Гороскоп на 25 серпня: зірки застерігають сьогодні від спонтанних рішень та зайвої метушні

Овен

Багатьом Овнам доведеться проявити турботу про когось. Замість розпливчастих слів співчуття краще віддати перевагу конкретній адресній допомозі. У всьому бажана помірність. Варто акуратніше поводитися з речами, інструментами, побутовими дрібницями.

Телець

Тон ня буде задавати поведінка партнера, конкурента, супутника життя, або неспокійна атмосфера дня в цілому. Можлива криза, пов’язана з батьками або з маленькими дітьми. Стосунки можуть опинитися під загрозою при взаємній нестриманості. Якщо близька людина переживає кризу, ваше завдання її підтримати, а не критикувати. Не варто вибирати цей день для діалогу, за винятком випадків, коли необхідна фінальна розмова, ультиматум, позначення кордонів.

Близнюки

Події цього дня можуть занурити Близнюків в домашні клопоти або в рутинну офісну атмосферу, змусити інтенсивніше спілкуватися з близьким оточенням з нагальних питань. Темою дня можуть стати заробітки, літні кулінарні заготовки, комунальні платежі, різні господарські нюанси. Можливо, для вирішення поточних завдань вам буде потрібен погляд у минуле.

Рак

Раків ведуть почуття і натхнення. Можна впоратися з двома справами відразу або вдало провернути інтригу. Вірогідний успіх у закордонних справах. Але хоча доля прихильна до вас, не варто відчувати її терпіння, навіть при удачі краще триматися в певних межах. Обачність і законослухняність важливі подвійно, якщо ви на чужій території, залежні від обставин, схильні до нездужань.

Лев

На початку дня Левам не страшні ніякі проблеми, завдяки ідеальному самовладанню. Вдало пройдуть ранкові зустрічі, поїздки, переговори. Якщо ви чимось стурбовані, ранок дозволить відновити душевну рівновагу, прояснити хвилюючі нюанси. Зросте ризик збитків, псування речей, претензій до якості товарів і послуг. Не варто поспішати і метушитися, укладати угоди, поспішати з покупками і платежами.

Діва

Вранці Діви переживуть період розслаблення або невизначеності. Вечір подарує натхнення для дій на благо сім’ї, дітей, друзів, для роботи над діловим або творчим проєктом, дозволить продемонструвати навички досвідченого гравця або мандрівника. У разі нездужання, найкращими ліками може виявитися ваша щира захопленість виконуваною справою.

Терези

Терези в цей день не належать собі і змушені підкорятися обставинам. Не виключені проблеми зі здоров’ям. Якщо ви заздалегідь знаєте, що вам належить, чітко розплануйте свій день, але залиште місце для пари непередбачених ситуацій. Виконуйте свої зобов’язання, в тому числі фінансові. У цей час можливе розчарування в людях, яких ви поважали, але не поспішайте розвінчувати свій ідеал.

Скорпіон

Скорпіонам варто відкласти важливі рішення на вечір. У денні години ваша особиста впертість або інерція зовнішніх подій не дозволять змінити курс в більш сприятливу сторону. В кінці дня ви почнете мислити більш тверезо, далекоглядно і об’єктивно, а також отримаєте доступ до потрібної вам інформації. Не варто відмовлятися провести вихідний разом з колегами або друзями по захопленню.

Стрілець

Стрільцям зірки радять повністю присвятити цей день відпочинку, оголосивши табу всі справи. Виняток варто зробити лише для термінових турбот і лікувально-профілактичних заходів. Краще не поспішати з планами на вихідні: завтра зміняться в позитивну сторону обставини, або з’являться більш конструктивні ідеї. Добре провести цю добу вдома, або в своєму персональному притулку.

Козоріг

Козорогів зірки застерігають від нервозності і паніки, а також від ревнощів, заздрості та інших неконструктивних емоцій. Якщо порушена морально-психологічна сторона, вас підтримає давнє джерело духовної сили, або ваш власний прихований особистісний резерв. Події минулого уїк-енду можуть мотивувати на новий крок у напрямку кар’єри або іншої форми соціального успіху.

Водолій

Покладіться на волю випадку. Зірки в цей день зовсім не проти вас і будуть часто підкидати вам цікаві можливості. Намагайтеся вести активний спосіб життя, не ставте меж своєї допитливості. Багато Водоліїв сьогодні із задоволенням випробують якусь новинку, винахід. Водночас не загадуйте далеко вперед, не давайте серйозних обіцянок, не беріть на себе важкі зобов’язання.

Риби

Для Риб день буде вдалим, якщо врахувати деякі об’єктивні обмеження і заздалегідь прийняти їх як належне. Можливо, вам або оточуючим не вдасться відкрито проявити теплі почуття, обставини не дозволять вам отримати задоволення або купити те, що ви хотіли б придбати.