Гороскоп на 25 січня: Важливі справи і контакти краще перенести на першу половину дня

Овен

Овнам зірки підказують, що сьогодні зберігається хороша атмосфера для спілкування, але радять користуватися нею в першій половині дня. До вечора може вичерпатися інформаційний потік, ослабнути інтерес до теми або щезнути співрозмовник. Також, на початку дня продуктивніші короткі поїздки і прогулянки. До ночі зросте потреба в контакті з близькими: сім’єю, домочадцями. Вдома може чекати жарт або підступ.

Телець

Тельці протягом усього дня небайдужі до зовнішнього інформаційного фону, багатьох Тельців будуть цікавити полярні чужі думки. Власна позиція оформиться до ночі, при цьому виявиться емоційною і суб’єктивною. З’явиться тенденція приймати все близько до серця і проектувати загальні проблеми на особисті справи. Можливий вплив родичів. Зрештою, можуть посилитися протиріччя і коливання.

Близнюки

Близнюки у відмінній інтелектуальній формі, але до вечора навіть їх блискучий розум може вичерпати свої готівкові ресурси. Важливі справи і контакти краще перенести на першу половину дня. Головне завдання в цей час — “тримати ніс за вітром”, так як всі відомості, які надходять, вкрай актуальні, а зв’язки знадобляться згодом. До ночі зросте емоційність, виявиться не дуже вдалим будь-який вибір.

Рак

Ракам не завадить докладніше розібратися в суті новин: цікавість сьогодні може врятувати від неприємностей в майбутньому. Не слід недооцінювати популярні загальнодоступні джерела, громадську думку. Не все, що звучить “з кожної праски”, буде провокацією або забобоном. Увечері вам доведеться поставити в своїх дослідженнях крапку або кому, так як на перший план вийдуть насущні особисті потреби.

Лев

Поки не настав вечір, Леви можуть насолоджуватися свободою слова і правом на неформальний легкий тон. Це хороший день, якщо ви потребуєте нових друзів або публіки, шукаєте популярності, збираєте інформацію, тренуєте навички діалогу. Спілкуванню, як і іміджу, сьогодні не варто надавати виражене гендерне забарвлення. До ночі зросте ваша внутрішня вразливість, можлива залежність від дому і близьких.

Діва

Зірки рекомендують Дівам приступити до нагальних справ раніше (особливо, якщо їх діяльність пов’язана зі спілкуванням або досягнення їх мети вимагає взаємодії з людьми). Не варто відкладати на вечір нараду, листування, навчальне заняття, візит до установи, розмову з начальником або підлеглим, запис до лікаря. Краще не зволікати, якщо вам належить робота з документом, кодом або текстом.

Терези

Терезам краще віддати перевагу спілкуванню, навчанню та інтелектуальній творчості. Денні години допоможуть набору первинних знань, освоєнню оригінальних ідей і розвитку перспективних зв’язків. Варто вичавити все можливе з листування з далекими друзями, занять з дітьми. Можна зробити ще один крок до перетворення хобі в професію. З наближенням ночі варто подвоїти увагу до балансу у відносинах.

Скорпіон

Оточення Скорпіонів залучає їх в розмови і відволікає від справи. Обстановка доброзичливого легкого спілкування може створити ілюзію повного взаєморозуміння і завершення проблем. Призначивши на цей день серйозні переговори, ви ризикуєте зіткнутися з підступним ефектом: бесіда пройде гладко, але ключові для вас моменти залишаться «за бортом». До ночі зросте сентиментальність або чуттєвість.

Стрілець

Оточення Стрільців налаштоване на контакт, а самі Стрільці готові до зворотного зв’язку. Тем для обговорення може бути так багато або вони будуть такими цікавими, що розмови триватимуть до вечора. Якщо ви не встигли висловитися або з кимось поговорити, не сумуйте: час виправити промах і надолужити згаяне з’явиться трохи пізніше. До ночі посилиться душевна вразливість або матеріальна вразливість.

Козоріг

Козорогам день дозволяє обійтися без великих фізичних і емоційних витрат, користуючись лише знаннями і зв’язками. Найбільш продуктивний початок дня. Не варто відкладати на вечір дрібні покупки, прогулянки, роботу з інформацією, службове листування і контакти з друзями. Козорогам, залученим в тісне партнерство з іншими людьми (у тому числі, територіальне), ввечері не завадить дипломатичність.

Водолій

Таланти Водоліїв — особливо, інтелектуальні, комунікативні та літературні — виблискують яскравіше в першій половині дня. Також, це більш відповідний час доби для навчання дітей і вихованців (у тому числі, для розвитку їх мовних і соціальних навичок). Зацикленість на деяких темах скаже про необхідність додатково поміркувати над ними. Вечір нагадає про побут, сім’ю або здоров’я.

Риби

Рибам складно дати волю своїм почуттям і звичкам. Аж до вечора їм доведеться залишатися на іншій хвилі: обговорювати соціальні або сімейні новини, підтримувати бесіди на популярні теми. Зірки натякають, що і з цього можна отримати користь — наприклад, в процесі спілкування буде простіше освоїти нову мову, програму або гаджет. Отримані відомості допоможуть позбутися деяких ілюзій.

Автор фото – Сергій Майстер