Гороскоп на 25 лютого

Овен

Овнам день допоможе обговорити творчі, ігрові, педагогічні ідеї з прицілом на майбутнє. Також, він непоганий для літературної творчості та ведення блогу. Важливо більше спілкуватися з командою, дітьми, учнями, вихованцями, публікою. За дотепним обговоренням яскравих захоплюючих ідей можуть залишитися не помічені інші нюанси подій, наприклад, зміни у фінансових справах або в настрої партнера.

Телець

Тельців чекають бесіди з друзями, колегами, дітьми або сім’єю, дотепні і часом драматичні. Можлива суперечка з вчителями, начальством, з сімейними, професійними та іншими авторитетами. Викличуть особливий інтерес ідеї та оцінки, пов’язані з будинком, рекламою проєктів, святами, освітою. Небажані починання. Не варто підписувати фінансові документи і здійснювати операції з нерухомістю.

Близнюки

Яскравий інформаційний фон цього дня допомагає Близнюкам задовольняти свою спрагу спілкування і посилено поповнювати багаж знань. День обіцяє новини з-за кордону. Хороший для обговорення тем, пов’язаних з творчістю, освітою, для розвиваючих ігор з дітьми та пізнавальних екскурсій, цінний для педагогів, студентів, перекладачів, журналістів. Можливі неприємні пригоди в подорожі.

Рак

Позитивні сторони цього дня Ракам можуть заслонити фінансові та податкові новини. Не ідеальні покупки, продажі та інвестиції. Потрібна уважність бізнесменам, тим, хто намагається монетизувати свою творчість і розпорядитися ресурсами в довгостроковій стратегічній перспективі. Ціна помилки велика, миттєвий виграш може обернутися втратою в майбутньому. Небезпечно виходити за рамки правил і лімітів.

Лев

Успіхи Левів залежать від уміння вести діалог з окремими людьми або ладити з аудиторією. Стане в нагоді ерудиція, знання іноземних мов. Нашкодить звичка перебивати співрозмовника і оскаржувати чужі думки. Доведеться поважати погляди опонента, рахуватися з популярними забобонами, враховувати потреби клієнтів, здібності учнів, очікування публіки, авторитет боса, наставника або партнера.

Діва

Діви можуть успішно використовувати цю добу для збору даних, для аналітичної, педагогічної, дослідницької та творчої роботи. Сьогодні добре працювати з текстами, програмами, інструкціями, відеоархівами, науковими та навчальними матеріалами, поєднуючи рутину з креативом. У пошуку відповіді або рішення доведеться вивчити багато думок і джерел, включаючи популярні. Можливе приватне листування.

Терези

Творчий порив Терезів блокують скромні можливості. При загальному високому креативному потенціалі, у багатьох Терезів тимчасово знизиться вітальність, пропаде настрій творити і грати. Їм може заважати нездужання, меланхолія, залежність від прихованих особистих обставин. Небезпечними або витратними можуть стати експерименти, тренування, розваги, поїздки, дружні контакти, любовні авантюри.

Скорпіон

Від Скорпіонів день вимагає не тих талантів, що дані їм від природи. Щоб виграти конкуренцію, врятувати свій авторитет і престиж, їм потрібно інтенсивно розвивати нові навички і змінювати фундаментальні цінності, ризикувати репутацією, йти на зміну амплуа, професійну, побутову або творчу перебудову. Але зараз в них велика спокуса сховатися в спокійній знайомій бухті, щоб уникнути шторму.

Стрілець

День заохочує тягу Стрільців до освіти і подорожей, допомагає їм на шляху, пов’язаному з наукою, викладанням, перекладами, журналістикою. Можливий контакт з іноземцями, навчальними закладами, міжнародними організаціями. Але не всі Стрільці зараз готові до “далекого запливу” або повного розкриття свого потенціалу, їм можуть заважати особисті слабкості, зовнішні перешкоди або домашні обставини.

Козоріг

Козорогів в цей день ваблять творчі рішення і авантюрні ідеї. Зірки радять їм бути обережнішими і не поступатися азарту, не зваживши наслідків. Єдина форма ентузіазму, яка сьогодні не загрожує для Козорогів проблемами — це їх захопленість дослідженням, ніщо не заважає їм дати волю цікавості і вийти в ній за початкові межі. В іншому, їх ініціатива може бути покарана.

Водолій

Водолії залежні від обстановки або від настроїв своєї публіки. Можливий тест на ерудицію, артистизм або почуття гумору, на здатність до діалогу і розуміння чужих потреб (наприклад, дитячих). День значущий для акторів, політиків, педагогів, переговірників, важливий для перевірки зворотного зв’язку і відточування полемічних талантів, допомагає подолати комплекси спілкування, страх сцени і виступів.

Риби

Риб цей день змушує бути допитливими і товариськими. Нейтральні самі по собі, ці якості можуть стати для них обов’язком. Можливо, їм доведеться детально розпитувати інших людей (або, навпаки, самим давати комусь детальний звіт), вивчати інструкції або вести велику інтенсивну переписку. Причиною можуть стати особисті потреби, потреби дітей або вихованців, здоров’я або робота.