Гороскоп на 25 вересня: день складається вдало у тих, хто заздалегідь склав план дій. Діви не поспішайте братися за щось нове

ОВЕН (21.03 – 20.04)

Вас буде супроводжувати удача, якщо ви не станете хитрувати і занадто все ускладнювати. Це один з тих приємних днів, коли правильні рішення лежать на поверхні, висловлювання оточуючих не мають другого значення, і навіть недоброзичливці не намагаються нашкодити, так що можна дозволити собі просто плисти за течією.

ТЕЛЕЦЬ (21.04 – 21.05)

День складається вдало у тих, хто заздалегідь склав план дій і щастить йому навіть у дрібницях. У суперечках спокійно відстоюйте свою точку зору. Ви візьмете верх, хоч і не відразу, опоненти визнають вашу правоту. Вдасться подолати розбіжності з родичами, покласти край давнім сімейним конфліктам.

БЛИЗНЮКИ (22.05 – 22.06)

Дуже насичений день – на жаль, не тільки приємними подіями. Можливі розбіжності в сім’ї, починається «боротьба за владу», яка не принесе нічого, крім напруженості у відносинах. Багато представників знаку схильні нав’язувати оточуючим свою волю, вести себе егоїстично. Пізніше Близнюки в цьому розкаються і намагатимуться виправити допущені помилки.

РАК (23.06 – 23.07)

Ви досягнете бажаного, хоч і не найпростішим способом. Однак винахідливості і спритності у вас достатньо, так що сумніватися в успішному результаті не доведеться. Ракам приносить багато задоволення спілкування з близькими. Можна займатися організацією сімейних свят і спільних поїздок.

ЛЕВ (24.07 – 23.08)

Чи не найкращий день для тих, хто, пройшовши велику і відповідальну роботу, розраховував отримати за неї нагороду. Таких представників знаку чекає розчарування. Приймаючи важливі рішення, не орієнтуйтеся на чужу думку, керуйтеся власним здоровим глуздом.

ДІВА (24.08 – 23.09)

Спокійно доведіть до кінця розпочаті раніше справи, а братися за щось нове не поспішайте. Дівам важко правильно оцінити свої сили, тому багато представників знаку пов’язують себе нездійсненними зобов’язаннями, дають обіцянки, які не можуть стримати. Вирушаючи в поїздки, будьте готові до того, що вони займуть більше часу, ніж ви припускали.

ТЕРЕЗИ (24.09 – 23.10)

До труднощів, які виникають в цей день, ставтеся спокійно. Ситуація незабаром почне змінюватися на краще, потрібно лише дочекатися цього моменту. Деяких Терезів події цього дня дуже порадують. Представникам знаку стає ясно, як домогтися поставлених цілей, з’являються і люди, які в цьому допоможуть.

СКОРПІОН (24.10 – 22.11)

Багато що може йти не так, як хотілося б, але у вас немає причин впадати у відчай. Скоро все налагодиться, хоч і не без зусиль з вашого боку. Нелегко буде знайти спільну мову з близькими. Люди, які раніше підтримували вас у всьому, сьогодні налаштовані критично. Не виключено, що можливі розбіжності  з коханою людиною.

СТРІЛЕЦЬ (23.11 – 21.12)

Цей день буде наповнений цікавими подіями, багатьом представникам знаку він здасться нудним і виснажливим. Немає можливості проявити себе, доводиться миритися з тим, що успіхів досягають інші люди – менш гідні і обдаровані. Не заздріть чужим перемогам, адже і ваші не за горами.

КОЗЕРІГ (22.12 – 20.01)

Не намагайтеся привернути до себе загальну увагу, в усіх відношеннях корисніше зачаїтися і піти в тінь. У багатьох Козерогів з’являються цікаві ідеї, втілення яких в життя дозволити представникам знаку піднятися по кар’єрних сходах або значно збільшити доходи. З втіленням планів у життя поспішати не слід, краще дочекатися більш сприятливого моменту і заручитися підтримкою союзників.

ВОДОЛІЙ (21.01 – 19.02)

Все йде добре, немає підстав для тривоги і занепокоєння. День підносить приємні сюрпризи закоханим Водоліям, дає їм можливість порадувати свою другу половинку. Романтичні побачення залишають найприємніші враження. Не потрібно хитрувати і вивертатися, щоб сподобатися новим знайомим – досить просто бути собою.

РИБИ (20.02 – 20.03)

Вам належить багато чого зробити, причому на допомогу краще не розраховувати. На щастя, у вас достатньо сил і енергії, щоб впоратися з усім самостійно. Можливе отримання інформації, яка незабаром стане в нагоді, у багатьох представників знаку з’являється шанс придбати якийсь корисний навик.

Фото спеціально для Osoblyva.com