Гороскоп на 27 лютого: кому усміхнеться удача, а кого чекають нові знайомства

Овен

Зірки радять Овнам не сидіти без діла і знайти собі корисне заняття (краще, на всі вихідні). Багатьом Овнам не доведеться шукати його спеціально: зажадає завершення конкретне завдання, до якого їм і доведеться докласти наполегливих зусиль. Попутно, будуть розвіяні якісь давні таємні сумніви — наприклад, з приводу свого здоров’я, працездатності та вміння заробляти гроші на життя.

Телець

Тельці можуть зайнятися своїми нагальними потребами, реалізацією фантазій або бажаних оновлень: перешкод не буде. День дозволяє їм діяти у власному темпі, не озираючись на правила і авторитетні думки і не боячись контролю «зверху». Можна розраховувати на допомогу друзів або на мовчазне співчуття оточення. Саме час піти з головою в хобі, в мрії про любов, в турботи про дітей.

Близнюки

Уваги Близнюків чекає будинок, сім’я, господарство, особиста територія або автомобіль. Можливо, вихідні підуть на прибирання або ремонт. Зірки радять не бути ідеалістами і стати акуратнішими в клопотах, що йдуть до кінця (особливо, що вимагають копіткої праці): незабаром зміниться ритм життя і на них не вистачить терпіння. Хаос, недбало залишений в побуті або справах, одного разу створить вам приховані проблеми.

Рак

Інформація приходить до Раків в неясній формі. Підтекст натяку або суть послання Всесвіту їм доведеться розгадувати, продираючись крізь туман деталей і тонкощів. Удача чекає там, де вже є мовчазне взаєморозуміння або не обов’язкові прямі вербальні комунікації. На щастя, у більшості Раків не буде проблем з чуттям і емпатією, у тому числі, з розумінням улюблених людей на відстані.

Лев

Левам важко, якщо втрачений зв’язок з реальністю: пущені на самоплив справи, забута гігієна, не збалансовані бюджет і дієта. І навпаки, будь-яку «каламутну» ситуацію поліпшить акуратність, ліквідація старих недоліків і пара назрілих тлумачних оновлень. День допоможе побачити приховані критичні похибки, знайти «заначку». Саме час купити щось корисне або від чогось позбутися, віддати борг.

Діва

Дівам не варто розраховувати на чіткі інструкції, на чесні і повні відповіді. У власних справах їм доведеться покладатися на своє чуття, звички і відчуття, а в спілкуванні вгадувати чужі смаки і настрої. Це не завадить їм успішно доводити до кінця свої старі задумки і підтримувати гармонію у відносинах зі знайомими людьми, але може ускладнити взаєморозуміння в нових справах і контактах.

Терези

На цей день (як і на наступний) Терезам не варто планувати активні контакти із зовнішнім світом і публічні заходи. Краще скоротити навантаження і коло спілкування, відкласти побачення, творчий дебют, виступ, важливу зустріч. Лінію поведінки зададуть приховані делікатні нюанси, які не завжди можна висловити вголос. Краще тримати у таємниці подробиці про себе, приділити більше уваги здоров’ю.

Скорпіон

На Скорпіонів цей день надасть терапевтичний вплив, допоможе лікуванню їх душевних ран і дасть сили для завершення справ. На багатьох Скорпіонів цілюще подіє сон, відпочинок, любовна романтика, старе хобі або знайоме місце. Але навіть в ізоляції, в «тепличній» обстановці і на відстані їм нагадає про себе дратівлива нова реальність. Повернення до старої мрії виявиться можливе лише в дрібницях.

Стрілець

Стрільців цей день позбавляє ясності, змушує кидатися між ремісничим і духовно-психологічним полюсом завдання. Разом з ювелірною майстерністю або цілительським навиком, може вимагатися турбота і співчуття. У центр уваги потрапить нюанс здоров’я, господарства або бізнесу, сімейне або любовне питання. Заручником ситуації може стати член сім’ї або домашній вихованець. Часто доведеться вірити чуттю.

Козоріг

Козороги можуть розраховувати на удачу в будь-якому знайомому занятті (особливо, з корисним практичним ухилом), а також в справах, які є предметом їх особливого давнього інтересу. Багато Козорогів будуть непогано орієнтуватися в наукових і медичних тонкощах, а також в прикладних питаннях, пов’язаних з їх оригінальним захопленням. Успішно піде завершення ділових і творчих процесів.

Водолій

Водоліям краще бути допитливими господарниками і не відкладати нагальні клопоти (особливо, в їх фінальній фазі). Інакше в підконтрольному просторі закріпиться вогнище хронічних проблем, яке регулярно дає руйнівні рецидиви. Це може бути довгобуд, перманентний домашній хаос, затяжна сімейна суперечка або інша проблема. Не варто скасовувати ремонт, лікування, прибирання, чистку.

Риби

Риби — телепати там, де порушені їхні інтереси і таємні струни їх серця. Вони легко вгадають симпатію до себе і вловлять чуже бажання поживитися за свій рахунок. Мало які Риби помиляться, вибираючи напарника для справи або друга для душі. Чарівність зробить їх привабливими, а мовчання загадковими. День хороший для романтики і дружньої взаємодопомоги в старому стилі, невдалий для знайомств і переговорів.