fbpx

Гороскоп на 25 вересня: мрії здійснюються рівно тоді, коли ви до цього готові

Овен

Овни сповнені рішучості взяти бар’єр, і не лише через свою природну сміливість. У багатьох Овнів не буде іншого виходу, або єдиною альтернативою йому буде відступ з ганьбою. Варто врахувати високий ризик аварій, травм, конфліктів, тиску і контролю зверху. Доведеться долати перешкоди у відрядженнях, переговорах. Завдання не вирішити наодинці. Потрібна організованість.

Телець

Самі обставини поведуть Тельців в потрібному напрямку, тому їм краще довіритися долі. Не варто “винаходити колесо”: запропонований вам класичний шлях оптимальний в умовах, що склалися. Успішно пройде візит в інстанцію, процедура перевірки, оцінки. Гаряче питання буде залагоджене ще швидше, якщо ви заздалегідь підготуєте все необхідне по ситуації (пакет документів, карту, екіпіровку).

Близнюки

Близнюкам доведеться змиритися з регламентацією всіх заходів, а також з необхідністю взяти в будь-якому спілкуванні більш сухий і строгий тон. День змушує бути коректнішими і пунктуальнішими, поважати договір і правила безпеки, тримати в порядку документи. Краще не жартувати з законом і бюрократичними нормами, поставитися серйозніше до цивільних, батьківських та інших прав і обов’язків.

Рак

Ракам належить обговорювати принципові питання з довгою передісторією, а також рішуче охороняти кордони своєї території або прав. Потрібна уважність: чим ближче фінал, тим складніше виправити помилку. Ініціатива, вплив і останнє слово не за вами. Доведеться лавірувати в рамках, заданих сім’єю, партнером, начальством або державною машиною. Можливо, вас поставлять перед фактом.

Лев

Леви поставлені в залежність від фатальної спадщини минулого. Можливі критичні моменти в рутинній роботі або її бюрократичному оформленні, складності у відрядженнях, конфлікти з колегами, сервісами, інстанціями, персоналом. Потребують уваги супутні документи: історія хвороби, результат перевірки, графік робіт, звіт, пропуск, рецепт, водійські права, паспорт машини або вихованця.

Діва

В будь-якій справі Дів чекає вирішальна критична фаза. Можливий гострий і навіть фатальний момент у професійній або творчій діяльності, у коханні або в грі, у фінансових справах. Підстерігають небезпеки на відпочинку і при заняттях спортом. Не всі Діви будуть переживати за себе і залагоджувати свої персональні проблеми. Ви можете вболівати душею за дітей, батьків, колег, друзів або співвітчизників.

Терези

У складних вирішальних ситуаціях цього дня Терезам важливо вибирати вірний тон в спілкуванні. На кону може виявитися будинок, робота, сім’я, шлюб, стратегічний резерв. Ви не вирішуєте долі, але несете свою частку відповідальності. Не залишиться непоміченою ваша поява або відсутність, слово або мовчання. Необхідно знайти баланс між полярностями, наприклад, жорсткістю і справедливістю, ризиком і безпекою.

Скорпіон

Скорпіонам важко уникнути пригод в дорозі і спілкуванні. Важливо мати всі потрібні документи: можливі перевірки. Не завадить мати при собі контакти екстрених служб, карту місцевості, словник термінів. Вирішуючи миттєві завдання, вам буде корисно оцінити і ситуацію в цілому. Варто перевірити, чи не розпускають чутки ваші колеги або партнери, чи не веде хтось за вашою спиною нечесну гру.

Стрілець

Труднощі цього дня допоможуть Стрільцям навести порядок в матеріальних справах: на рахунках, в гаманці, в речах і стратегічних запасах, в базах з цінною інформацією. Не час для покупок і продажів: можливий шлюб, збиток, відсутність потрібного розміру або комплектації. Для оформлення угоди може вимагатися довіреність або експертний висновок. Високий ризик виходу речей з ладу, їх поломки або псування.

Козоріг

Для Козорогів зростають ризики, а позитивні сторони ситуації, навпаки, втрачають силу. До того ж, у вас мало простору для маневру: вплутавшись в історію, вам доведеться пройти шлях до кінця на найнесприятливіших для себе умовах. По можливості, зірки радять відмовитися від переговорів, робіт та ініціатив: може постраждати ваше здоров’я, будинок, кар’єра або інша важлива сфера життя.

Водолій

Водолії залежні від свого самопочуття, а також від обстановки, професійного обов’язку, бюрократичних процедур або інших зовнішніх факторів. Можливі складнощі в поїздках і в будь-яких справах. Відмінні знаки — свобода рішень, міцне здоров’я і рівний настрій: вони скажуть, що у вас немає проблем або вони близькі до фіналу, а ви перебуваєте на вірному шляху. Слід виключити всі нові починання.

Риби

Рибам краще дотримуватися запобіжних заходів, так як перешкоди і зриви ймовірні в будь-якій приватній справі. Крім того, схожі проблеми, але в більш серйозному масштабі ймовірні навколо: в соціумі, сім’ї, на роботі, серед друзів. Багато Риб подякують свою долю, наставника або інтуїцію, які не дозволили їм колись вступити в приречену організацію або вкластися в збитковий проєкт.

You cannot copy content of this page