Гороскоп на 26 грудня: для когось цей день стане особливим і по-справжньому щасливим

Овен

На цей день Овнам не варто планувати активні заходи (спорт, поїздки). Він розташовує до спокою, практичності і господарювання, змушує цінувати стабільність, піклуватися про ресурси, харчування і необхідні запаси, знижує рухливість і швидкість реакцій. Також, обстановка цієї доби не розташовує до “чистої романтики”, пріоритетом можуть стати матеріальні умови і побутовий комфорт.

Телець

Зірки радять Тельцям поставити на чільне місце власні потреби. Аж до ночі вам краще займатися собою, в тому сенсі, який ви вкладаєте в ці слова. Можливо, вам пора відпочити, подумати про здоров’я, побавити себе — а можливо, на першому місці у вас зараз плани на майбутнє. Цей день допоможе вам краще зрозуміти свої нові потреби, включаючи духовні, професійні.

Близнюки

Близнюки мимоволі практичні і обережні. Деякі з них віддадуть перевагу не афішувати свої справжні бажання і запити, можуть вибрати усамітнення, приховати від широкої публіки свої зростаючі професійні амбіції або матеріальне становище. На щастя, це всього лише ширма і данина обстановці. День аж ніяк не позбавляє вас простих радощів життя, може пробудити здоровий апетит або таємну чуттєвість.

Рак

Ракам в цю добу краще не бути одинаками, триматися колективу або окремих популярних персон. Сьогодні силою, близькою до магічної, володіють спільні трапези і групові заходи однодумців (з мирним ухилом). Якщо обставини змушують вас до усамітнення, підійде дистанційний контакт: ви можете перейнятися духом якоїсь ідеї і примкнути до вибраної спільноті на відстані.

Лев

Левам вигідно поєднувати в собі цілеспрямованість і скромність. Не просуваючи себе відкрито, Ви можете запропонувати свої послуги або задіяти потужний колективний важіль — виступити від імені своєї колишньої робочої групи, сім’ї або майбутньої команди. Цінним аргументом в русі до мети може стати ваш професійний багаж, послужний список, досвід подолання труднощів і нештатних ситуацій.

Діва

Дів цей день порадує стабільністю і відсутністю суєти. Багато Дів відчують нез’ясовну впевненість в собі або в вищій силі, яка незримо опікує їх. Можливий підйом творчої, духовної енергії. Далекоглядність і природний реалізм допоможуть бачити події в перспективі. Везіння ймовірне як за рахунок ваших особистих якостей (талантів, досвіду), так і за рахунок вдалого попадання в мейнстрім.

Терези

Зірки радять Терезам залишатися прагматиками, мислити матеріальними категоріями і зміцнювати наявний життєвий фундамент. Це може бути житло, нерухомість, спадок, цінне вкладення, стабільний дохід або важливий нематеріальний ресурс (зароблений вами статус, професійний і життєвий досвід). Не варто нехтувати підтримкою сімейного клану, рвати зв’язки з перевіреними спонсорами.

Скорпіон

Скорпіонам цей день дозволяє витримати паузу, отримати фору або перевести дух. Зірки підказують, що психологічна атмосфера цієї доби працює на вас, і радять вам використовувати її для прихованого зміцнення своїх позицій. Вона допоможе стабілізувати мікроклімат у відносинах, повернути частину колишньої влади і впевненості. Ви можете пустити в хід свою проникливість або магнетизм.

Стрілець

Зірки змушують Стрільців бути реалістами і думати про насущне, але не сковують їх фантазію — наприклад, кулінарну. Гра уяви обмежена лише сумою на рахунках. Не варто нехтувати матеріальною частиною ділових і особистих зустрічей: доречний сніданок, обід або вечеря з партнерами, романтична вечеря при свічках. У побуті варто подбати про те, щоб у близьких вам людей було все необхідне.

Козоріг

Зірки рекомендують Козорогам спокійний відпочинок, щедро приправлений їжею матеріальною та емоційною. Цей день заохочує ваш вроджений реалізм і прагматизм, але не сприяє аскезі. Саме час дати волю своїй чуттєвості, відкрити шлюзи кулінарної, художньої або еротичної фантазії. Не варто пригнічувати свій таємний інтерес до екзотичного хобі — наприклад, до магії.

Водолій

Водоліям не варто сподіватися на прогрес у своїх планах. Аж до ночі можлива інертність, лінь. День посилює владу дитячих звичок і сімейних традицій. Не виключено, що вас буде утримувати прихильність до рідних місць або можливість поговорити з близькими знайомими про минуле. Також, на вас може впливати якийсь особистий або загальний забобон, таємний страх або прихована залежність.

Риби

Доля незримо допомагає Рибам. Можна покластися на стару прикмету, чуття або щасливий випадок. Багато Риб будуть стихійними магами — наприклад, загадковим чином виявляться в потрібний час в потрібному місці, зловлять вдалу емоційну або чуттєву хвилю. Щоб не злякати удачу, не заступайте за перевірені кордони: чарівні чари втратять свою силу, якщо ви звернете з протоптаної стежки.

Фото спеціально для Особлива