Гороскоп на 26 лютого

Овен

Овни не можуть просто обійти перешкоду — постраждає ідея, справа або хобі. Можливі проблеми з віддачею від зусиль, капризи дітей і коханих, напружені моменти в іграх і тренуваннях, зриви і ризики в просуванні бізнесу, труднощі при заробітку вільною творчістю. До ночі краще не вантажити себе зайвою інформацією, зате корисно влаштувати релакс, згадати про м’які ліки або про дієту.

Телець

Тельці аж до вечора перебувають у роботі або креативних пошуках. Можлива зацикленість на важливому для них або їх близьких питанні, на домашній проблемі або діловій кризі. Новий приємний поворот подій настане ближче до ночі. Всіх Тельців, які мали терпіння і наполегливість дочекатися цього моменту, порадують позитивні зрушення у коханні, творчості, сімейних справах, в спілкуванні з друзями і дітьми.

Близнюки

Близнюки можуть частіше стикатися з поганою стороною подій, ніж з хорошою, але це не має для них значення, адже в головному все непогано. По можливості, краще скасувати поїздки. Не варто поспішати з покупками і платежами, крім насущних. До ночі доведеться повернутися додому або згадати про сім’ю. У будинку, на роботі, на особистій території можливі дрібні нововведення або тимчасова зміна пріоритетів.

Рак

Справи у Раків йдуть не дуже добре: малоймовірна віддача і аж до вечора зберігається ризик збитків. Краще не відкривати проєкти, не намагатися когось копіювати або з кимось конкурувати (хіба що заради навчання або в якості експерименту). Не варто розпоряджатися ресурсами і працювати з новими матеріалами. Пізній вечір допоможе залікувати рани, повернути надії і заснути в приємному настрої.

Лев

Левам аж до вечора варто стежити за своєю поведінкою: навислий над ними, як дамоклів меч, конфлікт може нагадати про себе в будь-який момент. Якщо ваші вчинки переповнять чужу чашу терпіння, буде розірваний договір, легко накликати на себе гнів начальства або спровокувати активність конкурентів. Перед сном корисно зробити дрібні покупки, згадати про ліки або дієту, оцінити свій бюджет.

Діва

Вранці і вдень Дів підстерігають невдачі. Краще відкласти всі важливі справи, щоб не зіпсувати результат на фінальному етапі, який дорого дістався. Небажані стартапи і перевантаження. Не варто вступати в конкуренцію і закулісну боротьбу. Зате вечір порадує багатьох Дів приємним сюрпризом, вигодою, таємним подарунком або знаком особистої симпатії, вдалим балансом в любовних, партнерських і дружніх відносинах.

Терези

Зірки радять Терезам відмовитися від активної творчості, починань і експериментів, а при невдачі не панікувати і не судити себе строго. Не варто пред’являти високі вимоги до дітей, покладатися на партнерів і друзів. День завершиться турботою про здоров’я, дієту або гроші, про слабких або підопічних. Нагадає про себе рутина, може вимагатися таємна допомога вам або підтримка іншим від вас.

Скорпіон

У Скорпіонів сьогодні аж до вечора ймовірніше падіння, а не злети. Їх перемоги будуть яскравими, але важкими і неміцними. Заважати їм може конкуренція, непідготовленість, розлад з партнером або помічником. До ночі обстановка покращиться. Скорпіони отримають дрібну поблажку, флюїд любові або співчуття, шанс частково реабілітуватися при помилці. Порадує дружня симпатія або невелика допомога від дітей.

Стрілець

Стрільці на вірному для себе шляху, але життя створює їм ряд прикрих перешкод, які гальмують. Можливі затримки в дорозі. День підходить для окремих видів тренувань (наприклад, в повному спорядженні або зі статичним навантаженням). Увечері корисно розслабитися, і не лише в роботі: в спілкуванні з людьми доречні жести делікатності і співчуття. Не завадить згадати про дієту і подбати про вихованців.

Козоріг

Будь-які дії несуть Козорогам ризик, і ігнорувати його їм не варто: легко ускладнити завдання в останній момент, перекреслити плоди робіт, помножити енерговитрати свого проєкту або завищити його бюджет. Зате ближче до ночі можна сміливо дозволяти собі дрібні експерименти, задоволення і вольності, включаючи фінансові, гастрономічні і любовні: ніякої шкоди, крім користі, від них не буде.

Водолій

Водоліям сьогодні варто бути готовими до будь-якого повороту подій, у тому числі, драматичного. Гострою нотою може завершитися полеміка, конкуренція, торг, ділове і творче співробітництво, особисте побачення, гра, розважальний або сімейний захід. Не найкращий день для спроби спрацюватися, домовитися або помиритися. Увечері важливо не лише оцінити збитки, а й помітити дрібні хороші нюанси.

Риби

Цей день не обіцяє Рибам повного спокою і змушує їх підкоритися вимозі моменту: лікарському режиму, творчому імпульсу, службовому розкладу, батьківському обов’язку, терміновій технічній необхідності. Не виключаються конфлікти з колегами і персоналом, труднощі при контакті з вихованцями, невеликі травми «при виконанні». Розслабитися тілом і душею більшості Риб вдасться лише ближче до ночі.