Гороскоп на 27 лютого: комусь цього дня пощастить, а когось спіткають труднощі

Овен

Сьогодні можуть досягти апогею почуття Овнів, зрости фінансові запити або розростися професійні амбіції. Також цього дня буде складно дотримуватись правил у суспільстві, дієти чи економії. Сьогодні люди або обставини поставлять вам чіткі межі, постарайтеся не ображатися.

Телець

Тельцям сьогодні варто слідкувати за своїми бажаннями. Чим вони масштабніші, тим більше підстав відкласти втілення. Невдовзі ви переглянете свої запити, стримаєте зарозумілість або більш тверезо оціните свій бюджет, увімкнете здоровий глузд і відмовитеся від частини примх.

Близнюки

Сьогодні и можете невірно уявляти собі ступінь ризику, градус напруги, масштаб витрат, рівень відповідальності, переоцінити могутність людини або групи. Не виключено, що вам подадуть в розкішній упаковці просту річ або прикрасять небезпечне явище.

Рак

Ракам день покаже результат їх недавнього вибору. Ситуація буде напруженою, незалежно від того, перемогли ви або програли, втримали рівновагу або скотилися в крайність. Не всі будуть раді вашим успіхам, хтось може заздрити і намагатися знецінити ваші перемоги. У разі провалу, вас можуть підтримати, відкинути або дати втішний приз.

Лев

Найбільше пощастить Левам, у яких міцне здоров’я, добре поставлені справи, є навик роботи, подорожей, подолання труднощів. У будь-якому разі зірки обіцяють вам трохи слави, удачі чи натхнення, пом’якшення проблем чи компенсацію. Подвійно цінні подарунки та знаки симпатії від шанованих людей.

Діва

Сьогодні Дівам усміхнеться удача, яка буде приємна, незалежно від її масштабу. Вам можуть повернути борг або милу серцю річ, надати послугу або заступництво. Можливо, вирішить загладити провину і винагородити вас за терпіння кохана людина. Проте все перераховане ви отримаєте лише в критичний момент і віддавши більше, ніж отримали.

Терези

Терезам варто розділити з партнером і удачу, і труднощі, бути м’якшими і дипломатичнішими. День допоможе об’єднатися на ґрунті взаємної симпатії, що важливо насамперед для подружжя і тих, хто перебуває «в одній зв’язці». Доречні дрібні подарунки, поступки і знаки уваги.

Скорпіон

Скорпіонам зірки радять не завищувати вимоги і планку очікувань, цінувати дрібні удачі і приймати з вдячністю навіть невеликі жести уваги. День може принести приємні моменти в рутинний робочий процес, зробити гармонійнішим ваше спілкування з помічниками, товаришами по службі, підопічними.

Стрілець

Стрільцям зірки сьогодні не відмовлять у дрібних невинних задоволеннях. Не варто вимагати від долі більшого, якщо вона скупувата на такі жести: якщо ви вже мали багато, тепер пора вчитися цінувати мале. У свою чергу, вам варто бути уважнішими до інших і по мірі сил робити їх життя приємнішим.

Козоріг

Сьогодні Козороги чутливі до естетичних нюансів відносин і побуту, захочуть додати затишку вдома, смаку страві або приємних нюансів роману. Зірки радять не скупитися на дрібні радості, але бути перебірливими у великих витратах і важливому виборі. У цей день ви здатні знизити планку і піти на принизливий для себе компроміс, про що потім пошкодуєте.

Читайте також: Більш турботливих татусів і не знайти: астрологи назвали 4 кращих татусів за знаком Зодіаку

Водолій

Сьогодні зіркиобіцяють Водоліям, що все закінчиться добре. Не варто засмучуватися, якщо ви не можете дозволити собі щось цінне: якщо ваші бажання законні, вже готується ґрунт для їх виконання. Якщо поки не можна взяти бажане, ви отримаєте авансом його приємну частинку. Але не варто квапити події.

Риби

Риби можуть сподіватися на дрібні удачі, але не на великий виграш. Якщо ви отримаєте солідний бонус, то навряд чи скористаєтеся ним за призначенням. Можливо, вам доведеться відкласти його «до кращих часів», пожертвувати хвилинним задоволенням заради вкладень у стабільне майбутнє. Не всі покупки, знахідки і подарунки будуть якісними.

Фото ілюстративне, з вільних джерел

ПЕРЕДРУК ЗАБОРОНЕНО!

Якщо хочете читати більше цікавих матеріалів та життєвих історій від osoblyva – підписуйтесь на нашу сторінку у фейсбук за посиланням