fbpx

Гороскоп на 27 квітня: сьогодні обачність особливо потрібна у коханні, в професійних і фінансових питаннях, в планах, пов’язаних з дітьми

Овен

Овнів можуть залучити теми, пов’язані з податками і взаєморозрахунками, з комунальними платежами і страхуванням житла, з іпотекою, спадщиною, кредитною історією, декларацією про доходи. Можливі повідомлення з інстанцій (банку, страхової компанії, податкової інспекції). Варто точніше оформляти документи, щоб уникнути відмов, штрафів і пені. Може з’явитися інтерес до утилізації непотрібних речей.

Телець

Тельцям не обійтися без діалогу. Він може стати невіддільною частиною професійного обов’язку або офіційного візиту. Можливі переговори з інстанціями, наради з колегами і начальством. Вдасться конструктивно поговорити з партнером або клієнтом, висловити власну оригінальну думку. До вечора буде пом’якшений регламент або скасована цензура, багато Тельців зможуть блиснути красномовством.

Близнюки

Близнюкам належить попрацювати з корисною інформацією, зі службовою кореспонденцією або архівом. Спілкуючись з колегами, сервісами, ріднею і друзями, їм доведеться зачіпати не найприємніші, зате злободенні теми (у тому числі, медичні та податкові). Можуть спливти неприємні нюанси, “брудні” подробиці. Краще не вирушати в дорогу, не варто бронювати готельні номери і квитки.

Рак

Раки можуть розвивати дискусії, що цікавлять їх, але з застереженнями. Частина тем і каналів спілкування може опинитися під забороною. Ймовірно, доведеться рахуватися з цензурою, корпоративним правилом або громадською думкою. Потрібно взяти рішення в минулому або придумати заново, так як спілкування сьогодні необхідне. Можлива важлива розмова з дитиною, другом, інвестором, страховим агентом, коханою людиною.

Лев

Левів чекає співбесіда, сімейна нарада або напівофіційна розмова. Виступаючи адвокатами прогресу, багато Левів також будуть переслідувати свій особистий інтерес або захищати свою сім’ю. Їм доведеться поборотися з чужою принциповістю, бюрократією, відсталістю або впертістю. У топі дня — теми, пов’язані з фінансуванням, рівнем житлових умов, правом на володіння, ресурс або нерухомість.

Діва

Мозок Дів активно обробляє новини, заодно пропускаючи їх крізь фільтр емоцій. День підходить для службових контактів, відвідування установ та їх сайтів, трекінгу посилок, сеансів дистанційного зв’язку, програмування, незвичайних досліджень. Варто ретельніше розраховувати час, так як шлях не завжди буде вільний: час «з’їдять» бюрократичні формальності, можлива затримка, цензура.

Терези

Одна з критичних сфер для Терезів — фінанси. Можлива схильність плутати свої ресурси з чужими. Потрібен контроль за рухом коштів, якістю покупок, порядністю друзів і надійністю інвестицій. Не найкращий час для шопінгу, злиття бюджетів. Не виключене безладне харчування. Чехарда в гаманці і дієті співзвучна хаосу у відносинах, екстравагантні смаки і витрати Терезів когось шокують.

Скорпіон

Скорпіонам варто поставитися серйозніше до переговорів: сьогодні вони впливають на їх кар’єру, репутацію, довготривалий статус у родині, парі або групі. Незважаючи на елемент неформату, бесіда йде за правилами і пише їх друга сторона. Специфічний етикет заважає назвати речі своїми іменами. Потрібен оптимальний баланс люб’язності і фамільярності, романтичної і дружньої симпатії. Як завжди, виручить чуття.

Стрілець

Стрільцям краще не займатися рутиною. День вимагає нестандартного мислення, викликає непересічні емоції і дарує цікаві знахідки. Головна мета — убезпечити себе, але ненароком можна розкрити чужі підступи і таємниці. Добре вести дослідження, шукати баги в програмах і психіці, перевіряти підозри, користуватися незвичайними каналами даних. Можлива приватна розмова з другом або колегою.

Козоріг

Козороги побачать ситуацію інакше, почнуть точніше прораховувати деталі і тонше передбачити майбутнє. Але загальна розстановка сил від цього не зміниться, не варто різко міняти тактику і нехтувати підстраховкою. Обачність особливо потрібна у коханні, в професійних і фінансових питаннях, в планах, пов’язаних з дітьми. Не варто сліпо вірити друзям, новинам. Важливо акуратніше вести розмови.

Водолій

Водоліям краще тримати дистанцію і берегти репутацію. Броню їх принципів сьогодні легко розм’якшити за допомогою емоцій — і зробити це може всякий, включаючи їх начальство і близьких. Небезпечна спокуса кар’єрою мрії або новим житлом. Варто обережніше вести переговори (включаючи сімейні) і ретельніше оформляти документи. Водоліям-керівникам, політикам і главам сімейств належить непопулярне рішення.

Риби

Увагу Риб можуть привернути світові події, далекі маршрути, вісті від зарубіжних друзів. Багато колективних проблем вдало минуть їх, або зачеплять по дотичній. Ще на один крок наблизиться їх вихід зі смуги залежності, безвісності або слабкості. Обнадіють новини. Пора шукати мотиви для бізнесу і творчості, оновлювати романтичні і дружні зв’язки, розглядати авантюрні ідеї.

You cannot copy content of this page