fbpx

Гороскоп на 25 травня: день ідеальний для сміливих мрій і планування майбутнього

Овен

Овнам важливо правильно розпорядитися своєю чутливістю. Вона буде злом, якщо пасивно потопати в безплідних переживаннях, і благом, якщо зробити її енергетичним ресурсом. Емоційну енергію можна направити на захист бізнесу і житла, на господарські клопоти, виправлення критичної помилки або відпрацювання боргу. День будить фантазії і сприяє насиченому особистому життю.

Телець

Тельцям не варто пропускати прекрасний день для співпраці. Сьогодні легко спрацюватися з тими, хто володіє подібними звичками, смаками, переконаннями, музичними та емоційними уподобаннями. Таке партнерство має непоганий шанс в найближчому майбутньому (яке саме, поки сказати важко, але зірки запевняють, що ви не будете розчаровані). Добре об’єднувати зусилля з родичами, земляками.

Близнюки

Близнюкам доведеться зануритися у виконувану справу емоційно або знайти в ній якийсь прихований профіт — в іншому разі, будь-яка робота стане для них покаранням. Добре займатися в цю добу неприємними справами, чорновою частиною задуму, прибиранням, а також діяти під покровом таємниці (наприклад, виконувати приватні доручення). Може представити інтерес цілительство або благодійність.

Рак

Ракам не доведеться болісно шукати тактику і вектор уваги: їх благополучно підхопив потік і вони медитативно в нього занурені. Аж до ночі вони можуть займатися улюбленою справою і задоволенням своїх нагальних потреб, допомагати близьким по крові і духу, розвивати бізнес за кордоном. Можна дати другий шанс партнерству, заснованому на глибоких почуттях, спільних інтересах або духовній спорідненості.

Лев

Левам не варто прагнути до активного соціального життя. Цей день пропонує зануритися в світ емоцій, спогадів і сімейної історії, може схилити до усамітнення, пошуку притулку або до таємної неофіційної допомоги. Добре зайнятися господарством, безпекою, вологим прибиранням, запасами, утилізацією мотлоху. Відповідна доба для турботи про рідню, про вірних вихованців, старий будинок або раритетні речі.

Діва

Психологічна атмосфера навколо Дів не надто сприяє їх цілям. Можливо, в ній буде переважати чуттєвість або підозрілість. Від важливої, але нудної роботи будуть відволікати спогади або непрохані фантазії. Не зіграють вирішальної ролі службова ієрархія і звід формальностей, в поточних справах можна сміливо будувати співпрацю на довірі, загальному минулому або кровній спорідненості.

Терези

Терези можуть використовувати цей день для таємних справ, вдаючись до неофіційних каналів або родинних зв’язків. Він хороший для залагодження старих житлових, фінансових і податкових проблем. Мотивом до дії може стати бажання щось приховати (дохід, розмір спадщини, факт збитку або розтрати). У покупок можливе емоційне або містичне підгрунтя. Добре працювати з сімейними ресурсами та резервами.

Скорпіон

Скорпіони аж до ночі можуть слідувати своїм шляхом, йти за мрією або ідеалом. Не варто мучитися питанням вибору: який би маршрут або формат дій ви не обрали, він приведе вас туди, куди вам потрібно. Кращим другом буде інтуїція, але можлива і допомога ззовні: від колег, шанувальників, вчителів, зарубіжних друзів, далекої рідні. Навіть далеко від дому вам нададуть технічну або моральну підтримку.

Стрілець

Стрільцям бажано до ночі залишатися в укритті або дотримуватися секретності. Не варто афішувати доходи. У деяких випадках, буде вигідно приховати місце проживання, походження, світогляд, нюанси минулого та інші особисті деталі. Обставини можуть змусити вас звернутися до прихованих резервів, нагадати про старий борг або позику, про спадщину, таємний притулок, зарубіжну власність.

Козоріг

Козороги можуть покластися на своє чуття або на старих друзів. Їх увагу знову привернуть деякі давні надії і мрії. Це відповідний день для відновлення співпраці, заснованої на пам’яті про колишні спільні інтереси або на духовній спорідненості. Багато Козорогів похвалять себе за те, що не піддалися спокусі і не зробили серйозну помилку, професійну, етичну або фінансову.

Водолій

У Водоліїв мало шансів холоднокровно контролювати події. Багатьом Водоліям буде важко зберігати об’єктивність. Велика ймовірність втягнутися в нав’язані таємні ігри, емоційно зациклитися на тому, що відбувається. Можливий прихований пресинг з боку батьків або начальства. Не виключений обман або підступ. Це не найкращий день для тесту на профпридатність, співбесіди, вступу на посаду.

Риби

Риби можуть йти за своєю мрією. Для багатьох Риб виявиться справжнім подарунком долі можливість повернутися до колишніх ідеалів. День підживлює думки про подорож, еміграцію, успіх, кар’єру за кордоном, про повернення в групу однодумців, про духовне зростання. Зірки радять не тільки мріяти, а й робити для здійснення бажань конкретні кроки (які, натякне обстановка або чуття).

You cannot copy content of this page