі.

Козоріг

Козорогам варто стежити за своїм самопочуттям, контролювати дієту і емоції. День розташовує до похмурості або періодичних «провалів» в негатив, а також сприяє поверненню до поганих звичок, які приховано шкодять вашому образу. Є ризик в останній момент зіпсувати сформовану гармонію, підірвати довіру до себе, знизити градус своєї чарівності.

Водолій

Можливості Водоліїв обмежені. Не виключено, що весь день пройде в закритій або сумній обстановці, що навіває погані думки або провокує тягу до шкідливих звичок. Якщо немає зовнішніх ланцюгів і перешкод, може додати проблем внутрішній емоційний настрій, наприклад, напад песимізму. Може створити незручності хронічне нездужання, що дісталося “у спадок” від складного минулого.

Риби

Цей день допомагає Рибам залишатися реалістами і дивитися в майбутнє з позицій здорового скепсису. Рибам, чиї задуми великі, а можливості невеликі, варто підтримати зв’язки з колишніми колегами та однодумцями: не виключено, що збереглися точки перетину інтересів і є сенс реанімувати спільний проєкт. Але афішувати свої задуми і розкривати відразу всі свої карти зірки не радять.

You cannot copy content of this page