fbpx

Гороскоп на 26 липня: зірки обіцяють позитивний і вдалий для спілкування день

Овен

Для Овнів робота, кар’єра і зміцнення фінансового становища сьогодні на першому місці. Віддайте перевагу конкретним вчинкам, а не гучним словам. Будьте професіоналом своєї справи. Дійте відповідно до планів та інструкцій. Уникайте спонтанних рішень, прийнятих під впливом випадкового припливу натхнення. У сперечання з керівництвом вступайте лише в одному випадку: якщо між вами залишилося нез’ясованим спірне питання, що має принципову важливість.

Телець

Проблемою багатьох Тельців стане бурхлива активність в поєднанні з упертістю. Загострюються до “точки кипіння” особисті бажання, примхи, багатьом представникам знаку буде складно відокремити ділову або сімейну необхідність від власних примх. Зрештою ви можете посваритися з тими, кого найбільше потребуєте. Намагаючись притиснути свої почуття, ви ризикуєте домогтися зворотного ефекту. Кращий вихід – гнучка тактика, що дозволяє управляти емоціями і вчасно знаходити компромісні рішення.

Близнюки

Цей день Близнюки проведуть в інтенсивних роздумах, інтелектуальній роботі або щільному спілкуванні з близькими людьми. Аж до ночі можливі коливання між варіантами. Може мати велике значення думка батьків, домочадців. Можливо, вирішиться питання про переїзд, про продаж, оренду або купівлю житла. Напружена робота вірогідна у студентів, дослідників, викладачів. Настрій і самопочуття сьогодні залежать від ступеня навантажень. Перевтома загрожує нервозністю, підвищується ризик помилок.

Рак

Частина подій сьогодні розгортається за вашою спиною. Можливо, хтось розпускає про вас чутки або потайки цікавиться вами. Не виключено, що ви самі будете не проти про когось подумати. Багатьом Ракам в цей день імпонує таємничість, загадковість, скритність. Вдалим варіантом буде віртуальне спілкування. Можливі сумніви в одержуваній інформації, внутрішні коливання, помилки в підрахунках, кумедні непорозуміння при виборі маршруту або засобі зв’язку.

Лев

Вранці увага Левів може виявитися направлена на продовження розпочатого. Можливий підвищений інтерес до деталей недавніх подій, наприклад, платіжних операцій. Першу половину дня краще використовувати для наведення порядку в речах, інструментах або документах, перевірки необхідних повсякденних запасів, не варто відкладати візит в аптеку, в магазин. В кінці дня багато Левів відчують приплив енергії, самі заповзятливі і відповідальні Леви можуть відправитися в дорогу, взятися за перервану раніше роботу.

Діва

Дівам сьогодні варто проявити не тільки азарт і безстрашність, а й організованість, послідовність, наполегливість. Поки не закінчено важливу справу, варто скоротити до мінімуму перерви, не відволікатися. В цьому випадку, найскладніше завдання буде вирішене на одному диханні. Перерване заняття, навпаки, може стати черговим «довгобудом», через швидку втрату ентузіазму. В результаті вашої планомірної активності може розв’язатися один з вузлів подій, стати одним приводом менше для занепокоєння.

Терези

Розчарування сьогодні переслідують вас по п’ятах. Щоб звести неприємності до мінімуму або взагалі уникнути їх, займайтеся тільки рутинними справами. Вранці ви можете перестати отримувати радість від улюбленого хобі. Увечері не вдавайтеся до послуг випадкових людей і не кидайтеся допомагати їм за першим покликом. Нових співробітників не беріть на роботу без випробувального терміну. Терезам, які мають проблеми із самопочуттям, рекомендується відмовитися від надмірностей, а також строго дотримуватися режиму дня, дієти, приписів лікаря.

Скорпіон

Ви не дратуєтеся через дрібниці, але гостро реагуєте на все, що для вас важливе. Якщо хтось заважає вам робити кар’єру або зачіпає інтереси вашого партнерства, ви готові стерти кривдника в порошок і влаштувати йому показову сварку. Скорпіони, які вже домоглися серйозних успіхів, не віддадуть ні п’яді своєї особистої території без бою. Якщо ви закохані, то в цей день покажете всю силу своїх почуттів і серйозність намірів. Можливо, саме пристрасть буде давати вам додаткову енергію.

Стрілець

Стрільці можуть вільно займатися справами, які їх цікавлять, отримуючи від будь-якого починання повноцінну віддачу. День допоможе навести ясність, зміцнити впевненість у сьогоденні і майбутньому, систематизувати отримані результати. Якщо ви опинилися в ситуації іспиту, він буде пройдений успішно. Можлива тісна взаємодія з близьким оточенням. Якщо потрібні люди далеко, буде неважко скоротити відстань і створити ілюзію безпосереднього контакту, завдяки одному з надійних засобів зв’язку.

Козоріг

Козорогів цей день змушує структурувати інтереси, дотримуватися певних правил. Значущі події малоймовірні, але ваша поведінка буде спрямована на конкретну мету — наприклад, на збереження статусу-кво в фірмі, проєкті, колективі, в відносинах, які цікавлять. Концентрація на важливій темі може перешкодити вам внутрішньо розкріпачитися, скористатися вдалим шансом в справах або в особистому житті. Варто уникати негативного самопрограмування. Ініціативи краще перенести на наступний день.

Водолій

Для важливих справ вибирайте ранкові та денні години. У цей час ваша логіка буде залізною, а вибір бездоганним. Є шанс вдало завершити старий проєкт. Це відповідний момент для підписання договору, затвердження планів, взаємовигідного спілкування з іноземцями. Увечері ваша цілеспрямованість почне залежати від пристрасності бажань. Під впливом сильних почуттів ви можете відступити від власних правил.

Риби

У цікавому для вас питанні спробуйте розібратися самостійно. Попутно ви знайдете пропажу, виявите похибки в старих розрахунках або зрозумієте, чому вам не пощастило в новій справі. Не просіть про фінансову та інформаційну допомогу старих друзів. Можливо, вони зайняті або не так обізнані і багаті, як ви думали. Сьогодні не варто витрачати гроші, особливо на харчування, косметику, засоби зв’язку, письмове та навчальне приладдя. У багатьох Риб вже є все необхідне, просто вони про це забули.

You cannot copy content of this page