Гороскоп на 27 грудня: залиште багаж проблем в цьому дні і відмовтесь від думок, які вас пригнічують

Овен

Обстановка навколо Овнів мінлива, не дає нудьгувати і підказує відразу кілька напрямків для дій. Є ґрунт для легких непорозумінь і помилок. Зірки радять вести рухливий спосіб життя: це дозволить вам вести кілька справ одночасно і бути в курсі подій. Попутно ви можете займатися приємним доповненням до основних планів: фліртувати, купувати новорічні презенти.

Телець

Тельцям краще відволіктися від своїх персональних турбот і перейнятися навколишньою атмосферою. Зірки обіцяють, що вона буде цікавою, яскравою і строкатою, не дозволить вам сконцентруватися на чомусь одному. Можлива спокуса накупити масу дрібниць — наприклад, ласощів або кумедних новорічних сувенірів. Є ризик прикрих промахів з грошима або вибором покупок, особливо, при розрахунках валютою.

Близнюки

Близнюки підкоряються своєму настрою, який може бути досить непостійним. Залежність від власних звичок, емоцій і самопочуття часто буде доповнена сприйнятливістю до зовнішніх впливів. Багато Близнюків захочуть подобатися оточуючим, спробують вгадати чужі смаки і підлаштуватися під них. День провокує на легковажне ставлення до справ, сприятливий для флірту і романтики.

Рак

Ракам день пропонує потренуватися у фізичній або психологічній гнучкості. Вітається товариськість, мобільність, привітність і легкість на підйом, а також вміння не зациклюватися на чомусь одному, чи то ідея, людина, проєкт або власне відчуття. У справах зірки радять не йти напролом, а шукати нові легальні обхідні шляхи. Важливо ладити з оточенням, колегами, персоналом.

Лев

Атмосфера цієї доби допоможе Левам розвіятися, відволіктися від своїх нездужань або нудних рутинних зобов’язань. День непоганий для спілкування, з будь-якою метою. У невимушеній обстановці можна не лише відпочити душею і вирішити дрібні проблеми, але і підібрати компанію на майбутнє. Можливо, саме сьогодні намітиться програма вашої новорічної вечірки, формат побачення або маршрут відпускної подорожі.

Діва

Життя пропонує Дівам підлаштуватися під ситуацію або завдання. Успіх на цьому шляху означає для багатьох Дів крок до майбутньої кар’єри. Стане в нагоді гнучкість, спритність, товариськість, чарівність, вміння вести паралельну гру і оперувати новими, а не старими критеріями. Якщо ваші особисті принципи вступили в конфлікт з метою моменту, доведеться їх відкинути, інакше ви і ваш шанс підете різними дорогами.

Терези

Терези можуть приємно провести час і просунутися на шляху до успіху. Не всі можливості їм вдасться використовувати через самопочуття, професійні обов’язки або сімейні ситуації. День сприятливий для загального розширення кругозору, а також для підтримання особистих і ділових зв’язків — у тому числі, з іноземцями та іногородніми. Він непоганий для невеликого вояжу або розваги поза домом (офісу).

Скорпіон

Мислення Скорпіонів обумовлене минулим, що нерідко змушує їх вибирати коло спілкування за старими стандартами. Зрештою, багато Скорпіонів самі звузять свої можливості, обмежать собі вибір речей, маршрутів, послуг, фінансових, технічних і ділових рішень. Можливі помилки з вибором потрібних людей, непорозуміння при грошових розрахунках. Розширити кут огляду вдасться через подолання ілюзій.

Стрілець

Стрільці зможуть частіше пускати в хід чарівність, що допоможе їм у розвитку особистих і ділових відносин. Багато Стрільців будуть вести паралельні справи і підтримувати різні зв’язки. Зірки заохочують таку товариськість: вона допомагає розширити вибір партнерів на майбутнє. Варто дивитися далі короткого роману або разової угоди, цілком реально перетворити приємний контакт в постійне партнерство.

Козоріг

Зірки радять Козорогам не зациклюватися на чомусь одному. Атмосфера цієї доби не терпить монотонності і одноманітності, спонукає до зміни вражень або занять. Можна підлаштуватися під ситуацію, орієнтуватися на своє поточне самопочуття і хвилинний настрій. Можливо, ви будете в цей день трохи недбалі, вітряні і схильні до навіювань. Є шанс мимохідь освоїти пару корисних нових прийомів.

Водолій

Водолії отримають більше творчої свободи і стануть мобільнішими, що дозволить їм просунутися в реалізації першого етапу своїх грандіозних планів. День підходить для помірно-активного різноманітного відпочинку, створює потрібний настрій для романтики, ігор і занять фітнесом, підказує легкі і дотепні ділові альтернативи, допомагає шукати подарунки або варіанти декору до майбутнього свята.

Риби

Зірки радять Рибам бути привітнішими з усіма без винятку людьми, але проявляти особливу гнучкість і лагідність з домочадцями. В оцінці своїх вражень і відчуттів потрібна поправка на ілюзії (особливо, в новому середовищі або сфері інтересів). Без точних орієнтирів вам буде легко обманутися у виборі компанії або в трактуванні своїх почуттів, промахнутися з дизайнерським або фінансовим рішенням.

Фото спеціально для Особлива