fbpx

Гороскоп на 27 березня: день ідеальний для тих, хто наважиться відкрити двері у нове життя

Овен

Овнам зірки не радять планувати на сьогодні побачення та інші зовнішні заходи (особливо, якщо вони хочуть блиснути в них стилем і чарівністю): приховані дрібниці напевно зіпсують плани. Хоча б мінімальної уваги зажадає звична рутина. Можливо, доведеться зайнятися здоров’ям, дієтою. День непоганий для м’яких лікувально-профілактичних і косметичних процедур, якщо робити їх обережно.

Телець

Тельці подолають більшість дрібних непорозумінь і в будь-якій справі наведуть відносний порядок. Після всіх сумнівів, метань і мук буде отриманий цілком прийнятний результат. День розташовує до колишнього способу думки і дій, забутого через новий уклад життя. Можлива тяга до старих шаблонів в харчуванні або у коханні. Для креативу в новому стилі може не бути відповідного настрою.

Близнюки

Близнюкам не доводиться перебирати можливості: в основному, їм належить продовжувати вчорашні заняття. При цьому краще не розраховувати на високу планку якості і супер-ретельність в деталях: завдань-максимум — виправити найбільш грубі промахи і абияк довести справу до кінця. Доведеться прояснити домашнє або ділове непорозуміння, навести порядок в будинку або ясність в питаннях здоров’я.

Рак

Раки не залишають надії знайти відповіді на свої запити, але вдається їм це не завжди. При відсутності виразних даних, доведеться задовольнятися здогадками і часом діяти на свій страх і ризик (наприклад, займатися самолікуванням). На щастя, інтуїція вас сьогодні підводить рідко. Невеликі розбіжності будуть швидше зам’яті, ніж прояснені. Замість цільових поїздок краще віддати перевагу вільним прогулянкам.

Лев

Левам не варто давати хід важливій ініціативі, особливо, з естетичним або романтичним відтінком. Небажано вирушати сьогодні в гості, в далеку подорож, на побачення або приємний шопінг. Краще зайнятися завершенням розпочатих справ, проявляючи підвищену прискіпливість і допитливість в дрібницях: десь є прихований недолік або не помітна оку помилка, можливі неприємні знахідки в затишних місцях.

Діва

Для Дів цей день може початися з повислого в повітрі питання, сумнівів в чужих мотивах, мовчання або відсутності потрібних людей. Можлива зовнішня або внутрішня залежність від обстановки і сторонніх думок. Бажано утриматися від знайомств, переговорів, обіцянок, прохань. Залишок дня пройде вдаліше. Інтуїція і досвід підкажуть мудрий вихід: «підвісити» ситуацію і зайнятися своїми потребами.

Терези

Цей день Терезам краще провести на самоті або в закритому місці. Така тактика може стати необхідністю, якщо накопичилося багато дрібних справ або не завершене зцілення від хвороби. Зірки обіцяють, що тимчасове ув’язнення не буде нудним: вашу уяву займе нагальне питання або давня загадка. Не варто захоплюватися детальною підготовкою до завтрашніх подій: можлива помилка або марна суєта.

Скорпіон

Протягом дня Скорпіони отримають ключ до загадки — але може статися, що він буде їм не потрібен. Завдяки природній проникливості або минулому досвіду, багато Скорпіонів передбачали результат подій і сьогодні лише таємно насолоджуються збігом своїх передчуттів з реальністю. Якщо вони захочуть розшифрувати той чи інший ребус, то до вечора знайдуть відповідь, навіть якщо її від них спритно приховують.

Стрілець

Стрільцям зірки радять витримати в цей день паузу: майбутні плани (у тому числі, особисті) від неї тільки виграють. Ініціативи почекають до завтра. У поточних справах вітається увага до деталей. Не варто сподіватися, що сьогодні знайдеться відповідь на вчорашнє питання: швидше за все, воно все так само буде «висіти в повітрі» і створювати інтригу. Може стати в нагоді колишній досвід у вирішенні практичних завдань.

Козоріг

Козороги або успішно розрулять вчорашні проблеми, або змиряться з ними. У більшості справ чекає задовільний результат — але не виключено, що до нього доведеться йти кружним шляхом, долаючи заслони з брехні або плутанини. Багато Козорогів переконаються, що їх інтуїція підказувала їм правильні речі, а їх помічники або випадкові попутники помилялися. Можливе самозцілення від дрібних недуг.

Водолій

Водолії не в кращій формі і можуть пережити невелику кризу жанру. Можливо, вони занадто захопляться відстеженням таємних вад, пошуком уявно потрібних дрібниць або рішенням невирішуваного завдання. Не завадить акуратність у поводженні з грошима і ліками. Не варто робити придбання, зате корисно інспектувати секретні запаси: можливо, щось зіпсувалося, пропало або застаріло.

Риби

Рибам краще не вступати в новий діалог: від нього мало толку. Не обіцяють швидкого прояснення і вчорашні загадки. Вина в непорозумінні буде взаємною — але іноді її не буде зовсім, а Риби і їх співрозмовники стануть жертвами непорозуміння. Не час робити пропозиції, шукати істину. Якщо відносини зайшли в глухий кут і загрузли в неясностях, розплутати клубок і розсіяти туман зможе лише вища сила.

You cannot copy content of this page