fbpx

Гороскоп на 25 квітня: багатьом доля готує удачу цього дня

Овен

Овнам варто рахуватися з чужими потребами і вчасно йти на здоровий компроміс, не рахуючи його розписом в слабкості. У цей день діють принципи законності, партнерства та колективізму. Вони виручать при вирішенні ділових, сімейних, господарських та житлових проблем, допоможуть справедливо розділити функції, права або територію. Вміло погашений в зародку конфлікт зміцнить відносини на майбутнє.

Телець

Цей день може піти у Тельців на врегулювання протиріч, поправку здоров’я, ремонт техніки, занепокоєння про вихованців або «лагодження» відносин, на порівняння або вибір найкращого сервісу — але час не буде втраченим. Кількість взятих бар’єрів перейде в якість: підвищить договороздатність або майстерність, допоможе уточнити цілі, позитивно відіб’ється на кар’єрі і спілкуванні з потрібними людьми.

Близнюки

Доля готує Близнюкам удачу (зняття бар’єру, моральну підтримку, передбачуваний успіх), але це обрадує їх менше, ніж вони думали. Перемога може здатися їм прісною, видана роль нудною, а подарунок банальним. Варто цінувати прихильність фортуни і віддати данину поваги тим, хто з доброї волі або за службовим обов’язком допомагає вам: пройде пара тижнів, і ви оціните цей дар з гідністю.

Рак

Емоційно забарвлені пориви Раків “не до двору”. Їм доведеться знати міру у родині і близьких відносинах, у власному будинку і в гостях. Багатьом Ракам належить приборкати свої пристрасті і піти на компроміс. Умова успіху — дотримуватися домашнього і світського етикету, тримати при собі негативні почуття. У заданих рамок є хороша сторона: будуть швидше освоєні правила і розставлені пріоритети.

Лев

Психологічна атмосфера навколо Левів вирівнюється, загальні правила гри і принципова розстановка сил — на їх користь. Вони можуть розраховувати на чужу порядність, на чіткий регламент, законність і безпеку. Біда в тому, що самі Леви зараз налаштовані на дещо інший стиль спілкування. Вони можуть нарікати на комплекс формальностей або на необхідність тримати дистанцію.

Діва

Діви можуть розраховувати на стабілізацію відносин і бюджету. День обіцяє врегулювання матеріальних і професійних конфліктів законним шляхом. Буде право і час повернути невідповідну покупку, виправити ситуацію з неякісною медичною або юридичною послугою, уточнити договір. Після сварки з другом, колегою або клієнтом вдасться зберегти лояльність і не втратити повагу.

Терези

Зірки йдуть назустріч Терезам і залагоджують виниклі в їхньому житті протиріччя. Навіть у критичній ситуації їм вдасться зберегти рівновагу і частину прав, не втратити авторитет у дітей, колег, друзів і партнерів. Ті, хто сумнівається, видадуть Терезам кредит довіри. Самі ж Терези вчасно згадають про борг, дисципліну і аскезу, повернуться до своїх планів і принципів, запропонують потрібним людям компроміс.

Скорпіон

Скорпіони застраховані від гіршого, але оптимізм і свобода вибору передчасні. Щоб зміцнити свої тили, їм бажано не бути одинаками, але підтримувати потрібні відносини строго в нейтральному ключі. Бездоганна рівна поведінка допоможе їм завоювати повагу у родині та колективі, вирости в очах партнера і друзів, а також відповідати вимогам спільнот та інстанцій, які їх цікавлять.

Стрілець

Сьогодні події розвиваються сприятливо для Стрільців, і це вселяє їм надію на майбутнє. Буде згуртованою команда. Однодумці проявлять готовність пробачити промах або забути про чвари. Самі Стрільці віддадуть перевагу закрити очі на те, що їх не влаштовує або лякає, і в цьому пункті зірки з ними не згодні: замінюючи проблеми замість того, щоб їх вирішувати, Стрільці надають собі погану послугу.

Козоріг

У Козорогів є відмінна точка опори, вона допоможе їм утримати рівновагу і не звернути з безпечного курсу. Для багатьох Козорогів це будуть їх нові духовні і професійні принципи. Також, це можуть бути великі матеріальні плани або ресурси (кредити, аванси), які вони не хочуть втрачати. Маючи такі вагомі мотиви, їм вдасться купірувати початок сварки або відновити баланс інтересів.

Водолій

Для Водоліїв все складеться на краще: виповниться програма-мінімум і з’явиться надія на бонус. Вирішаться основні професійні та юридичні проблеми. У разі перешкод, виручить план, дисципліна і вірність ідеї, підтримає команда або набраний авторитет. Ви зможете пройти ценз, завоювати довіру системи. Вигідний комплекс прав вам забезпечить ваша професія, світогляд або походження.

Риби

День вчить Риб витримці і душевній рівновазі, пропонує чесно слідувати правилам гри і законам людських відносин. У діловій частині запорукою успіху стане дотримання офіційно прийнятого етикету, професійних протоколів, правових норм і стандартних заходів безпеки. Якщо допущена помилка, саме такий підхід допоможе швидко її виправити. Небажані починання, у тому числі, спільні.

You cannot copy content of this page