fbpx

Гороскоп на 26 квітня: Близнюкам доведеться вирішувати фінансові питання, а Діва отримає масу вигідних пропозицій

Овен

Овну доведеться постаратися при поганій грі. Але саме від цього залежатиме атмосфера у колективі. Головне, не перестаратися з акторською майстерністю. Розширюйте межі в кар’єрі, щоб отримувати задоволення від того, чим займаєтесь. Увечері надійдуть гроші і то немаленькі.

Телець

Тельцю в жодному разі не можна переносити робочі проблеми в особисте життя. Все змішається на купу, потім не розберетеся, що і як вирішувати. Та й навіщо близьким людям бачити ваші слабкі сторони характеру? Якщо ситуація складеться вкрай складна, то порадьтеся з обранцем.

Близнюки

Близнюки спантеличені якимось фінансовим питанням, від вирішення якого залежатиме подальший перебіг справ. Вам потрібно терміново зробити перерву, заспокоїтись і ні про що не думати. Отоді й прийде осяяння. У любовних справах настав час щось міняти, але лише вдвох.

Рак

Гороскоп пророкує Раку нестерпно нудний день. Вам захочеться кудись поїхати і забути про роботу. Тим більше, що начальство завалило завданнями. Монотонність буде простежуватися у спілкуванні з близькими людьми.

Лев

Леву необхідно втілити у реальність нові можливості. Не стійте на місці, це закінчиться повною апатією та некомпетентністю. Бізнесменам потрібно набратися терпіння, щоби отримати відповідь від одного з партнерів. Якщо співпраця, то лише на взаємних умовах.

Діва

Маса вигідних пропозицій, коротка поїздка та прихід грошей чекає на Діву. У всіх сенсах вдалий день, якщо не йти наперекір обставинам. Не дозволяйте нікому лізти у ваше особисте життя. Це приватна територія.

Терези

Терезам слід брати приклад з тих, хто живе більш гармонійно. Не заганяйте себе у кут, змініть свій стан та частіше посміхайтеся. Зрозуміло, що проблем купа, але без них би ви взагалі нічого не досягли. Ситуація з фінансами гідна, тож дозвольте собі подарунок.

Скорпіон

Самотнього Скорпіона чекає романтична зустріч. Якщо вірити статистиці, половина відносин зав’язуються на роботі, то у вас так і станеться. Затримка отримання грошей не повинна вплинути на настрій. Все буде гаразд – повторюйте цю фразу.

Стрілець

Щедрість одного з друзів вразить Стрільця до глибини. Хіба ви заслужили таке? Навіть не віриться. Але це ще не всі сюрпризи цього дня. Можлива зустріч із людиною, яку ви сильно любили. Приємні емоції захоплять вас зненацька, що добре вплине на загальне самопочуття.

Козеріг

Наші пращури помітили, якщо в цей день погода буде непогожою. Бажано утриматися від поїздок на далекі відстані. Особливо якщо самопочуття залишає бажати кращого.

Водолій

Гороскоп радить Водолію виявити творчі таланти у робітничій сфері. Інакше нові проекти так і залишаться нереалізованими. Віч-на-віч належить зіткнутися з людиною, яка вас відверто не влаштовує. Кулаками махати безглуздо, а от серйозно поговорити з ним треба.

Риби

Риби потраплятимуть у найбезглуздіші ситуації, якщо вранці не розпланують свій день. Ви реально відчуєте весь спектр почуттів – від сорому до захоплення. Попереджувальним станом виявиться розмова з кимось із родичів. Вам таки доведеться виконати свою давню обіцянку.

You cannot copy content of this page