Гороскоп на 27 серпня: день ідеальний для того аби переглянути свої плани і навіть погляди на життя

Овен

У цей день ви зацікавлені в стабільності. Заради неї ви можете на час відмовитися від своїх блискучих ідей. Загальний хід подій може трохи сповільнитися, а деякі справи доведеться відкласти з об’єктивних причин. Найбільш заповзятливі Овни будуть нудьгувати. Це хороший день для закріплення сформованої системи харчування або грошових витрат. Рекомендується стриманість в їжі (але у жодному разі не повне голодування). Можна випробувати недавно зроблені покупки: наприклад, новий крем для обличчя або тіла.

Телець

Вранці Тельці навряд чи проявлять завзятість і наполегливість. У денні години краще вільний графік і робота з елементами креативу. Короткочасне захоплення може викликати недовгий спалах ентузіазму. Продемонструвати у всій повноті свій практицизм, фізичні можливості і ділові якості вам вдасться ближче до ночі. В цей час ви здатні раптово перетворитися в типового трудоголіка і півночі працювати «на знос». Батьки-Тельці таким чином можуть подати авторитетний приклад дітям.

Близнюки

День задовольняє природну тягу Близнюків до різноманітності. Який би відтінок не несли події, нудьгувати не доведеться. А ось комбінації завдань, які створять зірки, можуть викликати у вас суперечливі почуття. Можливо, вам доведеться поєднати хобі з домашніми клопотами, перервати шлях заради дрібного ремонту. Важливо не ідеалізувати людей і ситуацію, не створювати ґрунт для травм, сварок та інших проблем.

Рак

Широкий спосіб життя сьогодні втратить для Раків актуальність або втратить значну частину чарівного ореолу. З’явиться більше витримки і самоконтролю. Витрати стануть більш помірними, може знизитися апетит. Якщо напередодні ви занадто налягали на важкі для вашого організму страви, буде корисна дієта. Може з’явитися необхідність в коротких поїздках на невеликі відстані: наприклад, з метою придбання продуктів і ліків або допомоги комусь. Відповідний момент для спілкування з сусідами і близькою ріднею.

Лев

Левам варто проявити грунтовність в практичних питаннях. Якщо ви знаєте ціну речам, вас не можна буде обдурити. Це відповідний день для великих придбань, важливих платежів, але необхідно в точності слідувати стандартам. Пам’ятайте, що відомості, почерпнуті з мережі або неформальних джерел, сьогодні сумнівні. Уважніше заповнюйте платіжні документи, зберігайте всі чеки і квитанції. Якщо справа здається нудною, робіть паузи для вільного спілкування, прогулянок, необтяжливих розваг.

Діва

Сьогодні зірки витримують для Дів правильний баланс стабільності і новизни. Сюрпризи можуть оживити ландшафт або освіжити сюжет, що приївся, але не зможуть позбавити вас законної підтримки, змусити звернути з магістрального шляху, відмовитися від продуманих планів і вистражданих принципів. Ви можете сміливо чинити відповідно до своїх переконань: зараз (або незабаром) життя покаже, що ви були праві.

Терези

Постарайтеся сьогодні уникнути конфліктних ситуацій в сімейному колі і в романтичних відносинах. Бережіть здоров’я, не варто перенапружуватися. Найкраще застосувати свою енергію для пошуку нових наукових істин.

Скорпіон

Протягом доби не уникнути випадковостей, але вони виявляться на краще для більшості Скорпіонів. Можливо, доведеться піти на експеримент, терміново освоїти новий метод або ідею. Це не змусить вас змінити основні принципи, але розширить колишні горизонти. Шлях до прозріння та оновлення може лежати через конфлікт. Важливий день, якщо ваші інтереси пов’язані з далекими відстанями, переїздом, зарубіжним співробітництвом, судовим позовом, творчою та рекламною сферою.

Стрілець

Обстановка вимагає допитливості і уваги до деталей. Небажано впливати на ситуацію одним лише особистим авторитетом і покладатися на чисте везіння. Основним об’єктом уваги є тактика, а не загальна стратегія, зараз саме тактика — вразливе місце Стрільців. Якщо вас не влаштовують дрібні недоліки, не поспішайте кидатися їх виправляти, спочатку оцініть картину в цілому і намітьте шляхи. Можливо, ви помиляєтеся (вірите чуткам, не бачите за деревами лісу або у вас просто розігралася уява).

Козоріг

Пора кардинально переглянути особисті плани, а також умови шлюбного договору і ділового співробітництва. Перша половина дня сприятлива для консультацій, переговорів, угод. Дипломатичність і делікатність поєднуйте з твердістю. Будьте справжнім Козорогом, не дозволяйте маніпуляторам розжалобити себе. Ухиляйтеся від експериментального підходу до вирішення проблем і дійте відповідно до стандартного протоколу. Уникайте стресових ситуацій. Якщо вони неминучі, не зациклюйтеся на них надовго.

Водолій

Сьогодні Водолії можуть дати волю своїй оригінальності, винахідливості, допитливості. Будьте собою, не намагайтеся зобразити з себе когось іншого. Це найкращий спосіб показати себе у вигідному світлі. За несподівану можливість хапайтеся обома руками, так як завтра може бути вже пізно. Не виключено, що в полі вашого зору знову з’явиться старий друг. Це може бути людина, яка щиро розділяє ваші інтелектуальні інтереси, підтримує ваші наукові або політичні погляди.

Риби

Ваші зусилля (якщо ви їх докладали) будуть винагороджені. За недавнє старання вас чекає матеріальне або моральне заохочення. У звичному місці служби або відпочинку буде панувати комфортна обстановка, що розташовує до світського спілкування і флірту. В установі — наприклад, в поліклініці — ви зіткнетеся з приємним попередженням персоналу. Не виключено, що ваш робочий день завершиться невеликим банкетом, цікавою бесідою, романтичним побаченням. У жінок-Риб можуть з’явитися подруги серед колег по роботі.