Гороскоп на 27 червня: день вдалий для нових починань і налагодження стосунків

Овен

Овнам варто провести в компанії, за грою чи бесідою. Овнам-батькам не завадить поспілкуватися з друзями своїх дітей або їх сім’ями. Приємні нові тенденції намічаються в любовних справах, в планах на відпустку, в зв’язку з фрілансом, творчим або рекламним проєктом. Це відмінний день для корпоративу. Можливі непередбачені витрати, наприклад, на подарунки або покупки вскладчину.

Телець

Тельців очікує багато нових вражень. Сьогодні може нервувати зовнішній контроль, суєта або тягар відповідальності. Можливі приємні, але клопітні зміни в будинку. Щоб уникнути перевантажень, бажано мати програму дій. Може стати в нагоді вже відомий і випробуваний план, а також підтримка з боку друзів або родичів.

Близнюки

Зірки підносять Близнюкам відразу кілька подарунків. Відкриваються канали корисного спілкування, є взаєморозуміння з колегами та офіційними інстанціями. Надходять достовірні дані (у тому числі, здалеку). Додається шансів в особистому житті, у творчості. Близьке оточення стає приємнішим, в ньому з’являються симпатичні особи або намічаються нові несподівані формати розваг.

Рак

Зірки радять Ракам бути в курсі новин і соціальних нововведень, підтримувати контакти з друзями і знайомими. Товариськість дозволить вчасно вживати заходів щодо попередження нових проблем і мінімізації старих. Може назріти новий формат шопінгу, заробітку або ведення бізнесу — але краще не поспішати з нововведеннями такого роду, не з’ясувавши заздалегідь правила гри і не підстрахувавшись.

Лев

Левам цього дня важливо вибудовувати свою тактику, виходячи з окреслених кордонів і заданих правил. Нехтування рамками дозволеного (особливо, обов’язковими для всіх) буде розцінено, як екстравагантна і навіть небезпечна поведінка. На щастя, ситуація допускає різні форми угод. На будь-який експеримент бажано оформити карт-бланш: краще домовитися заздалегідь, ніж пояснювати потім.

Діва

Дівам не вдасться насолодитися свободою. Належить слідувати розкладу або боргу, рахуватися з професійним планом або обмеженням. Можливо, доведеться заглибитися в комп’ютерну програму, розібрати службові листи, допомогти другу або колезі, вивчити рецепт або інструкцію. Зажадають опіки близькі, підлеглі або вихованці. При хворобі варто суворіше дотримуватися дієти і лікарських порад.

Терези

Терези вважають за краще підстрахуватися і мінімізувати число сюрпризів, тому слідують знайомому сценарію або системі правил. Навіть на відпочинку, у творчості, в атмосфері веселощів або романтичній хвилюючій обстановці вони навряд чи допустять експромт і навмання пустяться в авантюру. Отримавши нову приємну пропозицію, багато Терезів спочатку проаналізують інформацію про людину, напрямок або проєкт.

Скорпіон

Скорпіонам доведеться розраховувати на існуючі правила і діяти у відведених межах (наприклад, територіальних). Не варто порушувати домашній розпорядок, традиції колективу, професійну дисципліну та етику. Дотримання приписів, зрештою, дасть більше, ніж їх порушення. До того ж, все не так однозначно: можна заздалегідь домовитися з потрібними людьми і варіювати сценарії.

Стрілець

Стрільцям не варто відступати від правил, стандартів і шаблонів. Зірки радять строго дотримуватися дорожніх вказівок, професійної інструкції, регламенту переговорів. Багатьом Стрільцям стане в нагоді знайомий план або заздалегідь розроблена програма: чітко позначений шлях і карта місцевості не дадуть їм відхилитися від курсу через неуважність або наробити помилок через підвищену емоційність.

Козоріг

День закликає Козорогів до дій за планом, що їм в цілому близьке. Стане в нагоді розроблена заздалегідь політика менеджменту, спілкування або економії ресурсів. Козорогів, що люблять захоплюватися, “система стримувань і противаг” вбереже від авантюр (або обмежить можливий ризик чіткими рамками). Не завадить скласти список актуальних витрат або потрібних документів, прискіпливіше вникнути в договір, рецепт, інструкцію.

Водолій

Найкраща тактика для Водоліїв — стриманість, серйозність, вірність плану і принципу. Не заважаючи їм бути товариськими і винахідливими, ці якості зроблять їх далекогляднішими, відповідальнішими і розбірливішими, захистять від небезпек і спокус. В окремі моменти буде брати верх їх волелюбність і в поведінці не виключені крайнощі (відлюдність, екстравагантність, впертість, спалах агресії).

Риби

Умови успіху для Риб — скритність і об’єктивність. Цей день підходить для спостережень, досліджень і систематизації висновків. До названих якостей бажано додати товариськість і готовність до дружньої взаємодопомоги. Не варто обривати контакти з однодумцями і колегами по цеху: як мінімум, це допоможе вам володіти інформацією і підтримувати свої професійні компетенції.