Гороскоп на 27 червня: зірки радять не втрачати надію, але уникати марної суєти

Овен

Зірки рекомендують Овнам уважніше поставитися до свого здоров’я. На порядку денному — неминучі рутинні обов’язки, але не варто множити їх число штучно, це не час для ентузіазму. Успіх навряд чи можливий власними силами: швидше за все, допоможе колишнє напрацювання, давній покровитель або вдалий збіг обставин. Можливо, вас підтримає колишній шеф або впливовий колега.

Телець

Зірки радять Тельцям не втрачати надію, але уникати марної суєти. Це не найрезультативніший період, в будь-якій справі цілком зрозумілі відстрочки, заминки і зриви. Йде перебудова тактики у ваших партнерів, друзів і ворогів. Зберігаючи віру в успіх, слід визнати, що деякі колишні шляхи вже закриті, і приготуватися до більш складної боротьби за те, що в останній рік давалося вам даром.

Близнюки

Близнюкам краще займатися будинком або господарською частиною бізнесу. Можна повернутися до незакінченої процедури розширення володінь, розчищення та облагородження житлових і технічних приміщень. Варто звернути увагу на систему податкових та іпотечних платежів. Вузьке місце дня — тліючі емоційно заряджені конфлікти, які все ще можуть отруїти вам ділове спілкування або сімейну атмосферу.

Рак

Раків чекає ще один потенційно вдалий день. Варто використовувати його можливості максимально повно, попри втому або інформаційне перенасичення. Не час для починань з нуля, але не лінуйтеся активніше використовувати останні шанси, пов’язані з отриманням захистів і прав, зміцненням авторитету (особливо, якщо ви в чужій країні, попереду новий виток спору або неоднозначний маневр в кар’єрі).

Лев

Левам не варто розмінюватися на дрібниці, важливо лише пам’ятати про різницю між «розумно вкладати кошти» і «смітити грошима». Корисні міркування повинні залишитися на першому місці. Добре купувати продукти, ліки, дрібниці в дорогу, товари для вихованців. Саме час задіяти не вичавлені до кінця резерви. Актуальні оптові закупівлі по знайомих каналах, пошуки послуг у перевірених профільних сервісах.

Діва

Зірки радять Дівам не витрачати сили на деструктивні емоції, або перенаправити їх у потрібне для себе русло. Не варто засмучуватися з-за зради, відповідати на шантаж. Якщо вас кинули напризволяще, є шанс довести справу до кінця самостійно, але важливо встигнути зробити якомога більше по гарячих слідах. Обійтися без чужої допомоги допоможе щасливий випадок або власний досвід.

Терези

В цей день Терези не в найбільш сильній позиції. Хвиля залишкових малоприємних явищ може накрити вас у будь-якій сфері, торкнувшись вашого будинку, технічної бази справ, робочого статусу або здоров’я. Щоб вирівняти свій особистий баланс по всіх фронтах, вам доведеться проявити практичність і вимогливість, а часом скритність і хитрість. Потрібні люди змінюють тактику, має сенс зачаїтися і дочекатися їх першого ходу.

Скорпіон

Скорпіонам пора розібратися, чого від них вимагає близьке майбутнє. При цьому в поточних справах дня ніщо не заважає вам керуватися знайомими цінностями, використовувати звичні важелі впливу і колишні привілеї. Краще не поспішати ставати індивідуалістом: колективна енергія посилить ваш особистий потенціал і допоможе вам добитися благих цілей (за умови, що її джерело — ваша стара команда).

Стрілець

Стрільцям «до лиця» практичність і скрупульозність. Ваш авторитет у інших людей аж до вечора буде триматися на матеріальних ресурсах і практичних досягненнях. Без них не обійтися, якщо вам потрібно зміцнити професійні позиції, повернути собі колишні привілеї або цінності. Якщо ви хочете будувати свій успіх на творчому потенціалі і особистій харизмі, варто почекати хоча б до завтра.

Козоріг

Козороги отримають те, що хотіли (або те, що їм належить). Добре, якщо обидва пункти співпадуть: в цьому випадку ви будете повністю щасливі. Буде відновлене ваше професійне реноме, підтверджена юридична правота або духовна сила. Ваші партнери, клієнти, родичі, опоненти та ідейні вороги будуть змушені рахуватися з вами. Але отриманий реванш ще не кінець історії.

Водолій

Водоліям дадуть надію дрібниці, але зірки злегка охолодять їх радість. Не варто спокушатися першими успіхами у справі викорінення недоліків, лікування недуг і повернення боргів з відсотками: головне попереду. Якщо за вами числиться моральний борг, повернути його не менш складно. Подарунки долі краще використовувати практично — наприклад, пустити отримані гроші на покриття потреб або на покупку ліків.

Риби

Зірки застерігають Риб від агресивних жестів по інерції. Якщо ви не встигли заявити про себе, відповісти на критику або відстояти свій інтерес, метушитися пізно: обставини вимагають змінити тактику. Фокус уваги краще тримати на ставленні до вас потрібних людей і діалозі з ними. Якщо ви посварилися, є шанс помиритися, завдяки спільним цінностям або особистій прихильності опонента до вас.