fbpx

Гороскоп на 27 листопада: Риби очікуйте кардинальні зміни, Овни, день буде з особливими неочікуваними сюрпризами, Терези, почнеться раптова полоса невезіння. Точний та детальний прогноз для всіх

Риби очікуйте кардинальні зміни, Овни, день буде з особливими неочікуваними сюрпризами, Терези, почнеться раптова полоса невезіння

ОВЕН (21.03 – 20.04)

День обіцяє бути особливими сюрпризами, для Овнів, яким давно хотілося чогось новенького, навіть якщо вони не розуміли, чого саме. Події, що відбуваються, багатьом представникам знаку дарують цікаві думки, допомагають розібратися в ситуації, що склалася, і власних почуттях.

ТЕЛЕЦЬ (21.04 – 21.05)

Плідний та насичений день. Ви сповнені енергії і не хочете сидіти без діла, та й оточуючих легко насичуєте своїм ентузіазмом. Буде можливість знайти людей, які поділяють ваші інтереси та погляди на життя, і це може стати початком прекрасної дружби чи запаморочливої ​​романтичної історії.

БЛИЗНЮКИ (22.05 – 22.06)

Вміння зосередитися на хорошому і не брати до уваги дрібні непорозуміння вам сьогодні стане в нагоді. Там, де у представників інших знаків здалися і відступили б, Близнюки продовжують працювати, не покладаючи рук, і зусилля їх приносять помітні плоди. Щоправда, навряд чи хтось сьогодні похвалить вас, помітить ваші здобутки – але ви самі неодмінно винагородите себе за виконану роботу.

РАК (23.06 – 23.07)

Не засмучуйтесь через ранкові неприємності – вони швидко забудуться і не матимуть жодних серйозних наслідків. Вплив позитивних тенденцій посилюється з кожною годиною, ви почуваєтеся впевненіше, охочіше підтримуєте чужі ідеї та починання.

ЛЕВ (24.07 – 23.08)

Перша половина дня складеться вдало, особливо для тих, хто не боїться імпровізувати і вміє приймати рішення на ходу: вміння швидко орієнтуватися в ситуації вам зараз стане в нагоді. Будь-які справи, які потребують фізичних та інтелектуальних зусиль, слід планувати на цей час, оскільки у другій половині дня життєвий тонус знизиться, і втомлюватись ви будете набагато швидше.

ДІВА (24.08 – 23.09)

Буде можливість вирішити багато питань, які вас турбували останнім часом, але для цього знадобиться організованість і самодисципліна. Якщо ви потуратимете своїй лінощі, нескінченно відкладатимете справи, проявлятиме легковажність, то ні досягти успіхів, ні отримати приємні емоції не вдасться.

ТЕРЕЗИ (24.09 – 23.10)

Ранок порадує добрими звістками, вдалими збігами та іншими приємними сюрпризами. До того ж у цей час ви будете енергійні і самі здивуєтеся тому, з якою справою встигнете впоратися всього за кілька годин. Покупки, особливо великі, також краще робити в першій половині дня. Почнеться  раптова якась полоса невезіння.

СКОРПІОН (24.10 – 22.11)

Налякати вас нелегко, і сьогоднішнім труднощам це, напевно, не вдасться, навіть якщо щось йтиме не так, ви збережете бадьорість та оптимізм. Ваша життєрадісність привертає увагу і допомагає завойовувати симпатії, проте стосунки, що починаються цього дня, навряд чи набудуть серйозного характеру – хіба що ви докладете для цього зусилля.

СТРІЛЕЦЬ (23.11 – 21.12)

Цей день бажано присвятити відпочинку, відклавши складні та стомлюючі справи, якщо є така можливість. Життєвий потенціал знижений, швидко з’являється відчуття втоми, а спроби будь-що переробити все, що було заплановано, можуть призвести до нездужань. Пошкодуйте і побалуйте себе, це якнайкраще позначиться і на настрої, і на фізичному стані.

КОЗЕРІГ (22.12 – 20.01)

Дозвольте собі провести цей день приємно і бездіяльно, не турбуючись про справи і проблеми, що вас турбували останнім часом. Зробити щось для зміни ситуації не вдасться, а переживати даремно безглуздо, особливо коли можна провести час з більшою користю – наприклад, навчитися чогось нового чи поспілкуватися з людьми, чий життєвий досвід може бути вам корисним.

ВОДОЛІЙ (21.01 – 19.02)

Можна багато встигнути, але для цього доведеться обмежити контакти, відмовитися від довгих розмов та якихось запланованих розваг, не всім Водоліям це припаде до смаку. Однак більшість представників знаку правильно розставить пріоритети і пізніше не шкодуватиме про ухвалені рішення.

РИБИ (20.02 – 20.03)

Сприятливий день, який багатьом представникам знаку принесе гарні звістки та очікуйте кардинальні зміни на краще. Довіряйте своїй інтуїції, сьогодні вона вас не підведе. Особливо до речі виявляться її підказки щодо особистих відносин. День підходить для відвідування заходів, обіцяє нові знайомства та зустрічі з людьми, за якими ви останнім часом нудьгували.

You cannot copy content of this page