fbpx

Гороскоп на 26 листопада: Близнюкам варто уникати нових знайомств, а Водоліям не давати в борг

Вважається, що 26 листопада гуляє погана енергетика. Тому може бути поганий настрій.

26 листопада небажано сперечатися і сваритися, а тим більше ставати третьою стороною в чийомусь конфлікті. Не намагайтеся примирити ворогів, адже ви можете постраждати самі.

Овен

Не давайте слабинку, адже це все тимчасово. У жодному разі не відмовляйтеся від наміченої мети. Все, що ви пообіцяли виконати – виконуйте. Не слухайте тих, хто вас відмовлятиме, навіть якщо ви їм довіряєте.

Телець

Мабуть, це той день, коли не варто відвертатися від близьких. Велика ймовірність, що будуть закиди з обох сторін. Налагодити стосунки це не допоможе і більше, швидше за все, їх напружить.

Близнюки

Не завжди нові знайомства це добре. Нові люди поряд з вами можуть бути не такими, якими здаються. Придивіться та не підпускайте їх дуже близько.

Рак

Ви матимете відчуття, ніби виросла стіна нерозуміння. Це трохи зіпсує ваші нерви, але якщо ви заздалегідь налаштуєтеся на потрібну хвилю – все буде добре. Іноді приємно побути в такому місці, де вас ніхто не чує.

Лев

Не беріться за чужу роботу. Жодних грошей і подяк ви за це не отримаєте. Ваша самовідданість – ваша проблема. Через зайве ви можете не встигнути свої справи.

Діва

Подумайте: а чому це запропонували саме вам? Вигідною ця пропозиція буде лише на перший погляд. Насправді там буде багато нюансів, які розкриються, коли буде пізно.

Терези

Ви не дипломат і психолог. Не треба вирішувати чиїсь конфлікти. Ви можете себе сильно переоцінити, а в результаті ще більше розсварити людей.

Скорпіон

Не дуже зручний день для бізнесу. Напарники не порозуміються з вами. Під ударом будуть не лише стосунки, а й спільна справа.

Стрілець

Навколо буде багато неадекватних та злих людей. Їх краще оминати. Ви не любите сварки і всі про це знають, але такі баталії невідомо, чим можуть обернутися.

Козеріг

Ви уособлюєте баланс. Це мають знати усі. Стриманість призведе до успіху.

Водолій

Не дуже добрий день для операцій з грошима. Не давайте в борг навіть якщо сильно попросять. Велика ймовірність, що ви не дочекаєтесь повернення.

Риби

Пам’ятаєте мудрість “мовчання – золото”? Тримайте її весь день у себе в голові. Тому що велика ймовірність того, що ви скажете щось зайве.

You cannot copy content of this page