fbpx

Гороскоп на 26 січня: прислухайтеся сьогодні до внутрішнього голосу і не поспішайте з висновками

Овен

Для Овнів день почнеться з домашнього непорозуміння або необхідності вибору. У центрі уваги можуть виявитися побутові, господарські, матеріальні або житлові питання. Можливо, доведеться поклопотатися по будинку, допомогти близьким, зайнятися ремонтом, нерухомістю або сімейним бізнесом. Справи протягом дня підуть зі змінним успіхом. Часом доведеться проявляти винахідливість або відступати від правил.

Телець

Тельці знайдуть собі поле для експерименту і, якщо є бажання, отримають в ньому підтримку з боку. Допомога і співчуття найімовірніше від близького оточення: друзів, родичів, давніх сусідів. Зірки уточнюють, що це всього лише шанс, який вам потрібно вчасно використовувати. Твердих гарантій в цю добу не існує, як і однозначних підсумків. Швидше за все, ви отримаєте половинчастий результат.

Близнюки

Зірки радять Близнюкам уважніше оцінювати матеріальну і господарську сторону пропозицій, які поступають, і бути прискіпливішими в покупках і угодах. Не всі з них виявляться вигідними, витрати можуть перекрити доходи. Можливі вади в куплених і обмінених речах. Бажано дотримуватися таємниці вкладів і фінансових операцій. Варто стежити за харчуванням, бо можуть попастися зіпсовані продукти.

Рак

Ракам варто вже з ранку зважити всі “за” і “проти”. Інакше їм час від часу доведеться метушитися між протилежними варіантами або гадати на кавовій гущі, витрачаючи на це свої сили. Раки, які не навчилися приймати власні рішення, можуть покластися на долю або довіритися друзям — але зірки попереджають, що в цьому випадку зросте ризик сюрпризів, бо кермо буде в чужих руках.

Лев

Левам цей день принесе той чи інший дискомфорт. Можливі сімейні турботи, нездужання, вимушені таємні маніпуляції. На щастя, колишнього масштабу проблем у багатьох сферах вже не спостерігається — наприклад, немає колишніх строгих обмежень або важкої залежності. Ситуація, що склалася може стати підмогою для нових цілей. Можлива неофіційна прихована допомога від близьких людей або старих друзів.

Діва

Діви мостять собі дорогу в майбутнє, і їм краще робити це за допомогою друзів. Якщо ви одинак, буде менше можливостей, у якусь мить є ризик залишитися без підстраховки. На щастя, цей день не обіцяє проблем, або вони вирішувані. Не обов’язково у всьому підкорятися новим правилам: можна діяти, підкоряючись чуттю. Вас можуть по старій пам’яті підтримати родичі або співвітчизники.

Терези

Терезам навряд чи вдасться вибрати режим дня на власний розсуд. На перший план може вийти професійний борг. Можливі сімейні або ділові клопоти, неординарні ситуації, партнерські протиріччя. Може вимагатися нетрадиційне використання ресурсів. Це не найбільш підходящий момент для розвитку вільних нових починань, переходу від роботи за наймом до фрілансу або творчості.

Скорпіон

Емоційний фон цієї доби для Скорпіонів гармонійний. Багато Скорпіонів десь почерпнуть душевну підтримку. Можливо, її джерелом стануть далекі або близькі родичі, старі знайомі. День підходить для співпраці, бо допомагає знайти момент емоційного взаєморозуміння навіть з дуже примхливими людьми. Може стати в нагоді досвід роботи з іноземцями або міжнародними спільнотами.

Стрілець

У цей день Стрільцям не завадить обережність. У критичний момент вони не залишаться без підтримки, не буде проблемою знайти відповідне технічне, господарське або фінансове рішення — але справжньої удачі їм сьогодні чекати не варто. Можливі переживання через сім’ю, загострені реакції, любовні кризи, витрати, потреба в чужих ресурсах. Ви можете тимчасово опинитися далеко від своєї спільноти.

Козоріг

Козорогам не варто відмовлятися від ідеї співпраці, але краще відразу домовитися про деякі спірні моменти. Зірки підказують, що багато пасток вам знайомі і ви без труднощів їх оминете, якщо заздалегідь потурбуєтеся про рівновагу сил. Не варто вводити в спокусу нечесних людей або створювати гострі провокаційні ситуації. Не завадить дотримуватися тієї ж політики у коханні і у родині.

Водолій

Водоліям недоступна повна свобода дій. Багатьом Водоліям доведеться зануритися в рутинні клопоти: допомогти родині, зайнятися будинком або вихованцями. Нагадають про себе повсякденні обов’язки на службі або в бізнесі, особливо, пов’язані з модернізацією справ. Можливі проблеми із самопочуттям: можуть проявитися старі нездужання, не виключена підвищена чутливість до медичних процедур.

Риби

Риби можуть розраховувати на невеликі удачі в справах і на гармонію в особистих відносинах. Також, день може пробудити творчі нахили — але зірки попереджають, що тут чекають розчарування. Ймовірно, зникло джерело натхнення, яке раніше давало енергію для справжніх звершень. Потрібна обережність у фінансових операціях, при покупках, обмінах і проведенні угод: можлива пастка.

Автор фото – Сергій Майстер

You cannot copy content of this page