Гороскоп на 25 лютого для кожного зі знаків Зодіаку: зірки обіцяють світлий і приємний день

Овен

Овнів аж до вечора може супроводжувати неуважність, сонливість, інертність. Можлива тяга до самотності, підвищена вразливість або образливість. Може не вистачати куражу або волі для опору рамок. Якщо дозволяє обстановка, добре розслабитися, поспати, відновити сили. До ночі чекає сплеск енергії, не виключена несподівана діловитість, агресивність, пристрасність або конфліктність.

Телець

Цей день допоможе Тельцям залишатися «в рамках». Наприклад, не виходити за межі розумного, мріючи про далеке майбутнє, чи не занадто глибоко занурюватися в жаль про минуле. Можна не турбуватися про те, що вийде за межі допустимого привабливий експеримент. В кінці дня контроль за ситуацією може бути раптово загублений, але і тоді не в ваших інтересах піддаватися хвилі азарту або бурхливим почуттям.

Близнюки

Близнюкам сьогодні не варто розраховувати на ясність, але можна і не боятися хаосу. Життя кине якір або запалить дороговказну зірку, яка не дасть збитися з курсу. Можливо, вашою опорою стануть професійні рамки, задані ззовні терміни або якісь офіційні правила. Ближче до півночі з’явиться шанс одним стрибком подолати прірву, наприклад, в любові — але спочатку варто оцінити можливі ризики.

Рак

Сьогодні Раки можуть залишатися у світі своїх надій, вірувань, фантазій, або спокійно продовжувати йти заданим маршрутом. Більшості Раків не буде самотньо в будь-якому плаванні і реальному, і віртуальному: поруч або на зв’язку буде один, гід, наставник або команда. В дорозі будуть забезпечені «стіл і дах». Ближче до півночі можливий крутий віраж у планах або стосунках, ви можете опинитися перед вибором.

Лев

Левів чекає день невизначеності. Вона не страшна, якщо є для вас лише фоном, але здатна ускладнити вам життя, якщо зачіпає вас особисто і зачіпляє ваші «хворі місця». Важливо виконувати необхідні правила, особливо, в роботі і при лікуванні. До ночі доля подарує свіже рішення або нестандартний вибір. Збіг обставин завадить вам вільно зробити гарний хід, але можливий компроміс.

Діва

Сьогодні Дівам не варто ігнорувати правила поведінки, порушувати чужі кордони або загальні правила пристойності. Партнер або оточення легко вгадають ваші справжні наміри, але якщо ви чесні з собою і нічого не приховуєте, вам нема чого побоюватися. Аж до вечора можна сподіватися на спокій і тишу. Новий підступний поворот подій з бурлінням пристрастей чекає в кінці дня, коли всі вважали межу пройденою.

Терези

Сьогодні навіть найактивнішим успішним Терезам корисно зробити перерву на відпочинок, інвентаризацію рутинних справ або поправку здоров’я. Водночас, буде шкідливо розслаблятися повністю: ввечері розвиток подій знову зажадає вашої участі. Хтось буде чекати від вас гарячого відгуку. Ви опинитеся перед знайомим вибором або почнете розриватися між двома цілями. Не виключене змагання чи конфлікт.

Скорпіон

Денні години Скорпіони можуть присвятити відпочинку, спокійним формам особистого життя чи творчості за шаблоном. Якщо багато справ, варто вибрати найбільш необтяжливі з них. Аж до вечора будуть успішно працювати потрібні плани і сценарії. Ближче до ночі вас чекає хвилина хвилювань, вибору або серія термінових клопотів. У вас з’явиться привід довести вірність, проявити винахідливість і спритність, блиснути майстерністю.

Стрілець

Стрільцям сьогодні краще побути в спокійній обстановці: вдома, в безпечному притулку. Важливо, щоб ви були в тому чи іншому місці офіційно і були «в своєму праві». Варто використати шанс пасивного розслаблення, оскільки без нього не буде наступного ривка. Накопичити енергію бажано вже до вечора чи ночі: саме в цей час закиплять пристрасті, з’явиться азарт або вам потрібна підвищена діловитість.

Козоріг

Основна частина дня для Козорогів передбачувана. Не підведе знайомий шаблон, буде легко слідувати правилам і укладатися в терміни. Ілюзія впевненості в черговий раз розвіється ближче до ночі. Особиста, домашня або інша ситуація може нагадувати вам поганий жарт. Зірки радять не піддаватися пориву почуттів, не проявляти агресію і не поспішати ламати плани: все налагодиться, але потрібно трохи часу.

Читайте також: 3 знаки Зодіаку, доля яких зміниться до кінця 2020 року. Їх чекає щастя та успіх

Водолій

Сьогодні Водоліям не зашкодить помірність у всьому, включаючи харчування. Цей день не розташовує до суєти і дозволяє спокійно виконати обов’язкові справи. Буде час здійснити планові покупки, позбутися від мотлоху. Варто знайти хвилину і для підживлення емоцій, але не розтравлюючи старі рани. Якщо вам потрібен спокій, варто раніше лягти спати, щоб до ночі не вплутатися в авантюру і не втягнутися в чужі проблеми.

Риби

Рибам день допомагає впорядкувати свої справи, почуття і думки. Енергійним Рибам обстановка здасться нудною, але їм буде складно змиритися з обмеженнями. Риби-песимісти можуть бути схильні до фаталізму. Не сумувати допоможе дисципліна, не варто надто вибиватися з графіку. Увечері небезпечний імпульс терміново взятися за справу або укласти угоду: збиток імовірніше вигоди, особливо в перспективі.