fbpx

Гороскоп на 25 жовтня: день навіє приємні спогади, можливий аналіз своїх дій

Овен

Стиль дій залежить від мети, яку ви переслідуєте. Якщо хочете досягти нових вершин і перебратися на рівень вище сьогоднішнього, готуйтеся до незручностей. Вмійте домовлятися з начальством і сильними світу цього, відстоювати свої погляди перед партнерами і конкурентами, йти на жертви заради зростання і прогресу.

Телець

День підходить для покупки косметики, парфумерії, подарунків, красивого одягу, комп’ютерних аксесуарів. Ряд неприємностей при виборі вам може принести ваша забудькуватість, неуважність, довірливість, невпевненість. У разі сумнівів не слухайте суперечливих порад, довіртеся своєму естетичному чуттю або орієнтуйтеся на поточний модний тренд.

Близнюки

Ентузіазм, який керував вами у вихідні, сьогодні ослабне. Протягом дня увага Близнюків неминуче переключиться на рядові рутинні клопоти. Можливий легкий жаль про нездійснені надії або поспішні ініціативи. Вечірні години підходять для оцінки власних дій, перегляду планів, невеликого походу по магазинах за необхідними дрібницями.

Рак

Аж до вечора можна займатися рутиною і дотримуватися вільного графіку. Жінкам-Ракам доведеться вибирати між неминучими клопотами і власним комфортом. У цей день краще не відвідувати ательє або салон краси, ви залишитеся незадоволені багатьма важливими для вас естетичними деталями.

Лев

Станьте розбірливішими у всьому, що пов’язано з контактами, поїздками, джерелами відомостей. Можуть з’явитися нові інтереси, що мають на увазі іншу систему зв’язку або пересувань. Не виключено, що зникнуть з поля зору цікаві співрозмовники і ви тимчасово опинитеся в інформаційному вакуумі. Зайва відвертість може вам нашкодити.

Діва

Дівам зірки радять зберігати контроль за ситуацією, але не покладатися цілком на раціональне мислення. Їжу для розуму і мотив для дій сьогодні багато в чому забезпечують емоції. У ділових ситуаціях виручить швидше чуття, ніж сухий розрахунок і спроба слідувати змодельованому сценарію. Бажано почекати з внесенням своєї лепти в загальну розмову.

Терези

У першій половині дня Терезам стане в нагоді спокій. Можливо, вам доведеться боротися зі своєю власною примхливістю або змирятися з витівками інших людей. Неврівноваженість може змусити вас гостріше реагувати на випадковості і надавати занадто велике значення хвилинним настроям. Не варто “махати кулаками після бійки”.

Скорпіон

День підходить для інтелектуальної роботи і приватного спілкування. Зберіть якомога більше думок, порад, фактів, не гребуйте також чутками і домислами. Якщо вчитеся, читайте книги та інші джерела. Отримані таким чином відомості стануть основою для вашої бази даних або новим внеском в особисту скарбничку знань. Не поспішайте озвучувати власну думку, її всім Скорпіонам належить виробити незабаром.

Стрілець

Головною проблемою Стрільців може стати відсутність впевненості. Висока ймовірність опинитися в знайомій ситуації, пов’язаній з вибором, таємницею, компромісом, балансуванням між крайнощами, будь-яким «слизьким» моральним аспектом. Нестабільність ускладнить планування справ і прогнозування результатів.

Козеріг

Козероги сьогодні проникливі і спостережливі в дрібницях, але можуть відчувати невпевненість в головному, наприклад, в критеріях оцінки, в систематизації фактів. У цей день можна завести альтернативну пошту, не завадить продублювати важливі документи. Можна паралельно вести кілька справ, наприклад, любовну бесіду, офіційне листування і особисті замітки.

Водолій

Успіхи цього дня додадуть Водоліям оптимізму і додадуть сили для наступного кроку в наміченому напрямку. Це прекрасний момент для службового та особистого спілкування, інтенсивного навчання, обміну знаннями та досвідом, організаційної діяльності. Обіцяє хороший результат робота з інформаційними масивами, текстами, кресленнями, програмними кодами.

Риби

Можливо, сьогодні проявляться ваші таємні парапсихічні таланти і можливості. Прекрасний час для вивчення людської психіки і подібних дисциплін. Інтуїтивний підхід до вирішення важливих професійних питань принесе успіх у справах.

You cannot copy content of this page